Poniedziałek, 9 listopada 2020 r.

Statystyki meczu: Raków - Wisła

Spotkanie Rakowa Częstochowa z Wisłą Kraków toczyło się w tak gęstej mgle, że tym razem jego pomeczowe statystyki są mocno okrojone. Systemy do zliczania danych biegowych nie potrafiły wychwycić bowiem wszystkich aktywności piłkarzy, stąd też informacje te nie po tym spotkaniu dostępne. Zapraszamy Was jednak do zapoznania się z tymi cyframi, które udało się wyliczyć.

210 - Jean Carlos Silva

* - InStat index to algorytm, który wszystkie statystyczne osiągnięcia zawodnika w danym meczu przelicza na wartość liczbową.

Statystyki indywidualne:

3 - Nikola Kuveljić - najwięcej strzałów;
1 - Michal Frydrych, Stefan Savić i Jakub Błaszczykowski - najwięcej celnych strzałów;
10 - Dawid Abramowicz - najwięcej strat;
7 - Mateusz Lis i Nikola Kuveljić - odzyskane piłki.

Źródło: Ekstraklasa, InStat

Redakcja

Tagi:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »

4    Komentarze:

macio1906
Macio
a gdzie przebiegnięte km ??? wstydu nie było ale w tv nic prawie nie widać było. brawo za pierwszą połowę

6            -19
GrzegorzS
Rozbawiło mnie stwierdzenie, że aparatura nie wychwytywała aktywności
biegowej zawodników, kurcze co nie wychwytywała zawodników Rakowa a już Wisły tak, z tego co widziałem Wiślacy wybiegali w pierwszej połowie coś w granicach 50,5 km, przy 45,5 km Rakowa. Więc pominięto to bieganie. Moim zdaniem niepotrzebie, bo aparatura pominęła pewnie bieganie obu zespołów po równo. Obraz z pierwszej połowy oddawał to co działo się w spotkaniu. Wisła dominowała, biegała, grała dokładnie w pierwszej połowie zdominowała rywala ci zresztą pokazuje posiadanie piłki i statystyki do przerwy. Raków odpowiedział na to zaczął więcej biegać dzięki Cebuli w drugiejpołowie i zdominował to spotkanie między 50 a 70 minutą, kiedy to nadrobił część statystyk. Ale jak analizować to spotkanie pod tym montem, to mająca kadrowe problemy Wisła po prostu była partnerem równorzędnym jeśli nie lepszym. Szkoda zejścia Kuby, bo z nim na placu inaczej by to wyglądało, bo jak okazał przebieg spotknia bez niego trudniej było nam utrzymać piłke napołowie rywala, ale w ostatnich 20 minutach wróciliśmy do gry, odsunęliśmy rywala od naszej bramki i w sumie to Wisła miala sytację Frydrycha na zmknięcie meczu