Piątek, 26 marca 2021 r.

Rozgrywki juniorskie zostały zawieszone

Jak poinformował PZPN - w związku z wprowadzonymi na najbliższe dwa tygodnie obostrzeniami epidemicznymi - do 9 kwietnia br. zawieszone zostają rozgrywki juniorskie w Polsce.

Oto pełny komunikat PZPN-u:

Departament Rozgrywek Krajowych PZPN informuje, że zgodnie z postanowieniami Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 25 marca 2021 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, wszystkie mecze CLJ U-18, CLJ U-17, CLJ U-15, Ligi Makroregionalnej U-19, CLJ U-17 kobiet i CLJ U-15 kobiet zaplanowane w dniach 27 marca - 9 kwietnia 2021 r. zostają przełożone na termin późniejszy.


Źródło: PZPN

 Redakcja

Tagi:Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


9    Komentarze:

GrzegorzS
Bez sensu, zawiesili im jedną dwie kolejki
to młodzi ludzie ich mecze grane są bez udziału kibiców na zamkniętych boiskach to decyzja niezrozumiała.

67            -50
bochen
GrzegorzS
Wszyscy powinniśmy zacisnąć poślady, bo inaczej nigdy nie wrócimy na stadion, młodzi ludzie też

42            -56
~~~Do bochen
Poślady ?
Te poślady już ściskamy od ponad roku...bez skutku.

58            -24
bochen
Poślady
Wiesz dobrze o co mi chodziło, przez rok olaliśmy maseczki i inne obostrzenia, więc jak zaciskałeś rok to zaciśnij teraz bardziej i zmobilizuj do tego ludzi z Twojego otoczenia

29            -59
Mario
Panowie szanujcie się
Ja miałem covid pod koniec listopada był dość łagodny, teraz dopadał mnie jakąś grypa jelitówka i bardzo źle to znoszę. Wszystko mnie boli nie mam siły. Dodam tylko, że nigdy nie byłem chorowity i staram się dbać o siebie. Mam 33 lata i ciężko to przechodzę, a co dopiero schorownai ludzie starsi lub młodsi nie dbający o siebie np. Otyli

14            -9
~~~n3 do Bochen
Poslady ?
To wytłumacz proszę, co te obostrzenia dają? I gdzie jest ta epidemia? skoro według oficjalnych rządowych danych dotyczących chorób zakaźnych jest podobnie jak w latach poprzedzających rok 2020... A jesli chodzi o tzw. covidek - czyli cos co podobno jest epidemią i wymaga respiratora - więc chyba atakuje płuca, to w roku 2020 umarło na to oficjalnie mniej niz 6000 ludzi w PL ("bez chorób współistniejących") Z kolei w roku 2018 na zapalenie płuc J18 wywołane nieokreślonym drobnoustrojem zmarło 12995 osób w PL. ... Obostrzenia które tu propagujesz faktycznie coś dają.... Zmarło o ponad 70tys ludzi więcej niz w roku 2019. Niestety takich ludzi jak ty jest cała masa. dlatego możemy zapomnieć o meczykach.

28            -28
~~~Abg
Do bochen
Bochen...o ludzie, a ty dalej nie zauważyłeś o co chodzi w tej całej pandemi ? Chesz to siedź w domu pod kloszem, ale pozwól innym żyć normalnie. Spiąć pośladki? Dobre sobie...

29            -22
olszaI
bochen
tak jak mówisz przez rok i co to dało....mamy szczepioneczki i co służba zdrowia zaszczepiona a przychodnie zamknięte, szkolnictwo zaszczepione a szkoły zamknięte.....coraz więcej dzieciaków zaczyna miec problemy psychiczne a będzie ich więcej bo w okresie kiedy ich zycie towarzysko-emocjonalne powinno sie rozwijac w realu rozwija sie w sieci...a umieralność tak jest większa ale nie z powodu jakiegoś covidzika tylko z powodu braku właściwej diagnostyki i dostepu do służby zdrowia. W grudniu dokładnie w mikołaja miałem zawał i nie będę tu tego opisywał napisze jedynie że siedziałem w poczekalni 4 h i podziękowałem za ich opiekę pojechałem do falcka i byc może dzięki temu to piszę.

35            -9
stary wiślak
Olsza!
Nie jest tak,jak piszesz. Bo co z tego,że personel przychodni jest zaszczepiony,jak większość pacjentów nie. I wzajemnie się mogą zarażać. Co z tego,że nauczyciel jest zaszczepiony,jak uczniowie nie i oni mogą się wzajemnie zarażać i przynosić chorobę do domu.Nie jest to jakiś tam,jak piszesz "covidzik",bo odejmując zgony, z powodu chorób współistniejących i zgonów kompletnie niezwiązanych z covidem,zgony covidowe ,to 40% wszystkich zgonów! A umieralność jako tak,nie jest,jak piszesz większa,tylko makabrycznie większa!

8            -16