Niedziela, 28 lutego 2021 r.

Debiuty Davida Mawutora, Uroša Radakovicia i Souleymane Koné w Wiśle Kraków

W spotkaniu ligowym z Wisłą Płock w barwach krakowskiej Wisły zadebiutowało aż trzech naszych nowych zawodników. Są to pomocnik - David Mawutor oraz obrońcy - Uroš Radaković i Souleymane Koné. Pochodzący z Ghany Mawutor pojawił się na murawie w 72. minucie, zastępując Chukę. Z kolei Serb Radaković grał od 77. minuty, gdy wszedł za Serafina Szotę. Koné musiał jednak zastąpić Radakovicia, który strzelając w debiucie bramkę doznał kontuzji i opuścił murawę z kołnierzem na szyi oraz na noszach!

Mawutor trafił do Wisły na zasadzie "wolnego transferu" występując wcześniej w lidze Kazachstanu, w drużynie Żetysu Tałdykorgan. Z naszym klubem podpisał kontrakt, który obowiazywać ma do końca bieżącego sezonu. W umowie uwzględniono opcję jej przedłużenia.

Radaković został do naszego klubu wypożyczony do końca aktualnych rozgrywek ze Sparty Praga.

Koné pochodzi z Wybrzeża Kości Słoniowej i również podpisał umowę do końca bieżącego sezonu.


 Redakcja

Tagi:Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


4    Komentarze:

~~~Popey83
Uros Radakovic
Zdrowia chłopie:)

168            -2
wilkrobert13 2
Trener ma patent na grę piłkarzy..!
Niby słowa nie nadzwyczajnie odkrywcze ale wydają się święte..Może sam przyjdę na trening Jego Wisły,potrenuję i Cracowii w derbach bramkę strzelę..?

40            -7
~~~franek92
Uros
Smuda mówił o Panu Arkadiuszu Głowackim, że jak mu się rzuci cegłę, to zagłówkuje. Uros wygląda na gościa ulepionego z podobnej gliny. Oby szybko doszedł do siebie, trzymamy kciuki!

121            -1
Mario
Do stanu 1 do 2 zastanawiałem się kumu dać 10
Boguś czy Uros potem przy 1 do 3 zdecydowałem Bogusiowi dać 10, a Urosowi 9, za to że wsadził głowę i wyrwał nam te 3 pkt. W ciężkich chwilach.

43            -5