Czwartek, 15 kwietnia 2021 r.

Krwiodawcy wracają do gry

Klub Honorowych Dawców Krwi PCK Wisła Kraków wraz z Fundacją "Kibicujemy Życiu" zapraszają na kolejną akcję krwiodawstwa. Mamy nadzieję, że będzie ona kolejnym krokiem do należytego uczczenia 115. rocznicy powstania naszego klubu.

Przypominamy, że w bieżącym, jubileuszowym roku, naszym celem jest powiększenie liczby honorowych krwiodawców spod znaku "Białej Gwiazdy" o 115 osób. Jeśli więc macie chęć wstąpić w nasze szeregi, to okazja ku temu będzie już w najbliższą sobotę 17 kwietnia.

Wtedy to, w godzinach od 11:00 do 15:00 na parkingu przed Stadionem Miejskim im. Henryka Reymana stanie tradycyjnie autokar RCKiK w Krakowie, w którym wszyscy ci, którym nieobce jest uczucie solidarności z potrzebującymi, będą mogli podzielić się "darem życia", jak zwykliśmy nazywać oddawaną honorowo krew. I choć najlepszym prezentem dla krwiodawców jest zawsze własna satysfakcja, to upominek-niespodzianka ufundowany przez nasz klub dla każdego, kto odda w sobotę krew, na pewno jest także nie do pogardzenia. A gdyby tak jeszcze do tego doszła wygrana piłkarzy… Mocno wierzymy, że tak się stanie.

Tak więc, Drodzy Krwiodawcy, widzimy się w sobotę, 17 kwietnia, w godzinach od 11:00 do 15:00 przed naszym stadionem.

KHDK PCK Wisła Kraków


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


1    Komentarze:

zyga
19.06 dniem barw!
Mam w związku z rocznicą 115 lecia Wisły pomysł. Ustalmy że dzień 19.06 każdego roku niech będzie świętowany jako Dzień Barw Klubowych. Tak abyśmy tego dnia wylegli na miasto, do pracy, na spacery w koszulkach i nosili je przez cały dzień przy każdej okazji. NIe zwracajmy uwagi na sąsiadkę, róbmy swoje - choć i tutaj uważam że w tym jednym dniu obydwa kluby powinny się dogadać aby pokazać jak wiele w naszym mieście osób jest sympatykami tych klubów. Uważam że na takie święto już nas stać!

10            -3