Czwartek, 4 marca 2021 r.

Sytuacja kadrowa Wisły przed meczem z Górnikiem

W spotkaniu 20. kolejki ligowej sezonu 2020/2021, w którym zagramy z Górnikiem Zabrze, trener zespołu Wisły Kraków - Peter Hyballa - nie będzie mógł skorzystać z aż ośmiu zawodników.

Tym razem wszystkie absencje piłkarzy spowodowane są kontuzjami, z powodu którym w kadrze meczowej nieobecni będą: Adi Mehremić, Dawid Szot, Vullnet Basha, Aleksander Buksa, Konrad Gruszkowski, Jakub Błaszczykowski, Uroš Radaković oraz Nikola Kuveljić.


 Redakcja

Tagi:Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


6    Komentarze:

~~~tom88
Żukow?
Znaczy Żukow już fertig? Bo coś mało było informacji w tym tygodniu, a absencja w ostatnim meczu była zaskakująca

72            -3
KZ87
Gieorgij Żukow
Czyli wychodzi na to, że Gieorgij Żukow jest do dyspozycji trenera....to dobrze bo to nasz kluczowy zawodnik.

88            -2
szczebelek
Dobrze , że Zhukov na tej liście nie ma...
Dobra wiadomość, że na tej liście nie ma Zhukova! Radaković i Kuveljić być może pojawią się za tydzień w kadrze, a pozostali to niewiadoma.

65            -6
GrzegorzS
To że go nie ma na liście kontuzjowanych nie znaczy, że znjdzie się w
meczowej 20 dziestce. Hyballa nie jest pod przymusem sytuacji kadrowej i ma jak pokazały poprzednie mecze zmuszony by wystawiać zawodnika po urazie. Co więcej praktyka futbolu niemieckiego jest taka, że mając wybór nie stawia się na zawodnika dochodzącego do formy. Jeśli jest wybór to stawia się na zawodnika zdrowego w pełnym reżimie treningowym i w pełnym zdrowiu, który wytrzymał okres przygotowania do meczu. Zukov nie trenował w początku tygodnia, gdy były trzy jednostki mocnego treningu wytrzymałościowego i nie zdziwię się, że na ławkę się nie załapie lub tylko na niej przesiedzi mecz lub dostanie 15 minut w końcówce. Trener będzie wolał doprowadzić go do 100% zdrowia i formy niż ryzykować uraz lub słaby mecz. To normalna praktyka w poważnej piłce. Nie ma nic za nazwisko, dokonania trzeba przepracować mocno cały tydzień by zagrać w lidze. Mecz z Górnikiem to kolejny mecz o niczym nie decyduje a trener ma wybór.

43            -18
~~~Nick
Temat
Niezły szpital

16            -5
~~~Bartek
Skład
Lis, Burliga, Frydrych, Sadlok, Szota, Yeboah, Plewka, Mawutor (Zukov), Savic, Starzyński, Forbes

16            -6