Sobota, 6 marca 2021 r.

Bądź z nami! Krwiodawcy zapraszają

Nasi piłkarze cały czas punktują, co w wyrównanej stawce drużyn środka tabeli naszej Ekstraklasy jest bardzo ważne. A ponieważ warto powielać właściwe wzorce, liczymy na to, że wiślaccy krwiodawcy także wykażą równą formę. Skoro więc w poprzedniej akcji udało się nam zebrać ponad 25 litrów krwi, może warto byłoby ten wyczyn powtórzyć? Na przykład dla uczczenia liczby punktów, które są na koncie naszych futbolistów.

Chyba że zrobimy krok naprzód, oddając 30 litrów - dla uczczenia liczby bramek, które zaaplikowali w tym sezonie rywalom zawodnicy z białą gwiazdą na piersi. Tak więc do dzieła!

Wszystkich chętnych do zaatakowania tych wysokich celów, zapraszamy pod Stadion Miejski im. Henryka Reymana (w okolice Strefy Kibica) już w najbliższą niedzielę w godz. 11-15. Dzięki pomocy nieocenionych Socios będzie wtedy można, nie ponosząc żadnych kosztów, zapisać się do Klubu Honorowych Dawców Krwi PCK Wisła Kraków. Mocno do tego zachęcamy, gdyż naszym pragnieniem jest, aby w roku jubileuszu 115-lecia TS Wisła liczebność naszego klubu osiągnęła, jak nietrudno się domyślić, 115 członków.

Możliwość zapisania się do naszego Klubu nie będzie jedyną dodatkową atrakcją naszej akcji. TS Wisła Kraków SA przygotowała dla krwiodawców drobne upominki, a posiłki zapewnia firma Zielony Smok.

A zatem do boju Wiślacy! Do zobaczenia w niedzielę 7 marca.

KHDK PCK Wisła Kraków


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


1    Komentarze:

~~~Sss
Ab +
Ab+ dziś na pobierają duże zapasy, a przed autobusem bez kolejki

2            -2