Piątek, 18 grudnia 2020 r.

Sytuacja kadrowa Wisły przed meczem z Lechem

Mocno niekomfortowa jest sytuacja kadrowa krakowskiej Wisły, przed ostatnim meczu ligowym w 2020 roku, w którym zagramy w Poznaniu z Lechem. Poza pauzującymi za kartki Michalem Frydrychem i Maciejem Sadlokiem, kontuzje wyeliminowały z kadry meczowej aż sześciu kolejnych zawodników.

Przeciwko Lechowi nie będą bowiem mogli zagrać także Nikola Kuveljić, Vullnet Basha, Fatos Bećiraj, David Niepsuj, Chuca oraz Kacper Duda.


 Redakcja

Tagi:
Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


17    Komentarze:

~~~spenci
.
Brak Chucki, Kuveljica i Beciraja to akurat wzmocnienie...

96            -32
~~~Polo
Rafał
To oznacza Boguś w 1 składzie!

27            -70
~~~Kibic20
Do Polo
Zejdź z "Bogusia" i nie bądź dowcipny. Jak zasłuży, to i znajdzie się w składzie. Należy do drużyny, jak wszyscy inni piłkarze. Trener Wie co robi.

126            -19
~~~ricardinh o
kontuzje
Wcześniejszy komunikat o zgłoszeniu młodzianów zwiastował znaczne ubytki w składzie. Szkoda, bo Lokomotywa jedzie na oparach i były większe szanse na pkt. W dodatku w ostatniej kolejce "świątecznej" zawsze jest więcej kontuzji i kartek. Przypadek?

25            -2
Kosmaty
~~~spenci
O ile brak Beciraja to rzeczywiście wzmocnienie, a braku Kuveljicia nie odczujemy, o tyle brak Chuki to osłabienie. Ok, zdarzył mu się krytyczny błąd w meczu z Legią, który suma sumarum zadecydował o wyniku, jednak w tym sezonie zagrał też kilka bardzo dobrych spotkań, w których był najlepszym piłkarzem Wisły, a w kilku kolejnych plasował się w czołówce. Generalnie wraz z jego przyjściem wszyscy oczekiwaliśmy od niego znacznie więcej (zwłaszcza po jego "wejściu smoka"), a przed tym sezonem był już skreślony, jednak w obecnym sezonie zbierał generalnie pozytywne recenzje i przy ogólnie kiepskiej postawie Wisły jako całości to na tle kolegów częściej wyróżniał się na plus niż na minus. W jego względzie w tym komentarzu przemawia przez Ciebie żal po ostatnim spotkaniu (słuszny) niż rzetelna ocena perspektyw na mecz z Lechem.

58            -18
~~~Se(r)bix
Bez Beciraja??
Oświadczenie: Oświadczam, że bez Fatosa nie ma co wychodzić na to spotkanie. Otóż według wpisów w internecie, Beciraj miał się właśnie odblokować w tym meczu (i oddać celny strzał na bramkę). Koniec oświadczenia.

18            -42
~~~Rzeszowia k
Boguś - ale za kogo?
Jeśli do składu wróci RB9, to może nie być źle dla drużyny, bo najpewniej zagra w środku. Ma doświadczenie, potrafi grać defensywnie, a jak się gra do przodu też pewnie jeszcze nie zapomniał. Gdyby nie było Kuby w składzie, to Boguś pełniłby też obowiązki kapitana. Byłoby jednak gorzej, gdyby Boguś miał zastąpić Forbesa w ataku, bo wtedy - oj, ojojoj...

19            -21
GrzegorzS
Bardzo dużym osłabieniem w tym meczu co oczywiste będzie brak Fridrycha i Sadloka,
ale pozostali zawodnicy kontuzjowani poza Chucą i tak nie byli w kadrze z powodu urazów brani pod uwagę już w meczu z legią. Wobec dobrej postawy w tym meczu większości zawodników ze składu wyjściowego (poza Makiem) można się spodziewać, że wyjdziemy w ustawieniu: Lis - Abramović, Mehremić, Hoyo-Kowalski, Szot - Plewka, Żukov - Yeboah, Savić, Silva (Boguski, Błaszczykowski), Forbs. Jest oczywiście tez mozliwość przesunięcia Szota do góry i wprowadzenia za niego Burligi, co skutkowało by zostawieniem na ławie Silvy. Inna sprawa, czy skrytykowany Mak dostanie od razu drugą szansę?

11            -24
~~~LEONIDAS O' RODOS
Hyballa sie bardzo oslabieniami nie przejal
Natomiast najwiekszym oslabieniem jest paradoksalnie poki co Forbes. Ile spartaczyl okazji w tych dwoch meczach? Cztery?

23            -12
hobiz
!
Vamara Sanogo do wzięcia . Myślę , że by się przydał .

4            -38
~~~Kibic z Polski
3:0
3:0 dla Wisły! Lech leży na deskach a w sobotę będzie po za ringiem......

19            -10
~~~Kibic z Polski
Suplement
Lech jest w ogromnym kryzysie. Zawodnicy są zmęczeni, zajechani! Puchary ich doprowadziły do zapaści fizycznej i psychicznej. Pogon wykorzystała sytuację i pora aby Wisła to wykorzystała! Nawet RB9 będzie na tle Lecha maszyna piłkarską.Z TGV Lecha została tylko stara parowa lokomotywa. Jedynie o czym marzą zawodnicy Lecha to odpoczynek ! Mieli w dodatku tylko 3 dni odpoczynku .....Mogą byc w gorszej dyspozycji niż na Pogon piłkarze Lecha. Musi to Wisła wykorzystać bo jak nie w sobotę to kiedy ?

17            -5
~~~Jajo
A ten niepsuj
To kiedy się popsuł? Żeby chociaż spadł z krzesełka na ławce rezerwowej...

6            -15
~~~Islander
Kadra
W kadrze jest ponad 20 zawodników , wypadnie kilku i dalej mamy ponad jedenastu. Ta reszta nie podstawowego składu to tylko na sztukę, nie potrafią grać ? To za co biorą kasę?

9            -2
~~~Przewidyw ator
Skład
Lis - Szot - Klemenz - Mehremic - Abramowicz - Yeboah - Plewka - Zhukov - Silva - Savic - Buksa.

4            -7
~~~Stach
Przewidywator
Z tym Buksą to chyba się trochę zagalopowałeś. Ani techniki ani szybkości. To tylko marzenie niektórych o wystrzeleniu z formą i sprzedaży. Niestety chyba tylko na wyprzedaży. Wg mnie z Niego nic nie będzie więc na miliony nie ma co liczyć, tak jak i na dobrą grę.

12            -2
~~~OldTS
Beciraj
To niezły agent jeszcze nawet dobrze grać nie zaczął i już kontuzja

2            -1