Czwartek, 22 kwietnia 2021 r.

Trzech młodych piłkarzy podpisało profesjonalne kontrakty z Wisłą Kraków

Swój pierwszy profesjonalny kontrakt z Wisła Kraków podpisało dziś trzech młodych zawodników z drużyny CLJ U-15. Są to: Jakub Krzyżanowski, Tomasz Dusik i Jakub Stępak. Ich umowy obowiązywać będą do 30 czerwca 2024 roku.

Jakub Krzyżanowski urodził się 19 stycznia 2006 roku. Swoją piłkarską przygodę rozpoczynał w Bronowiance Kraków, skąd w 2017 roku przeniósł się na Reymonta. Najczęściej występuje na pozycji bocznego obrońcy lub środkowego pomocnika.

Tomasz Dusik urodził się 28 marca 2006 roku. Swoją piłkarską przygodę rozpoczynał w Brzezinie Osiek, skąd w lipcu 2019 roku trafił na Reymonta.

Jakub Stępak urodził się 20 marca 2006 roku. Barwy młodzieżowych zespołów krakowskiej Wisły reprezentuje na pozycji bramkarza od sezonu 2013/2014.


Źródło: Wisła Kraków SA

 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


7    Komentarze:

Mario
Chciałbym abyśmy mieli taką politykę jak Lech
Kilku dobrych obcokrajowców do tego 2, 3 młodzików, którzy się promują zarabiamy, ale w kolejce czekają kolejni, którzy pomału pukają do. Drzwi 1 wszej 11.

42            -9
~~~bob
Kone i Medved
Co chwilę młodzi podpisują kontrakty a nadal gra Kone i Medved. O co tutaj chodzi?

9            -30
~~~Diogenes2 2
Starszyzna out
i hardwork z mlodymi! Dziady ze starszyzny beda biegac w swoim tempie, nawet nie w tempie ligi (vide PBB, WARTA, LUBIN) :)))

3            -7
~~~Kibic20
Bob
Akurat ci drei 15-latki wejda do ekstraklasy? W przyszłości, miejmy nadzieję, tak, ale my potrzebujemy grajków na teraz, taki np. Chelmecki, od zaraz.

10            -4
~~~fabio
Tylko ...
Tylko młodzież przyszłością.Nie rozumiem bo jest Szymkowiak Żurawski którzy kiedyś nas cieszyli swoją grą.Dlaczego nie może młodzież trenować pod ich okiem.Co z tego że młodzi podpisują kontrakty jak gra cienki Forbes i paralityk Medved

13            -2
GrzegorzS
To cieszy, bo znaczy, że już niedługo przyjdąlepsze czasy
Wisłą wydaje już na akademię 2 miliony złotych rocznie odpukać akcentuje to prowadzeniem w CLJ i dobrą grą. Jeśli projekt się powiedzie to może za jakiś czas nie będziemy musieli ściągać grajków o przeciętnych umiejętnościach tylko znowu zobaczymy własnych młodych zdolnych ambitnych walczaków. Oby jak najszybciej.

8            -2
~~~567
Jak to
skoro są niepełnoletni to raczej rodzice podpisali nie oni , jak ukończą 18 lat to wyjadą podpisać kontrakt do USA , i tyle ich zobaczymy . Nie płacę już ani grosza na akademię .

3            -1