Środa, 21 kwietnia 2021 r.

Martin Ševela: - Pokazaliśmy piłkarską jakość

- Wynik jest dla nas bardzo dobry. Spodziewaliśmy się trudnego meczu i pierwsze minuty nie były idealne z naszej strony. Przeciwnik strzelił nam bramkę po rzucie rożnym, ale pomógł nam gol Karola Podlińskiego, który strzelił go z takiej "pół szansy". Od tego momentu jeszcze w pierwszej połowie mieliśmy kolejne okazje. Wtedy się nie udało, ale w drugiej połowie już od jej początku nasze nastawienie było zupełnie inne i ta część meczu była z naszej strony bardzo dobra - mówił po wysokiej wygranej nad Wisłą Kraków trener Zagłębia Lubin, Martin Ševela.

- Staraliśmy się stwarzać kolejne okazje, strzelać na bramkę. Wyglądaliśmy lepiej fizycznie, ale też pokazaliśmy piłkarską jakość - strzelając kolejne bramki. To dla nas bardzo ważny wynik i ważne punkty. Po trudnym spotkaniu w Mielcu, dziś potwierdziliśmy dobrą grę. Ta może być oczywiście jeszcze lepsza, ale liczą się punkty, a i wynik jest dla nas bardzo dobry - dodał Ševela.


 Redakcja

Tagi:
Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


5    Komentarze:

~~~Mj
Gratulacje!
Przekazuję Gratulacje od trenera Hyballi :D

15            -8
~~~Jarek
Po meczu
Po pierwsze Panie Sevela opowiada Pan takie rzeczy prawie jak pismak Bugajski który skompromitował się opisem meczu w Przeglądzie Sportowym prawie jak. Bugajskiemu się nie dziwię bo nie zna się na piłce a próbuje zabłysnąć swoimi wypocinami oderwanymi od rzeczywistości. Ale Pan blisko linii stoi i opowiada o sytuacjach , jakich jedna Baszkirowa przy 1-1 i Drazica , sam Pan podkreślił pół sytuacji i strzał Podlinskiego a w drugiej połowie prezent świąteczny Serafina i Lisa a dwie kolejne to strzał życia Starzyńskiego i kontrę . Wykorzystaliście brak 7 zawodników w podstawowego składu Wisły i Jej juniorskie asysty przy golach. Wisła zagrała dobry mecz do 70 minuty i do tej pory powinna zamknąć mecz bo sytuacji stworzyła na co najmniej trzy gole ale wygrywa ten kto jest skiteczny, wynik stanowczo za wysoki.

12            -16
GrzegorzS
Facet ty budujesz zamki na lodzie
gdy by Wiślacy byli po prostu skuteczni to byś tak koło 56 minuty przegrywał 3-1, ale nie są. Lepsi fizycznie, piłkarska jakośc, śmieszne.

6            -20
~~~Rav23
To nie wy pokazaliście jakość
Tylko Wisła byle jakość.... najlepiej proszę zapytać panów Pilkarzy

23            -2
~~~Wislaczek
Starzynski>Savic
Brakuje nam takiego Starzynskiego co w Lubinie ciasteczka posyla. A nie, czekajcie... Przeciez mamy Savicia...

4            -1