Sobota, 12 grudnia 2020 r.

Z Lechem Poznań bez Michala Frydrycha i bez Macieja Sadloka

Bez Michala Frydrycha i Macieja Sadloka zagra w swoim kolejnym meczu ligowym zespół krakowskiej Wisły. Obrońcy "Białej Gwiazdy", w potyczce przeciwko Legii Warszawa, obejrzeli swoje czwarte w tym sezonie żółte kartki.

Michala Frydrycha i Macieja Sadloka zabraknie tym samym w spotkaniu 14. kolejki ligowej, w którym zmierzymy się z Lechem Poznań.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


7    Komentarze:

~~~nołnejm
I to jest gorsze
niż końcówka ze starą damą (a nie, błąd stara dama to Juventus, ale Legia jakoś podobnie)

14            -10
~~~Mateusz. M.
Pffff
To w Poznaniu będzie komedia. Lech nas rozjedzie.

17            -48
~~~TTT
Na punkty tam nie ma co liczyć.
Mam nadzieję że dostanie Hoyo szansę A nie jakiś Klemenz.

39            -30
charlie
Chuca
Niestety głupota Chucy w polu karnym może nas sporo kosztować. Kto wie, czy ta utrata 3 punktów nie zepchnie nas w następnej kolejce na ostatnie miejsce w tabeli.

31            -4
sk04
Ciężko, ale nie beznadziejnie!
Amica jest poza formą i bez kilku ważnych zawodników, w dodatku ze słabiutką obroną tak, że pomimo utraty dwóch kluczowych piłkarzy w obronie, Wisełka nie jest bez szans. W dodatku Amica w środę zagra zaległy mecz z wymagającą Pogonią i w tym upatruję wielkiej szansy na punkty! Trener Hyballa powinien mieć Nasze wsparcie, ponieważ przejął Zespół beznadziejnie przygotowany do sezonu. Liczę na to, że w Poznaniu zobaczymy Kubę i Olka! Głowy do góry! To ważne, że Trener ma możliwość prowadzenia Wisełki w tych trzech meczach z wymagającymi rywalami, ponieważ to będzie procentowało na przyszłość! Wynik jest ważny, ale Trener musi zobaczyć w akcji Zawodników, ponieważ tylko w ten sposób jest w stanie ocenić ich przydatność do Zespołu!

21            -10
~~~LEONIDAS O' RODOS
Bez nich ciezko
No ale powalczmy i do roboty przed wiosna!

24            -2
~~~Janek
Mecz
Frydrych wiadomo klasa,ale Sadlok dzisiaj super myślałem że już nie zobaczę jego dobrej dyspozycji strach się bać co będzie na wiosnę

35            -1