Sobota, 28 listopada 2020 r.

Martin Ševela: - Zrobiliśmy zmiany, co ożywiło naszą grę

- Jesteśmy po tym meczu zadowoleni. Wygraliśmy i są to bardzo ważne dla nas punkty. Była w tym meczu walka i w pierwszej połowie częściej piłkę miała Wisła, a my czekaliśmy do drugiej połowy, na którą przygotowaliśmy szybkie kontrataki - mówił po zwycięstwie 2-1 nad Wisłą, trener zespołu Zagłębia Lubin, Martin Ševela.

- W pierwszej połowie nie było okazji, ale na początku drugiej Rok Sirk był sam na sam z bramkarzem, ale nie strzelił gola. Później daliśmy Wiśle prezent, bo tak straciliśmy piłkę i Wisła zdobyła bramkę. Reakcja naszego zespołu była jednak bardzo dobra. Zrobiliśmy zmiany, co ożywiło naszą grę i co było bardzo fajne. Zdobyliśmy bramkę po stałym fragmencie gry i było po naszym zespole widać wiarę, że można tutaj zrobić zwycięstwo. Była walka, graliśmy do końca i ważne jest, że pokazaliśmy także piłkarską jakość. Są to dla nas bardzo ważne punkty, ale już od jutra potrzebujemy regeneracji, bo musimy przygotować się do meczu piłkarskiego pucharu z Podbeskidziem - zakończył opiekun drużyny z Dolnego Śląska.


 Redakcja

Tagi:
Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


2    Komentarze:

~~~LEONIDAS O' RODOS
Dajcie wypowiedz Gonga Skowronka!
Zaglebie tragedia, ale WISŁA KRAKÓW to obecnie posmiewisko tej ligi

17            -2
~~~TSW
...
Zrobił zmiany i tak słabe Zagłębie potrafiło wygrać z Wisłą przegrywając jedną bramką na wyjeździe i to tylko 1-2 bo mogli spokojnie ze cztery strzelić bo ratował nas Lis czy Plewka.

6            -3