Poniedziałek, 4 stycznia 2021 r.

Piłkarze Wisły rozpoczynają przygotowania

Już dziś w podkrakowskich Myślenicach przygotowania do wiosennej części sezonu ligowego Ekstraklasy rozpoczną piłkarze krakowskiej Wisły. Te będą wyjątkowo krótkie, potrwają bowiem jedynie cztery tygodnie, bo też rywalizacja wznowiona zostanie bardzo szybko. Już bowiem 31 stycznia zespół "Białej Gwiazdy" czeka spotkanie ligowe na własnym stadionie z Piastem Gliwice.

Całość wiślackich przygotowań zaplanowano we własnym ośrodku treningowym, a w ich trakcie podopiecznych trenera Petera Hyballi czekają cztery spotkania towarzyskie - 13 stycznia z Podhalem Nowy Targ, 16 stycznia z MŠK Žilina, po kolejnych czterech dniach zmierzymy się z Zagłębiem Sosnowiec oraz 23 stycznia ze Spartakiem Trnava.

Przypomnijmy, że do zespołu dołączy dwóch wracających z wypożyczeń zawodników, a mianowicie Serafin Szota oraz Przemysław Zdybowicz. Na ewentualne i pozostałe zmiany kadrowe przyjdzie nam natomiast poczekać.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


8    Komentarze:

~~~Ino Wisła
Hyballa
Mam nadzieję że Wiesz co robisz .. jazda z Nimi na treningu A efekt będzie widoczny już za miesiąc

38            -16
~~~Zły
Pytanie
Czy owe treningi zaczyna pan Aleksander B czy go już niema?

62            -12
~~~Rozpierdu cha2020
Cxy kiedyś bedzie normalnie?
Każdego roku mamy jakies jaja transferowe.... albo umowa nieważna, albo sie ktos wypina, albo pzpn uwalnia kokosowego klubowicza, albo tracimy za bezcen młodego... tych przypadków mieliśmy na pęczki a spraw w sądzie z 15... i chyba wszystkie przegrane. Teraz zaś Olek... nie to nie, łaski bez. Ale pytam sie co pzpn zrobił z klubem kokosa wdowiaka w craxie?? Zawodnik nękany za brak umowy? Gdzie jesteś Bońku, Komisjo Ligi, sądzie polubowny, arbitrażu i innych smiesznych tworach prolegijnych gdyby go legia chciala juz bylaby sprawa rozwiązana!! Zawsze sie jednak dziala na rzecz zielonego stoliczka craxy i zielonych ludków cwks-u. Wrócimy na swoje miejsce jak Stoch na tron w Turnieju 4skoczni na przekor Niemcom Norwegom i Austriakom!

54            -11
~~~goal
Liczę na nowego trenera i wyprowadzenie drużyny z tego marazmu, ...
... w którym tkwimy już tyle lat. Tu potrzebne jest nowe spojrzenie i totalna zmiana wszystkiego, aby zatrzymać to staczanie się. Koniec już z tą walką o utrzymanie. To Wiśle po prostu nie przystoi.

50            -5
~~~Rav23
Podobno Lech chce ściągnąć Brleka
Pytanie czy u nas by się nie odbudował?

8            -57
Tss
Rav23
Odpowiem na Twoje pytanie. Brlek miał już szanse na odbudowanie się u nas i jak wiesz nie za bardzo mu się to udało. On potrzebuje 2 lata na alimatyzacje żeby zagrać dobrze pół roku

23            -9
marcind75
ws. Buksy
Mi ta sprawa "śmierdzi". Pasowało by usłyszeć szczere oświadczenie Zarządu w sprawie tych postanowień z ojcem Buksy. Miga pisze że rozchodzi się o to że postanowienia były ale młody nie grał regularnie... no ale nie grał bo był bez formy więc trudno było wymagać od Skowronka żeby go wystawiał żeby tylko "królewicz" mógł się rozwijać. Zaraz więc okaże się że Buksa odejdzie a wina spadnie na klub bo nie zapewniono mu dostatecznej ilości minut. Moim zdaniem forma zawodnika jest jedynym wyznacznikiem tego czy go wystawiać na mecz czy nie, nawet jak by to był Messi. Panowie - nie pozwólmy żeby ta sprawa się wyciszyła, komentujmy temat ile się da i zwracajmy uwagę że były te postanowienia honorowe. Nie pozwólmy żeby klub i dobre imię Kuby na tym ucierpiało.

10            -2
~~~Waldek
Transfery
Jak na razie nic się nie dzieję tylko same plotki. Przygotowania trwają, a nowych jak nie ma tak nie ma. Zastanawiam się po co podaje się powyzsze informację skoro nic się nie dzieję. Jeśli Zarządu nie stać na żadnego zawodnika to uważam że nie można nic nie publikować. Niech lepiej Zarzad skupi sie na załatwieniu formalności związane z Olkiem Buksa i dopiero myśleć o innych transferach. Jak ma przygotować trener drużynę jak nie wie na czym stoi. Wszystko idzie slamazarnie. Zarzad do roboty.

1            -2