Środa, 10 lutego 2021 r.

Kibice Wisły przeciwko Aleksandrowi Buksie

Dziś na płocie okalającym bazę treningową w Myślenicach zawieszono transparenty, które odnoszą się do wydarzeń związanych z decyzją Aleksandra Buksy o tym, aby nie przedłużać swojego kontraktu z "Białą Gwiazdą". Zdjęcia opublikował profil facebookowy pt. "Armia Białej Gwiazdy".

"Buksa Judasz", "Białą Gwiazdę całowałeś, lecz za kasę się sprzedałeś", "Nie ty pierwszy, nie ostatni, będziesz epizodem w szatni", "Ojciec milioner zarobku znów szuka, powiedział: synku, przyjaciół oszukaj" oraz "Tatuś kupi ci karierę, ale dla nas jesteś zerem" - to treści transparentów, które można było zobaczyć dziś w Myślenicach.

Zdjęcia zobaczyć możecie poniżej:Dziś w Myślenicach. Opublikowany przez Armia Białej Gwiazdy Środa, 10 lutego 2021


Źródło: Facebook Armia Białej Gwiazdy

 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


70    Komentarze:

~~~Beniuus
Grubo
jw.

151            -11
~~~TSW
...
Posłucha sobie co o nim myślimy i jego tatusiu jak wrócimy na Reymonta, może już w marcu.

239            -11
~~~Wisła BB
Nie dawać pretenkstu
Rozumiem flustracje, ale po co dawać preteksty Buksom do ewentualnych roszczeń (przypomina się sprawa Cierzniak). Wykrzyczymy to, co myślimy już niedługo.

132            -56
~~~Rozpierdu cha2021
...
Każdy piłkarz niech pamięta Honor w Wiśle to rzecz święta!!! 44 lalallalalla jesteś nieszczery lalallalalala dziwne maniery lalallalala uciekaj stąd!!! 44........

155            -12
Engrandel
...
Niechaj wie co go czeka przez najbliższe pół roku. Dożywotnio zaś powinien tu być persona non grata.

153            -8
~~~Sandre
Buksa
Olek z tatą przed wszystkim oszukali klub. Kuba wykazał się mimo wszystko dobrym sercem, ale brakiem obycia. Tutaj nie ma sentymentów. Dla takie Pana Buksy zrobić z gęby d..pę to nie jest żaden problem kiedy w grę wchodzą srebrniki. Oni wygrali wszystko, mają kontrakt na poziome 40k/miesiecznię czyli junior z seniorskim kontraktem no ale umówili się dżentelmeńsko, że przedłuży. Czyli Wisłę ledwo utrzymującą się na powierzchni wydoją ile się da i sobie pójdą. A transparenty ? Jeśli nie masz godności honoru i ludzkich odruchów i masz w oczach tylko mamone to kierujesz się zasadą nie ważne jak mówią byle mówili. Na koniec powiem, że słuchałem wywiad Adasia Buksy w C+ ... w tej rodzinie jest tak, że tatko gra synusiowie tańczą i tyle. Niech idzie w pi..zdu judasz. Najlepiej do profesora i polskiego fochowatego Murinio:):)

218            -7
~~~Kibic Łódź
Spokojnie
Ja myślę że nie należy być spokojnym i spokojnie poczekać. Robienie zamętu nie pomorze. Ten chłopak też czyta gazety i doskonale pewnie widzi co o tym sądzą inni w tym Zibi Boniek czy Marcin Borek i myślę że on jak i być może jego tata już myślą czy aby na pewno dobrze robią... Lepiej dać mu czas i pokazać że Wisła to najlepsze miejsce do rozwoju. A najlepszym argumentem do tego będą zwycięstwa Wisły i marsz w górę tabeli po za tym patrząc na transfery już widać że Wisła wymienia kadrę i w przyszłym sezonie Buksa mógłby być wiodącą postacią...

37            -88
patti1906
Buksa - Śmieć
Dla mnie Buksa jest nikim - niech juz nigdy nie zaklada koszulki z Biala Gwiazda na piersi

138            -16
~~~Janko Buszewski
Niestety ,tatus
zgotował synkowi ten los.Łaska pańska(kibica) na pstrym koniu jeżdzi ,ale kibic potrafi takze docenic zaangazowanie,honor,ambicje i wiernośc.Jakos pamiętam,ze jak odchodził Głowa,Brozio,Żuraw...wszyscy zyczyli Im powodzenia i zapewniali,ze na R22 jest ich miejsce.Pamietam to gromkie "Jestes Legendą,hej Baszczu,jestes Legendą"...pozegnanie Wasyla,Zienia czy Kuby.Jego koszulka "Jeszcze tu wrócę" jawiła mi się wtedy jako przejaw zwykłej sympatii a nie jako deklaracja.Tymczasem Kuba słowa dotrzymał.Buksa nie wziął przykładu ze starszego kolegi.Posłuchał złych doradców i poniesie tego onsekwencje.Tego jestem akurat pewien.Gdzies sie na chwilę zakotwiczy,tam sie okaze ,ze progi za wysokie,potem będzie inny klub,pewnie gorszy...potem pewnie Adam cos w Stanach załatwi i..............po balu panno Lalu.Zamiast gry w mocnych klubach,moze w reprze,fajnej kariery...pozostanie przygoda z piłką i status persona non grata na R22.Jestes pełnoletni facet,trzeba było nawet wbrew tatusiowi.... Nie było warto Aleksandrze,nie było....!!!

178            -6
~~~Ino Wisła!
Trochę ma farta
Że trybuny puste bo by usłyszał od kibiców podczas meczu . Jego ojciec byłby napewno dumny ?

127            -6
~~~Tomasz S
Co zobic
Takie jest życie.Kazdego szkoda.Ciekaw jestem co tatuś kochany sobie teraz myśli,czy troszkę uszka opadły,czy będzie zaraz kolejne oświadczenie jak to Kibice tym razem oszukali Olka.Czuje że będzie jakąś ciekawą odezwa

91            -7
~~~majk
Kuba po prostu wierzy w coś takiego jak honor i dane słowo
i absolutnie to nie jest naiwność. Tym się właśnie różnią ludzie od szma@ławców - nie grają tymi samymi środkami co ludzie o mentalności judasza. Dobrze Kuba, że zaufałeś a że trafiłeś na takich krętaczy i zwykłych oszustów to się czasem zdarza. Rodzina buksów to jest definicyjnie ten typ ludzi którym się podaje ręki tylko spluwa na ziemię przechodząc obok

138            -3
GrzegorzS
Jakich roszczeń wobec kogo, Buksa to powinien pomyśleć
o zamknięciu interesu w Krakowie i przeprowadzić się bo tu już ta familia nie będzie mieć łatwo i to na każdym polu. Jak ktoś usłyszy nazwisko to już jest każda Buksa w szufladzie. Bo wiele można w przyrodzie, ale to co oni zrobili nie mieści się w kanonie przyzwoitości a stary Buksa nie przekuje g...a w złoto i papierkiem nie opakuje. W Krakowie jest przegrany a myślę, że w Polsce tez. Bo jego postępowanie to po prostu permanentne oszustwo robione w złej woli. W normalnej sytuacji gość powinien po prostu grać w otwarte karty dwa lata temu. Porozumieć się z klubem latem, że przedłużamy do końca 2023 roku wpisujemy w kontrakt np. 2 miliony odstępnego i podejrzewam, że chłopak odszedł by na pniu. Zarobili by wszyscy Wisła, Buksa, menagerowie. Ale on woli dostać dla siebie całość tego co myśli, że dostanie. Nie dostanie dlaczego bo ma już ogon oszusta, z którym nikt rozmawiać nie będzie. Jak zarobi to menager może jego syn.

110            -7
~~~Crac33
Judasz
Przed domem powinni mu te banery rozwiesić!

114            -4
~~~sandre
pozew
Umowa ustna ponoć jest tak samo ważna jak pisemna. Ustną ciężej udowodnić, ale przeciez jest zdjęcie olka 2023 są świadkowie .... może jednak NAsi Zarządcy pójdą z tym do sądu.

115            -7
~~~T24
Wisla
Do Wisła BB - jakie preteksty dawać Bukosom az wymyślił. Kibice mają prawo tak reagować i to jest normalne w każdym klubie. Co innego jakby zarząd tak robił to są preteksty, Niech Ojciec i jego synalek wiedzą że chanba koszulki Wisły to poważna sprawa. Jaki napis widnieje przed wejściem do szatni? Niech się Buksa cieszy że może tam wejść jeszcze!!! Ale nie zazdroszczę mu tych ostatnich chwil na Reymonta, Jego kariera będzie taka jak kaprys ojca i menagera czyli żadna.

86            -3
~~~Gammay
roboty zastępują sportowców
tzw. sport wyczynowy to biznes. W tym przypadku interes klubu był rozbieżny z interesem Buksy więc do porozumienia nie doszło, tak bywa i trzeba to przyjąć do wiadomości. Kibice mają emocjonalny stosunek do Wisły więc nie mogą zrozumieć i zaakceptować zimnego wyrachowania Buksów. Gdyby Buksa pograł w Wiśle jeszcze ze 2 lata i gdyby rzeczywiście był zawodnikiem wybitnym, jak Lewandowski był już w Lechu - miał szansę zapisać się chwalebnie w ponad 100-letniej historii klubu. Ta szansa nic jednak Buksom nie mówi. Aby ją zauważyć i docenić trzeba mieć inną kulturę niż ta, jaką mają Buksowie. Buksy owszem, wlazły na moment do historii Wisły i zachowały się jak prostaki, które z obłoconymi buciorami wlazły na dywan w salonie pełnym wspaniałych pamiątek, porozglądały się dookoła i stwierdziwszy, że nie ma tam nic dla nich interesującego (pieniędzy), puściły bąka i wyszły. I to jest cała historia Buksów w Wiśle

112            -3
~~~w1906k
Moralność
Gość oszukał klub, wyprowadził z Wisły niemal 0,5 miliona złotych, grał na emocjach tysięcy ludzi i zwyczajnie ich okłamał. Przeraża mnie, że wielu dziennikarzy usprawiedliwia takie działania i stwierdza że tak dzisiaj robi się biznes. Jeżeli brat pożyczy mi 40 tys na nowy samochód a potem mu tych pieniedzy nie oddam bo nie spisaliśmy umowy to tez bedzie okej? Po prostu zrobiłem świetny interes, panowie dziennikarze? Jeżeli coś jest zgodne z litera prawa nie oznacza że jest moralne. Pewne postawy powinny być w społeczeństwie piętnowane i temu mają służyć powyższe transparenty.

157            -3
~~~Info
Abg
Ten profil Armia Białej Gwiazdy prowadzi osoba o nicku Piekne90 na Twitterze. To on promował Miska, Sharksów, pozdrowienia do więzienia oraz wyzywał Królewskiego, a Jazdzynskiemu cisnął od złodziei. To tak na przyszłość.

109            -14
~~~Wiślak90b r
Młody
Benius wcale nie "grubo" Marcelo czy Cleber kochają ten klub a pochodzą z innego kontynentu... Znam wielu chłopaków którzy oddali by ostatni grosz na ten klub bo go kochają nad życie. Miłość do klubu jest święta, możesz zmienić dom samochód czy żonę ale nie klub.

93            -4
~~~Nikoś 903
Spróbuj szczęcia
Szczerze każdy może odejść z klubu ale nie w takim stylu zastanów się co chcesz w życiu

92            -1
szczebelek
Temat skończony byle do czerwca...
Buksowie po raz kolejny pokazali czym jest dla nich Wisła ... Uzgodnili, że Olek dostanie seniorską pensję i podpisze pensję mając 18 lat i słowa nie dotrzymali. Co do zarzutów ojca to mogę uwierzyć , że płacił za rozwój Olka za czasów TS, bo wtedy na wszystko nie było, ale od dwóch lat dług został zredukowany o połowę, a sponsorzy płacą kilka razy więcej niż w tamtym okresie i nazywanie kogoś amatorami biznesu jest pomówieniem mając świadomość, że zrobiono wszystko dla Olka. Kontuzje i kwarantanny to czas bez treningu trwający przez pół rundy, więc młody miał grać, bo nazywa się Buksa? Adam braciszek też szybko uciekł, a gdy przyszło do wyjazdu z Polski to wybrał MLS choć też miał oferty z Europy, ale wybrał ligę gdzie o rywali trudno.

78            -3
~~~KibicWise łki
Było mineło
To już jest przesada, nie ma co chłopaka gnębić, nie chce grać u nas to niech nie gra, wie gdzie są drzwi, Wisła była przed Buksą, jest teraz i będzie po Buksie.

37            -74
~~~kibic62
tylko Wisła
A tak naprawdę zastanawiam się co senior Buksa osiągnął tym że spowodował iż jego syn nie przedłuży kontraktu? przecież miał zapewnione profity z dalszej sprzedaży Olka prawie w 1/2 ,myślę że teraz nie dostanie takiej kwoty przy przejściu do innego klubu . Ale zostawmy pieniądze, zastanawia mnie jak jeszcze długo pełnoletni Olek będzie podatny na sterowanie przez ojca? czyżby do końca kariery? Przecież jako pełnoletni piłkarz mógł wejść do gabinetu prezesa i złożyć obiecany podpis!!! /zresztą widać że starszy brat też nie ma za wiele do powiedzenia i trzyma wersję tatusia!!! I jedna UWAGA do seniora BUKSY - jak dla mnie największą radością byłby fakt , że syn może się przyczynić do rozwoju i odbudowy 115 letniego klubu /podobno ukochanego klubu/ nic na tym nie tracąc! rozpierała by mnie duma!!!! ale widać że senior Buksa ma inne kryteria kasa,kasa,kasa!!! wstyd na całą Polskę Panie Buksa . Sądzę że czas pokaże czy Pan Buksa właściwie pokierował karierą syna?

93            -2
~~~marek.ker am
Wstyd
Niech to sciagna bo straszny wstyd. Tak nie dziala klub profedionalny, chyba ze znowu kibole moga decydowac co wisi w bazie treningowej klubu ... To ze Buksa sie zachowal jak sie zachowal to inna bajka, ale nie robcie obciachu ukochanej Wiselce.

28            -115
~~~Thoren
ratowanie Wisły
Kibicie robią co mogą by klub ratować przed upadkiem wspierając finansowo. A on? Niech się lepiej obudzi. Jeszcze może sobie pomóc. Niech dogaduje się z Wisłą odnośnie odstępnego przy dogrywaniu sobie innego "gniazdka". To jest w tej chwili jedyne rozwiązanie. Nawet z przyzwoitości tak należy to zrobić.

63            -3
~~~Arkaim
Piekna sprawa!!!
Czekam az osobiscie bede mogl go pozdrowic ze stadionu. Czlowiek-Hanba, bo gdyby cho od razu powiedzial, ze odchodzi, byloby to jakos do przelkniecia. Ale dymac nas 1.5roku jak prstytutke, a potem jeszcze osmieszyc i wystawic Kube? Buksy bez grama honoru. PERSONA NON GRATA - wszyscy.

98            -2
~~~Arni
Kara
Dla smoczka Olusia byłaby to taką jaką miał Milik. Trener nie pozwalał mu brać udziału w treningu ani nie wystawiał go do składu aż do końca sezonu. To byłaby dlatego dziecka bez jaj największą karą. Transparenty popieram.

75            -2
~~~Sam sobie zasrał karierę
Bucksy dwa
On już sobie zasrał karierę. Tatuś mu w tym dopomógł. On wie bardzo dobrze, ze oszukał Wisłę i to będzie go prześladować, gdziekolwiek będzie. Niestety ale wszyscy (nie tylko z Wisły), którzy oszukali swoje kluby bo wybrali kasę kończą powoli. Olek jeszcze nie zaczął a już się kończy. kwestia czasu. Wspomnicie to.

84            -4
gamber
Tata
Myślę,że chłopak nie miał nic do gadania bo to ojciec zdecydował za niego. Za dużo szans nie dostawał. Szkoda go. Ale ten hejt jest zły. To młody człowiek, oby to go nie zniszczyło psychicznie. On nie jest wrogiem Wisły. Niestety mamona rządzi teraz całym światem. Źle tata zrobił, ale to nie wina tego nastolatka.

25            -84
~~~Zły
Do Olka
Młody chłopcze czy nie było miło słuchać jak na R22 wracali Głowa, Kuba czy inni chyba że wolisz tak jak Surma ,Mączyński wybór należy do Ciebie chyba?

70            -4
~~~SMOK
Transparenty
Teraz wszystkie te transparenty proszę przenieść i rozwiesić na osiedlu pana Buksy

68            -7
Tss
Coś mi się wydaje, że go puszczą szybciej. Nie będą czekać do czerwca.
Nie wyobrażam sobie, że będzie u nas jak kibice wrócą na stadion. Już te transparenty go nieźle zapieką, a co dopiero wyzwiska z trybun. Jak dla mnie osobiśćie to jest mi go szkoda, bo wychowany został jak został czyli do całkowitego podporządkowania się ojcu. JEgo zdanie w domu pewnie nie znaczy nic.

61            -3
~~~kap
...
Kupców należy przeganiać ze świątyni , a ten akurat poszedł sobie sam.

51            0
~~~WisłaNaZa wsze
nie popieram!
Nie popieram takich akcji. Biorąc pod uwagę naszą przeszłość z pseudokibicami, powinniśmy jak najszybciej takie rzeczy potępiać, ponieważ nigdy nie zmieni się opinia o naszym środowisku kibicowskim.

27            -79
~~~Edo
Szkoda
palców zdzierać na tego chłopaczka

46            -2
~~~~Chyba ostatni
ŻENADA
Jako kibic Wisły, jako Krakus, jako pasjonat sportu jestem zażenowany i zniesmaczony. Nie napisami - bo zawsze się znajdzie BURACTWO - ale tym że wislaportal.pl ten "news" opublikował. Jakim wielkim DZBANEM by nie był tandem B&B - to jest ich wybór, za który będą smażyć się w piekle. Szczucie poprzez portal jest poniżej poziomu dna kloaki. Ciekawe czy ci sami klakierzy z portalu nie lizali tyłka Pluszakowi i Marzence kiedy razem wciskali ten niby "ukochany klub" w bagno. Sądząc po wpisach - to ten sam "lepszy sort". Na łapki w górę nie liczę. O ile cenzor z brązowym w kąciku to przepuści.

48            -105
~~~ted
buksa
W niektórych krajach jest okienko transferowe otwarte,spróbować go opchnąć.Jak odmówi wtedy do rezerw.

47            -3
~~~a68
Buksa
Drodzy rozżaleni kibice ,proszę mi powiedzieć kto z WAS sprzeciwił się woli ojca w wieku 18 lat będąc na jego garnuszku pod wpływem apodyktycznego dusi grosza który uważał by was za swoją własność . Tu nie można mieć żalu do młodego chłopca bo nie mężczyzny, ale do ojca który po trupach i całkiem możliwie ,że po trupie talentów synów chce wydusić każdą złotówkę od ludzi którzy podają mu rękę .

27            -61
~~~WNH
Nowy kontrakt
Jak dla mnie transparenty ,powinny być głównie skierowane do ojca Olka.Stary Buksa narobił syfu ,brał kasę za kontrakt syna i to on pociąga za sznurki ,młody nie ma nic do powiedzenia.

29            -38
~~~tom88
Akcja
akcja dobra i słuszna. Powinna to być zarówno kara jak i przestroga dla innych. Tym bardziej, że tutaj mamy ewidentnie rację. Co innego Milik, który po prostu chciał dograć kontrakt (na tyle się umówił i tyle grał - obie strony ryzykowały) Natomiast tutaj były już ustalenia (żeby nie powiedzieć umowa), było słynne zdjęcie, tylko Buksowie dali ciała. Trudno ich usprawiedliwiać...

49            -9
~~~WNH
kibice
My kibice mamy prawo być zdenerwowni,bo pieniądze na kontrakt Olka pochodzą z naszej kieszeni, a pan Buksa nie dotrzymał obietnicy ,a spore pieniadze poprostu im w tej sytuacji nie należą

72            -2
~~~Kibol z Reymonta
Te hasłą są i tak bardzo ale to bardzo...
łagodne.Gość gra na seniorskim kontrakcie bo obiecał ze podpisze nowy kontrakt z klubem.Kontraktu nie podpisał a siano co miesiac zgarnia.Nie wiem jakim cudem ten młokos łapie się na ławkę.Arka z Młyńskim się tak nie patyczkuje.

75            -4
~~~Mario
Olek
Jest to wciąż nasz zawodnik. Należy się mu szacunek. Kibole już raz prawie znisczyli nasz klub. Nie mozemy dopuszczać do takich incydentów.

13            -96
~~~Britney
Od buksy stary
uwielbia dolary...dobrze skończy jak emilian d. Nawet zmiana zdania mu nie pomoże, najemnikow nie potrzebujemy. Zeesztą przez ostatnie kilka miesiecy nic nie pokazał piłkarsko, więc płakać nie bede.

41            -3
~~~gg
spoko
Prawie wszyscy wiedzą, że młody nie ma nic do gadania. Tego typu akcje robione są po to, aby tatko wiedział jak ustawił syna w życiu.

45            -3
~~~Kacper
Tak jakoś się skojarzyło.
Mam znajomego, który był młodym zdolnym muzykiem, rozwijającym się w troskliwym otoczeniu pośród przyjaciół i po pierwszych odniesionych sukcesach, postawiła na niego duża wytwórnia, zainwestowała nieduże jak dla nich pieniądze wyznaczyła oczekiwania i terminy, po czym wydała zrobioną na szybko i w pośpiechu płytę, lecz te utwory nigdy się nie przyjęły, a wręcz spotkały się z falą krytyki, psychika młodego człowieka tego nie udźwignęła i dzisiaj facet nie jest w ogóle związany z branżą muzyczną...

21            -5
~~~JanKrK
Do ~~~Wiślak90b r
Jeśli klub jest dla Ciebie ważniejszy od żony to musisz mieć bardzo smutne życie...

33            -23
~~~Arkaim
PRECZ ZDRAJCO!
To klub Reymanow i Blaszczykowskich, nie pozbawionych moralnosci cynikow!! RAUS!!

57            -4
~~~gg
Nie na miejscu
Jest mówienie w ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy o kibicach, którzy niszczą klub, ponieważ jest SOCIOS i wielu podobnych niezrzeszonych, którzy pomogli go ratować i są sponsorami kontraktu Buksy.

61            0
Jaaroo
Cynicznie wykorzystali klub...
...i tłumaczenia niektórych redaktorów, że Wisła popełniła błąd bo wykazała się naiwnością, a to jest twardy biznes, mnie nie przekonują. Klub dobrze wiedział, że nie ma szans w żaden sposób się zabezpieczyć, jedyne co mogli zrobić liczyć na uczciwość. Teraz gwiazdeczki nie można odstawić do końca kontraktu, bo nawet rezerw nie ma, a wszelkie inne działania skończą się porażką w UEFA. Wypłacić kasę do końca kontraktu i kopnąć w dupsko.

61            0
~~~Realista
Galeria slaw
Buchalik, Boguski , Begiraj i Buksa

4            -92
~~~Arczi
Odsypać plewy, zostawić ziarno
Mam nadzieje, ze to już koniec szmaciarzy w Wiśle. Najpierw jedni udawali miłość, mieszali w głowach młodym a okradali klub bez honoru, nawet złodziejskiego. Na koniec strzelali do swoich kibiców bo ci nie chcieli tolerować złodziei. Teraz kolejny obiecał, nakłamał w żywe oczy byle wziąść podwyżkę i kasę za podpis po czym udaje głupa, ze ma prolongować umowę. Wycalowal herb, narobił fotek, złożył deklaracje. Wiec albo nierozgarnięty albo oszukiwał. O honorze czy przyzwoitości nawet nie myśle w takim wypadku. Cokolwiek może o wstydzie, ze trzeba chodzić po ulicach gdzie nawet za miliony pogardy się nie zmyje. A czysto po ludzku pewnie teraz wielu życzy mu kariery w Anglii. W Woking, w 5 lidze angielskiej

42            -4
~~~Misioł
dla mnie jako kibica Wisły sprawa jest zakończona
sam nigdy nie wywiesiłbym takiego transparentu, ale oczywiście rozumiem złość. tym bardziej dziwię się staremu chłopaka, bo taki scenariusz można było kreślić w ciemno w przypadku chamskiego oszukania klubu. Mocno odbije się to na psychice młodego i utrudni mu piłkarski start. no ale że ojciec jest głu... trudny w odbiorze - to już wiemy. ja w wieku 18 lat, w przypadku takiej kolei rzeczy robiłbym w majty po szyję, młody na bank ma to samo i ciężko mu będzie złapać poziom.

37            -2
~~~Arkaim
Broncie dalej bukse
Chlop zarabial wiecej niz wiekszosc zespolu(!), cynicznie korzystal z plakietki "wielkiego talentu", wyprul z Wisly ile sie dalo i nastepnie nas wydymal. Buksowie to absolutni zimni cynicy, ktorzy nie mieli wstydu doic Wisly kiedy Wisla upadala. Nie znam nawet zblizonego przypadku podlosci.

73            -3
~~~Wisła 1906-77
Kuba
Widziałem dziś zdjęcia z treningu .Kurczę podziwiam i współczuję KUBIE . Jak on może trenować z tym buksa tak jakby sie nic nie stało MASAKRA !!!! .....

48            -5
~~~OlekFan
Czemu ich usprawiedliwiacie?!
Dziwi mnie ze niektorzy probuja tu usprawiedliwiac Bukse starego lub mlodego. W czasach gdy ludzie -kibice kochajacy ten klub- odmawiaja sobie przyjemnosci by kupic gadzet, wirtualny bilet, cokolwiek by wesprzec klub, by nie upadl, by ulatwic ukochanej Wiselce wyjscie na prosta, zrezygnuja z tego czy tamtego, zrezygnuja z wlasnych przyjemnosci, nie kupia sobie czegos co by chcieli ale pomoga... i nagle przychodzi on, a wlasciwie oni - cali na czarno - i zabieraja pieniadze NAM wszystkim! Zlodzieje bez honoru! Oszusci, naciagacze, zera! Wszyscy musimy ciezko pracowac na hajs ktory chcemy wydac na poprawe sytuacje Wisly a oni nie szanuja ani klubu ani nas. Niby dlaczego mialbym im nie ublizac? Okradli mnie to bede! Buksy, jak nie jestescie smieciami oddajcie wszystkie benefity wynikajace z przedluzenia kontraktu na zasadach seniorskich, wtedy moze pokazecie ludziom ze nie zaslugujecie na takie traktowanie. Jesli nie - spuszczamy spluczke w kiblu i splywajcie z nurtem! olus, zadzwon do dolhy, spytaj jak to jest - a w przyszlosci zapraszamy do NAS, na R22! Zawsze bedziemy o tobie pamietac!

56            -5
~~~~ja
Znowu kibole
Znowu wpieprzają sie kibole. Już mieliśmy rządy sratataty i miśkowych rekinów. Mnie osobiście razi to w oczy, i dziwi, że Pan Błaszczykowski na coś takiego pozwala. Buksa- jeden z wielu, nie wiem skąd ta cała afera. Nie podpisali z nim nic, uzgodnili na gębę- typ zmienił zdanie. Jak każdy inny wyrobnik. Wszystko wszystkim, ale nie uwierzę klubowi, który płaci niezliczonej ilości trenerom, że zawarł jakąkolwiek umowę z Buksą. Jak by zawarli, bo by podpisali, jak nie zawarli- to nie podpisali i teraz są tego skutki. Życie rucha, w każdej branży. Nie ma się co pionkiem przejmować. Nie chce tu grać, niech nie gra, tylko wszystkie te sytuacje, od dawien dawna pokazują na jakim poziomie profesjonalizmu jesteśmy. Nic się nie zmieniło, zmieniali się dyrektorzy sportowi, piony sportowe, działacze- a problemy pozostają te same. W każdej sprawie klub twierdził, że wszystko jest po naszej stronie, a okazywało się zawsze inaczej vide choćby cierzniak. Tak było po naszej stronie, jak podpisali umowę z buksą. Więcej profesjonalizmu Panowie Ratownicy.

7            -71
Mario
Nie lubię chamstwa z jednej strony
Ale nie dziwię się kibicom, że emocje puściły. Buksa zachował się fatalnie i należy mu się hejt.

41            -6
~~~goal
Rozumiem akcję, bo kibice mają do tego prawo, aby wyrazić swoje zdanie.
Ale brakuje mi jednak jednej ważnej rzeczy a mianowicie, dlaczego żaden z dziennikarzy nie dał wypowiedzieć się samemu piłkarzowi w tej całej sprawie. Niech byśmy poznali jego zdanie na temat prezentacji z koszulką 2023 oraz pobierania 40 000 zł miesięcznie.

34            -1
~~~Grubs
I dobrze
Niech idzie i skonczy jak dolha, nikomu źle nie zycze ale frajerem czebya byc a nie zostać .

18            -3
CMD
Z innej beczki
Beciraj ponoc do Izraela - Bnei Yehuda. Dobra wiadomosc :)

19            -3
zyga
kulturalnie
W sumie piłka jest krótka, ojciec synowi zgotował ten los. Nie ma co płakać że te transparenty to coś niestosownego, jesteśmy wkurzeni i mamy prawo być wkurzeni, bo ktoś znowu naciągnął nasz klub na kolejne niepotrzebne koszty. To jest bardzo kulturalne wyrażenie opinii, wiele lat temu takie postępowanie piłkarza sami wiecie jaką reakcję kibiców by spowodowało, na wizycie na treningu pewnie by się nie skończyło. Mamy prawo wyrażać opinie bo to nasze (członków SOCIOS) też pieniądze ratują ten klub od upadku. Ryzyko ogólnie z Buksą było spore, Kuba o tym wiedział. To właśnie było zawsze pokłosie myślenia Cupiała, że inwestycja w akademię nie ma sensu - bo zawsze ktoś namąci w głowie i za frytki młody pójdzie. Kuba zaufał, próbował to swoim sposobem załatwić, tym razem się nie udało, ale to nie znaczy że trzeba przekreślić na zawsze wszystko to co było dobre przy tej okazji, szansa na pewno na lepsze relacje już była a tym bardziej trzeba uczyć się na błędach. Jest wielu chłopaków z Krakowa którzy na Wiśle chcieli grać, ale wycyckali ich w akademii pseudo zarządzający, którzy woleli mamić i ściągać już ukształtowanych nastolatków z innych klubów, zamiast samemu dobrze chłopaków z Krakowa szkolić. Tacy najemnicy nie są tak naprawdę z klubem związani, traktują to jedynie jako przystanek do "wielkiej kariery". Na tym tożsamości się nie zbuduje. Wisła mocno traci na tym że selekcja jest nietrafiona, przeprowadzana przez słabo opłacanych pseudotrenerków z podkarpacia, patrzy się głównie na warunki fizyczne oraz odstawia się chłopców już w wieku 8-9 lat...

23            -7
stary wiślak
Nie da się obronić Buksy i osób,które podjęły z nim decyzję!
Ale osobiście jestem przeciwny linczowi,jaki mu zgotowano, Stało się ,niech spada,krzyż na drogę! Nie przyłączę się jednak to linczowania go.Byli już Kokoszka czy Stolarski i niczego potem większego w piłce nie dokonali.Olek miał szanse wywalczenia miejsca w składzie i ich nie wykorzystał. Nie jest prawdą,że mu to utrudniano,bo wręcz go holowano. Niemniej zawodowy piłkarz,niezależnie ile ma lat,musi konkurować z innymi o miejsce na boisku i wygrywać z nimi rywalizację,bo inaczej będzie fikcja.

15            -9
~~~Szkoda mi go
Buksa
Szkoda mi Olka, szkoda że w taki sposób bo wszyscy na tym tracą bo i on i klub. Na co nam aftery, skupić się na rozwoju!

4            -6
~~~rafekmiel ec
WUŻET U
Taka sama historia była z Kacprem Sadłocha ze Stali Mielec . Sprzedali go do Francuskiego Lens , chłopak był na prawdę dobrze się zapowiadający , ale do gry wtrynił się jego tatuś . Zaczął mieszać , licytować się o kasę i grę itd i chłopakowi podziękowali . Wrócił do mielca i ani super piłkarskiej szkółki Lens , ani grania w Mielcu :)

10            -2
~~~0skila
@~~~goal Olek odmówił
Według kilu informacji Olek odmawia udzielenie wywiadu.

3            -1
~~~Luki
Buksa
Ludzie nie widziecie coś się dzieje obrońca przychodzi odchodzi żadnej stabilizacji...Skoro Buksa nie grał nie dawali mu tyle szanse to co?Ma przedłużyć kontrakt siedzieć na ławie..Tak mówicie ze jest dobrze..Zobaczmy kiedy nastąpi zmiana trenera i co nowi zawodnicy i tak wkołko..Przypomnijscie sobie lata świetności Wisły czy tak to wyglądało...Jak odchodził smuda przychodził Kasperczak to wszyscy zostali wymieniani?Nie akurat tu się zgadzam nie ma pomysłu by się wygrzebać z marazmu dlatego chłopak nie podpisał..

1            -14
~~~Zły
???
Łuki to Adam USA daj spokój zajmij się swoimi sprawami!

5            -1
~~~~ja
~~~Luki dokładnie tak jest
Marazm, marazm i jeszcze raz marazm. Ale napiszesz coś przeciwko kibolom, to już jesteś zły. Mak odchodzi, Niepsuj odchodzi, a kto w zamian? Perspektyw nie widać, a skoro nie ma nowych- to nie ma pieniędzy, bo jeszcze wypychają tych, co za dużo zarabiali. Taki trener jest pewny, że zagra 13 zawodnikami ligę? Żeby się nie zdziwił, jak po 4 meczach w pi*dę, gwiazdeczki przestaną grać bo stwierdzą, że dostawali baty jak nie biegali na treningach i teraz jak biegają znowu dostają- to po co się męczyć? Chciałbym się zdziwić, i posypać głowę popiołem jako pierwszy, ale na ten moment, po jednym wygranym meczu- ciężko o zachwyt.

1            -2