Poniedziałek, 15 lutego 2021 r.

Kacper Szewczyk zawodnikiem Wisły Kraków

Nowym zawodnikiem krakowskiej Wisły został Kacper Szewczyk. 17-letni bramkarz, który dotychczas bronił barw Hutnika Kraków, parafował umowę obowiązującą do 30 czerwca 2023 roku.

Kacper Szewczyk urodził się 30 marca 2003 roku w Rabce-Zdroju. Dotychczas występował w juniorskich zespołach Górali Nowy Targ, Progresu Kraków, a od jesieni 2018 roku - Hutnika.

Teraz Szewczyk dołączy do drużyny lidera rozgrywek Centralnej Ligi Juniorów.


Źródło: Wisła Kraków SA

 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


10    Komentarze:

~~~OLD KIBIC
Widać wyraźnie, że teraz Wisełka się odmładza
Za kilka lat z tych młodych, jak gdzieś nie przepadną, mabierą rutyny, może powstać ciekawą drużyna. Podoba mi się ten kierunek, a trener jemu sprzyja. Dobrze że czas skostniałej Wisły mija.

68            -5
janly
Witamy na pokładzie !
Powodzenia !!

56            -6
~~~Diogenes2 2
Fajnie natomiast...
...bede sie cieszyl jak zobacze tych juniorow wchodzacych do skladu czy nawet szerszej kadry. Jak dotad to mamy takich Buksow (masa halasu i potem ...Proszowianka) czy zawodnikow jak Hoyo, ktorzy b.dobrze rokowali, ale od 2 lat sa poza orbita.

62            -9
~~~Gnenet
wychowankowie
Od wielu lat z wychowanami Wisły jest coś nie tak. Historie Kokoszki, Stolarskiego, Leszczaka, Zająca, Handzlika i teraz Buksów pokazują, że u nas nie chciano stawiać na młodych, a menedżerowie swoje też mącili. Dlatego całym sercem jestem za Hyballą, jego i moim ulubieńcem Starzyńskim oraz całą gwardią młodych. Tylko niech Kuba ich pilnuję, żeby im głupoty po głowach nie chodziły jak Olkowi.

74            -8
~~~goal
Dobry ruch.
Przychodzący z Hutnika zawsze się sprawdzali. Oby teraz było tak samo, choć przekonamy się o tym, najwcześniej za parę lat.

30            -2
~~~Mario
Bramkarz
No i dobrze. Niech walczy o miano 3 bramkarza razem z Brodą. Mamy dwóch doświadczonych Lis i Buchalik. Na młodzież jeszcze przyjdzie czas.

7            -29
~~~Marcin
~~~Mario
Jak na młodzież przyjdzie czas? Ludzie jeżeli się nadaje ten czy inny i ma to coś, to ma grać, a nie czekać do 20 roku życia bo musi powoli wchodzić w świat dorosłej piłki. U nas w PL mamy ogromny problem z tym i pozniej się dziwimy że nie nieźle się zapowiadał ale przepadl.

21            -3
~~~Arczi
Do Mario
Mario, oczadziałeś? Na co ma czekać? Aż będzie miał 24 lata i mu się dziecko urodzi czy jak sobie chomika kupi? Dziekoński ma 17 lat a wybrał naszym jaja. Drągowski, Majecki czy bramkarz Sraxy jak zaczynali to mieli tez naście a my mamy czekać? Buchalik na wypożyczenie albo transfer a grać młodymi. Większych głupot nich Michał nie da się zrobić

13            -2
~~~Gandalf White Pride
Młodzież
W Jadze może bronić młody Dziekoński? Zresztą oni już jednego nastolatka wypromowali który podbija teraz Serie A. U somsiadki również małolat na bramce, więc dlaczego u nas nie może bronić młody? Czy ktoś uważa, że Broda (a może i nawet Jaskuła) zagrałby tak dramatycznie jak Buchal z Piastem?

14            -2
~~~Stary Wiarus
Druga Wisła
Druga W Jeśli nie będziemy mieli drużyny rezerw to proces wyszkolenia młodzieży nigdy nie będzie dobrze przygotowywał młodych do gry w lidze bo niby gdzie mają się ogrywać.

11            -2