Poniedziałek, 19 kwietnia 2021 r.

Krwiodawcy coraz bliżej celu

Nie rozpieszczają nas ostatnio piłkarze spod znaku Białej Gwiazdy, a wyniki przez nich uzyskiwane całkowicie rozmijają się z oczekiwaniami kibiców, z pewnością rozczarowując także ich samych. Jest jednak obszar, w którym Biała Gwiazda świeci bardzo, bardzo jasno. Tą dziedziną jest… krwiodawstwo.

Akcje organizowane przez Klub Honorowych Dawców Krwi PCK Wisła Kraków gromadzą za każdym razem imponujące grono wiślaczek i wiślaków. Nie inaczej było w sobotę, 17 kwietnia, kiedy to na długo przed rozpoczęciem akcji zjawili się pierwsi chętni do podzielenia się z potrzebującymi swoją krwią. W sumie zgłosiło się ich 43, a krew oddało 39. Wszystkim serdecznie dziękujemy.

Równocześnie pragniemy poinformować, że już za dwa tygodnie, 1 maja, będzie kolejna okazja, aby być razem z nami. A jeśli termin ten okazałby się dla Was niedogodny, mamy i na to receptę. Będziemy na Was czekać 19 czerwca, czyli w dniu, który każdemu wiślakowi na pewno z czymś się kojarzy.

Tak więc dziękując jeszcze raz za już, prosimy o jeszcze. Nasz tegoroczny cel, czyli 115 członków naszego Klubu na 115-lecie Białej Gwiazdy, cały czas przed nami. A naszym piłkarzom życzymy rychłego powrotu na drogę sukcesów. Stać Was na to!

KHDK PCK Wisła Kraków


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


1    Komentarze:

~~~antonio
Krwiodawcy
Naprawdę cieszą takie wiadomości. Czekamy na kolejne.

4            -1