Sobota, 13 lutego 2021 r.

Juniorzy Wisły lepsi od Rakowa

Przygotowująca się do rundy wiosennej rozgrywek CLJ drużyna Wisły Kraków - choć mecz ze swoimi rówieśnikami z Rakowa Częstochowa rozpoczęła od straty dwóch bramek, to wynik ten nie tylko udało się odrobić, ale młodzi wiślacy zdołali to spotkanie wygrać 3-2. Dodajmy, że w zespole "Białej Gwiazdy" znalazło się dwóch piłkarzy, którzy wczoraj zasiedli na ławce rezerwowych w meczu pierwszej drużyny we Wrocławiu, a mianowicie Aleksander Buksa i Kacper Duda. Przeciwko Rakowowi zagrał także Daniel Hoyo-Kowalski, a wspomniany Buksa zdobył jedną z bramek.

Raków Częstochowa (U-18) - Wisła Kraków (U-18) 2-3 (2-1)

1-0 Adam Zubrzycki
2-0 Adam Zubrzycki
2-1 Aleksander Buksa
2-2 Piotr Ćwik
2-3 Mateusz Magdziarz

Wisła (skład wyjściowy): Piotr Zagórowski - Michał Głogowski, Paweł Koncewicz-Żyłka, Kamil Głogowski, Arkadiusz Ziarko, Daniel Hoyo-Kowalski, Piotr Ćwik, Aleksander Buksa, Mateusz Magdziarz, Kacper Duda, Kacper Chełmecki.

Grali również: Kamil Ładyga, Karol Sałamaj, Jakub Rachfalik i Patryk Warczak.


Źródło: Wisła Kraków SA

 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


3    Komentarze:

~~~Bartek111 1
Buksa
Szkoda że zajmuje miejsce Wiślakom.

88            -9
~~~Kroolik
Buksa
I to jest dobre miejsce dla Buksy. CLJka do czerwca, żeby nie miał podstaw do rozwiązania kontraktu, a potem Aufwiedersehen.

46            -6
~~~krizzz
To jest aktualny poziom Buk$y
Aleksander nadaje się do CLJ, gdzie i tak nie gra pierwszych skrzypiec. Przegrał walkę w 14 drużynie, 31 ligi Europejskiej. Przegrał ją z obierzyświatem z Kostaryki, melepetą z 10kg nadwagą z Czarnogóry, oraz człowiekiem który nigdy napastnikiem nie byl. To cały komentarz do jego talentu. Pewnie Pini coś mu tam zalatwi, ale kariery to on nie zrobi.

22            -2