Sobota, 16 stycznia 2021 r.

Transmisja meczu: Wisła - M©K ®ilina

W swoim drugim meczu towarzyskim tej zimy - piłkarze krakowskiej Wisły zmierz± się na stadionie przy ulicy Reymonta ze słowack± drużyn± M©K ®ilina. Potyczkę tę ogl±dać możecie od godziny 13:00 w transmisji internetowej na oficjalnym profilu YouTube naszego klubu.

Wisła rozpocznie ten mecz w składzie: Mateusz Lis - Dawid Szot, Michal Frydrych, Adi Mehremić, Maciej Sadlok - Yaw Yeboah, Gieorgij Żukow, Patryk Plewka, Stefan Savić, Jean Carlos Silva - Felicio Brown Forbes.

Oto nasza ławka rezerwowych: Kamil Broda, Lukas Klemenz, Łukasz Burliga, Rafał Boguski, Fatos Bećiraj, Daniel Hoyo-Kowalski, Serafin Szota, Chuca, Piotr Starzyński, Kacper Chełmecki, Dawid Abramowicz, Tim Hall, Aleksander Buksa i Wiktor Szywacz.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodaj±c komentarz akceptujesz nasz± politykę prywatno¶ci » oraz regulamin komentarzy »


15    Komentarze:

~~~Kibico
Pytanie
Czy brak kuby w składzie wynika z kontuzji? Czy nie chc± go eksploatować w sparingach? Bo i na treningach z drużyn± go nie widać. Trenuje indywidualnie?

8            -7
~~~Nicki
Buksa?
Na grafice Buksy nie było ?

2            -10
~~~Zatroskan y kibic
Mecz
Narazie ,, bidnie" ta gra wyglada. A jest już 29 minuta

12            -21
~~~Darek211
Pierwsza połowa
Rozegranie dalej leży...

14            -1
~~~Rico
Defensywa
Mechremić lepszy od Frydrycha (dzisiaj). Sadlok słabo,Szot obiecuj±co

14            0
~~~Emigrants
PZKO trol w paski
Kolega forum kibiców pomylił ?a zapomniałem pasiaste damy nie maj± swojego prawdziwego forum to musz± odwiedzać strony Królowej Polski Wisły Kraków.

24            -2
~~~shine
słabo
Słabo to wygl±dało w 1 połowie. Zilina praktycznie w każdym aspekcie gry jest lepsza. Kultura gry, kombinacyjno¶ć, wykorzystywanie wolnych przestrzeni. Sadlok, Forbes bardzo mierni. Na razie nie widać zbytnio ręki trenera. Jaki¶ presing, próba gry z pierwszej a wszystko niedokładne i bezproduktywne.

15            -3
janusz28
mecz
Naprawdę podoba mi się gra Ziliny, widać że nie za darmo grali w pucharach, a my cóż widać jeszcze stare błędy, Szot jak idzie do przodu to zostaje wyrwa na prawej stronie, Sadlok głupie straty piłki, Carlos Silva wolny jak wóz z węglem, na + Patryk Plewka parę razy po mistrzowsku odebrana przeciwnikowi i nie zdziwię się jak Wisła zarobi na nim większe pieni±dze niż na gwiazdce z numerem 44

16            -1
~~~Zły
Do pzko
S,,,,,,,,j na drug± stronę Błoń i się nie wpiepszaj!!!

21            -1
~~~SMOK
PZKO
Nie wiem, dlaczego piszesz "nasi piłkarze" skoro po twoje wypowiedzi wnioskuje, ze poza krytyka nie masz raczej nic wspólnego z nasza bracia. Domniemam również, ze ani syna ani wnuka nie masz bo zapewne zbluzgali by cie za tak głupie wypowiedzi. No....., chyba ze już kilka razy dostawałe¶ reprymendy a teraz po prostu odsunęli się od ciebie. Tak, jak wszyscy z reszt±.

13            -1
~~~Mateusz. M.
No tak
Czyli trzecia drużyna ligi słowackiej pokazuje nam nasze miejsce w szeregu. Taki sparing to bardzo dobre zobrazowanie naszych umiejętno¶ci. I jak widać, póki co, to ten skład to obraz nędzy i rozpaczy. Jak zwykle ostatnio, to jedynie Frydrych co¶ pokazuje. Przebudowa generalna zespołu jest potrzebna i to krok po kroku.

11            -12
~~~Kacper
Pzko
Jak sie czyta takie bzdury to zastanawia mnie czy kto¶ ma ograniczenia umysłowe czy to jaki¶ zakompleksiony pasiaczek z gorszej strony błoń.

13            -3
~~~Mick
#PZKO
Ty że¶ się chłopie z jakiej¶ ¶pi±czki obudził po 10 latach? ? kontakt z rzeczywisto¶ci± zachwiany w podstawach, a z faktami mijasz się tylko w bezpiecznej odległo¶ci...

15            -2
~~~SMOK
Mateusz. M.
No tak, własnie Frydrych pokazał, jak się zawala bramki

11            -2
~~~Misioł
luzujcie
Różnica w grze wynikała z innych obci±żeń treningowych, chociaż niby Zilina jest w podobnym okresie przygotowania do nas. Ale widac było ciężkie nogi i brak sił do doskoku. Czyli wygl±dali¶my jak w lidze za Skowronka, ale nie bójcie nic - ¶wieżo¶ć przyjdzie z czasem.

3            -3