Niedziela, 21 lutego 2021 r.

Canal+ Sport: Dwóch wiślaków w jedenastce kolejki. Felicio Brown Forbes piłkarzem kolejki

Po spotkaniu z Pogonią Szczecin, które rozgrywaliśmy w ramach 18. kolejki ligowej sezonu 2020/2021, redakcja stacji Canal+ Sport wybrała do jej najlepszej "jedenastki" dwóch piłkarzy krakowskiej Wisły. Wyróżnienie to otrzymali Felicio Brown Forbes oraz Yaw Yeboah. Ponadto Brown Forbes został wybrany najlepszym piłkarzem całej kolejki.

Oto "jedenastka" 18. kolejki, wg Canal+ Sport:

Rafał Strączek (Stal) - Fran Tudor (Raków), Rafał Janicki (Podbeskidzie), Filip Mladenović (Legia) - Yaw Yeboah (Wisła), Kacper Smoliński (Pogoń), Ivi López (Raków), Bartosz Kapustka (Legia), Luquinhas (Legia) - Felicio Brown Forbes (Wisła), Flávio Paixão (Lechia).

Piłkarzem kolejki został Felicio Brown Forbes.


Źródło: Canal+ Sport

 Redakcja

Tagi:Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


8    Komentarze:

~~~kibic 1968
zapomnieli o......
.....zapomnieli o Plewce i Starzyńskim! Ale może po meczu z Płockiem!

75            -4
~~~krizzz
Papszun !!! Co ???
Felicio !!! Dziękujemy i ukłony.

66            -4
~~~kibic62
Felicio brawo!
z piekła do nieba!!! oby tak dalej

64            -5
~~~Misioł
mi Plewka zaimponował
na pewno bardziej niż ten Smoliński z Pogoni. Patryk generalnie jest w internecie memem w kontekście połowania do kadry, a jeśli dalej będzie robił takie postępy to możemy na złość wyszydzającym w przyszłości być świadkami takiego powołania. Zwłaszcza w kontekście tego, że kolejni defensywni pomocnicy łapią poważne kontuzje.

71            -4
~~~Oho
W 11 mamy ..
Także Janickiego ..

29            -6
sk04
Tak trzymać!
To już drugi z rzędu dwupak! W ostatniej kolejce dwóch Wiślaków i w tej również! To jest nagroda dla Trenera Hyballi za Jego wkład w przygotowanie Drużyny do sezonu! Z meczu kolejki zmieściłbym jeszcze kilku piłkarzy z tego spotkania, również i tych z Pogoni, ale to i tak pokazuje, że aż trzech piłkarzy znalazło się w jedenastce kolejki! A co do Wisełki - są zwycięstwa, jest mentalność zwycięzcy, będzie w tabeli marsz górze!

32            -2
szczebelek
Nic do dodania ...
Jest przygotowanie i są efekty punktowe oraz wyróżnienia indywidualne...

18            -3
~~~gapa
Liga +Extra
jeżeli takie indywiduum jak Przesmycki będzie dalej zarządzał tym kolegium leśnych dziadków to nie poprawi się sędziowanie a zastraszeni redaktorki nie potrafią porządnie przepytać szarej eminencji aby cokolwiek rozjaśnić.

9            -3