Sobota, 19 grudnia 2020 r.

Skład Wisły Kraków w meczu z Lechem Poznań

Znamy już skład, w którym piłkarze Wisły Kraków rozpoczną swój mecz ligowy z Lechem Poznań. W porównaniu do naszego poprzedniego spotkania, w którym zagraliśmy z Legią Warszawa, mamy trzy zmiany. W miejsce pauzujących za kartki Michala Frydrycha i Macieja Sadloka grać będą Lukas Klemenz i Łukasz Burliga, a zamiast Michała Maka zobaczymy Jeana Carlosa Silvę.

Wisła Kraków mecz z Lechem Poznań rozpocznie w składzie:

Mateusz Lis - Dawid Szot, Lukas Klemenz, Adi Mehremić, Łukasz Burliga - Yaw Yeboah, Gieorgij Żukow, Patryk Plewka, Stefan Savić, Jean Carlos Silva - Felicio Brown Forbes.

Oto nasza ławka rezerwowych: Michał Buchalik, Kamil Broda, Michał Mak, Rafał Boguski, Daniel Hoyo-Kowalski, Jakub Błaszczykowski, Konrad Gruszkowski, Dawid Abramowicz i Aleksander Buksa.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


3    Komentarze:

~~~Olek11
Skład
Pomimo braków w składzie nie wyglądamy źle. Mam nadzieję że Hyballa dobrze przygotował nasz zespół i licze tylko na zwycięstwo.

28            -2
~~~ZBYSZEK
a co z Olkiem
czy on jest taki słaby że nie zasługuje na 15 minut

2            -14
~~~KibicWisł y44
Obym się mylił
Ale obecność w składzie Burligi jako LO oraz Klemenza źle wróży.... Wiem, nie ma wyboru... Lech będzie chciał się pokazać po ostatnich wpadkach. Remis Wisły będzie wielkim sukcesem

12            -7