Środa, 28 października 2020 r.

Piotr Stokowiec: - Mocno na to zwycięstwo zapracowaliśmy

- Byliśmy świadkami bardzo dobrego widowiska. Na początku trochę słabo weszliśmy w mecz, być może musimy częściej latać samolotami, bo gdzieś nie mogliśmy się zaadaptować do gry i Wisła już na początku stworzyła swoją sytuację. Mecz generalnie był wyrównany i obydwie drużyny stwarzały sytuacje, był otwarty meczem - powiedział na konferencji prasowej po meczu Wisły z Lechią trener zespołu gości, Piotr Stokowiec.

- Jestem zadowolony, że potrafiliśmy zareagować i mimo, że mieliśmy w pierwszej połowie taki okres, w którym traciliśmy kontrolę nad spotkaniem, to potrafiliśmy to odwrócić, wrócić do gry i grać z zaangażowaniem, pasją, pomysłem. Myślę, że ta gra wyglądała podobnie już w ostatnich meczach, tyle że brakowało nam punktów. Jestem ogromnie zadowolony, że zwyciężyliśmy, że mocno na to zwycięstwo zapracowaliśmy - dodał.

- Zwracamy dużą uwagę na ofensywę, na budowanie gry i na jej organizację. Po ostatnich meczach z Pogonią i Zagłębiem powiedziałem, że tak grając wyniki przyjdą, bo wynika to z dobrej gry. Ta cierpliwość została nagrodzona, bo dalej konsekwentnie graliśmy bardzo dobrze, a przy tym skutecznie - mówił ponadto trener gdańszczan.

Opiekun Lechii został też zapytany m.in. o to, czy był to najlepszy mecz jego zespołu w bieżącym sezonie.

- Myślę, że taki mecz może dopiero przed nami. Bardzo dobrze zagraliśmy w Lubinie i szkoda, że nie udało nam się tam wygrać. Zabrakło trochę czasu i skuteczności. Nie chcę oceniać. Na pewno był to nasz kolejny bardzo dobry mecz i na tym opieram swoje pozytywne myślenie, bo na pewno też taką Lechię kibice chcą oglądać - zakończył Stokowiec.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


1    Komentarze:

~~~Kibic20
Do trenera
Dobrze, wygraliście, bo dostaliście od nas 2 bramki w prezencie. Tak ogólnie, to wam szczęście dopisało, do tego cała drużynę macie dzięki Bogu zdrowa. Jest w czym wybierać.

7            -3