Piątek, 13 listopada 2020 r.

Występ Felicio Brown Forbesa w meczu reprezentacji Kostaryki

Napastnik krakowskiej Wisły, Felicio Brown Forbes, wystąpił w towarzyskim spotkaniu reprezentacji Kostaryki, która zmierzyła się z kadrą Kataru. Wiślak wyszedł w tym meczu w podstawowym składzie swojej drużyny i grał do 57. minuty, kiedy to został zmieniony.

Kostaryka - Katar 1-1 (0-1)

0-1 Hasan Al Haydos (42. k.)
1-1 Joel Campbell (67.)

Mecz został rozegrany w austriackim mieście Hartberg.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


4    Komentarze:

~~~OLD KIBIC
Im więcej będzie grał w reprezentacji
to bardziej się rozwinie, mimo swojego wieku ( 29 lat ). Na dobrym poziomie może spokojnie pograć kilka lat jeszcze. Oby nie dopadały kontuzje. Były Wiślak Junior Diaz bardzo go chwali.

24            -5
heytom
Ale mamy asów...
Reprezentacja: Fatos Beciraj "...grał do 56. minuty, kiedy to został zmieniony." Felicio Brown Forbes "...grał do 57. minuty, kiedy to został zmieniony." :-/ Po prostu tuzy piłki noznej... Więcej >>

28            -59
~~~robert
Do hejtu...haha
Ale zagrali w podstawowym składzie a to o czymś świadczy.

27            -8
~~~Kibic20
Brown Forbes
Najważniejsze, że grał w meczu ponad połowę, a nie grzał ławy. Katar jest bardzo dobra drużyna. Strzelić im gola pewno bardzo ciężko. Pomimo tego Katar strzelił gola tylko z karnego, co oznacza, że Kostaryka nie była ogólnie zła. Jak też wiemy Brawn w czasie meczu daje wszystko z siebie, goni wszędzie, jak jest potrzeba, jest też w obronie. Tak że proszę, osądzajcie obiektywnie. Meczu też nie widzieliśmy.

20            -9