Środa, 28 kwietnia 2021 r.

Ostatnia kolejka ligowa sezonu 2020/2021 z kibicami

Podczas dzisiejszej konferencji prasowej premier polskiego rządu - Mateusz Morawiecki - poinformował o stopniowym znoszeniu obostrzeń, które wprowadzono w związku z pandemią koronawirusa. Jednym z kroków będzie możliwość od 15 maja br. rozgrywanie meczów z udziałem kibiców.

Mecze piłkarskie będą mogły odbywać się w obecności nie większej niż 25% pojemności stadionów.

Dodajmy, że po 15 maja 2021 roku, Wisła Kraków zagra w bieżącym sezonie tylko jedno spotkanie - wyjazdowe z Piastem Gliwice.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


17    Komentarze:

~~~Marcin
Bez spiny
Pamiętajmy że tylko wtedy jak dalej będzie tendencja spadkowa. A że idzie już 4 fala, tym razem odmiana indyjska także póki co radził bym wstrzymać się z tą euforia.

69            -24
~~~Konkord88
79. Fala Histerii
Dokładnie! Jeszcze odmiana wąchocka i burkinafasońska! Na wszelki wypadek zalejmy sobie mieszkania betonem, kto wie co może nas spotkać na zewnątrz.

67            -48
~~~Daniel190 6
Kibice
Zanim ruszy nowy sezon, zaczynać się będzie 4 fala i znów zamkną wszystko a człowiek tak teskni za tym wszystkim !

46            -9
~~~Donecki
Wyjazd do Gliwic szykuje się
Proponuję załatwić miejsce dla kibiców w Gliwicach.Jedzmy na wyjazd.Zbiorka na stacji za bramkami o 1530

28            -7
~~~Greg
Jawna niesprawiedliwość
Albo 2 kolejki albo żadna, takie rozwiązanie na ostatnią daje połowie drużyn korzyści finansowe z otwartego stadionu. Nie mówiąc już, że L zrobi fetę na stadionie. Jaki rząd, takie decyzje..

54            -25
~~~Diogenes2 2
Trzeba przelozyc mecz z Lechem
Da sie to zrobic...

45            -5
~~~Jarek
Kibice
Spoko,spoko nasz Premier podrzucił kasę z tarczy kryzysowej , warunek , nikt w tym klubie nie jest do zwolnienia.

19            -14
~~~FanWisły
Epidemiczny telewizor zamiast stadionu
Jako, że ostatnio nie możemy chodzić na stadion to za każdym razem przy okazji meczu Wisły spotykamy się w około 10 osób u kogoś kto ma odpowiedni dekoder, oczywiście w pomieszczeniu zamkniętym. Domyślam się, że nie jesteśmy jedyni. Logicznym wydaje się, że puszczenie nawet 30% na stadion w reżimie sanitarnym byłoby sensowniejsze i bezpieczniejsze. Niestety 90% decyzji związanych z tzw. lockdownem jest pozbawione sensu więc zostaje telewizor i tłoczenie się w pomieszczeniu zamkniętym. Na szczęście zawsze mamy zapasy płynów odkażających więc to chyba cud :) ale nikt jeszcze nie zachorował. Pozdro.

54            -4
~~~goal
Pod Legię jak nic.
Najpierw na stadionie, a potem pod kolumną najgorszego króla Polski. To jest najbardziej zjadliwa odmiana wirusa, tzw. legijno-warszawska.

28            -9
~~~Tw Bolek
....
Czwarta fala jeśli będzie to będzie na jesieni. Ostatnio też straszyli że latem będzie to co wiosną i nie wypaliło. Liczę że teraz będzie podobnie. Inaczej ch......z takiego lata.

17            -2
~~~Wanhalia
Procenty
A dlaczego nie 27%? Jestem ciekaw tych wyliczeń. Przy 34% już byśmy byli w wielkim niebezpieczeństwie?

26            -1
~~~ZNW
25% - marny interes
25% pojemności rozłożone na całym stadionie. Czyli kasa za ok 8 tyś biletów a koszt ochrony jak za pełny stadion. Ciekawe jak bardzo takie rozwiązanie NIEOPŁACA się klubowi.

28            -1
~~~Loża szyderców
Przerwana seria
Ech, pierwszy sezon od 1982/83 w którym nie byłem na ani jednym meczu Wisły

19            0
~~~Kibic20
Covid
Ostatnie badania wykazały, że wszyscy się zarażają w zamkniętych pomieszczeniach. Już dawno powinny być stadiony otwarte/ewentualnie z testem/ Teraz to niesprawiedliwe, albo 2 kolejki przed końcem, żeby każdy klub mógł skorzystać, albo w ogóle nie otwierać na ostatni mecz. Cracovia skorzysta, bo ma mecz u siebie.

21            -4
~~~Onomatope jus
Dobra wiadomość
Legia będzie świętować mistrza z kibicami. Po ludzku to zwyczajnie miłe, a z naszej perspektywy okoliczność ta obniża prawdopodobieństwo wygranej Podbeskidzia. Nie wypada przegrać z beniaminkiem przy głodnej futbolu publice.

9            -1
~~~Ona
Super
Jest zatem szansa że legła przed kibicami nie podłoży się stali.

8            -3
~~~KRKPL
Maciej Bałaziński mówił kiedyś, że żaden to dla nas interes
Klub płaci za ochronę, za wynajem (więcej niż za pusty stadion), a dodatkowo trzeba dezynfekować stadion, taśmować krzesła żeby ludzie nie mogli się grupować i pewnie problemy z uruchomieniem gastronomii na full podobnie jak dziś działają niektóre "lokale zabawa" (np. dla dzieci) ale nie ma cateringu. Od dłuższego czasu dudnią że na świeżym powietrzu ryzyko zakażenia niemal zerowe nawet bez masek więc załóżmy maski i wpuśćmy 100% na stadiony.

11            -2