Czwartek, 6 maja 2021 r.

Sytuacja kadrowa Wisły przed meczem z Lechem

W spotkaniu 29. kolejki ligowej sezonu 2020/2021, w którym zagramy na własnym stadionie z Lechem Poznań, trener zespołu Wisły Kraków - Peter Hyballa - nie będzie mógł skorzystać z aż ośmiu zawodników.

Z powodu urazów nadal nie mogą grać: Vullnet Basha, Adi Mehremić, Patryk Plewka, Uroš Radaković, Nikola Kuveljić i Kacper Duda, a po ostatnim spotkaniu ligowym z Legią także Maciej Sadlok.

Ponadto z powodu nadmiaru żółtych kartek pauzować musi Łukasz Burliga.


 Redakcja

Tagi:
Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


11    Komentarze:

~~~Kiko
Zostają:
Zostają Hyballa oraz Wilk, Plewka, Starzyński, dochodzi Uryga oraz młodzi jak Hojo, Szot etc. Reszta wypad.

58            -63
~~~SMOK
Wystarczy zmiany trenerów w tak szybkim tempie
Jestem za tym aby Hyballa pozostał na stanowisku przynajmniej do polowy następnego sezonu (do zimy tego roku). Zmiany trenerów to przeciwieństwo stabilnego rozwoju drużyny. Uważam, ze lepiej wymienić zawodników, którzy nie chcą trenować z danym trenerem ponieważ po zmianie trenera na nowego zacznie się na nowo układanie drużyny a co za tym idzie zwalnianie. Zanim nowy trener zacznie osiągać wyniki będzie niezadowolenie i znowu wymiana trenera? Ile tak można? Poza tym, kogo na następce Hyballi, trenera, który w innym klubie tez został zwolniony z powodu braku wyników? Przecież innych trenerów u nas w pl nie ma wiec znowu będziemy w tym samym miejscu za rok. Zostawmy Hyballe jeszcze na pól roku. Kto jest "ZA"?

217            -23
~~~Kibic20
Nieobecni
Nie rozumiem, czemu ci z drobnymi urazami tak się długo kurują, jedynie Mehremic miał zabieg operacyjny i Plewka coś że stopa, a reszta, może nie mają chęci do grania, jak jest okazja, to pauzuj. Na Burlige były nagonki, a chłopak często gra na środkach przeciwbólowych, żeby pomóc drużynie.

116            -6
~~~Marian
Wisla Hospital Again?
To już nawet nie jest śmieszne..

70            -5
GrzegorzS
Bramkarz, trzech defensywnych pomocników, czterech obrońców
jak się coś uprze to jest uparte. Więc wyjdzie na to, że zagramy Lis - Frydrych, Kone, Szota - Starzyński, Zukov, Boguski, Gruszkowski - Medved (Błaszczykowski), Forbs, Savić.

12            -40
hobiz
100% dla trenera
Wg. grajków , trener jest zły , bo za dużo wymaga , każe biegać , każe grać w piłkę a nie udawać , każe realizować nakreślony plan na dany mecz , no po prostu , każe wykonywać swoje obowiązki piłkarzom , którzy ponoć są profesjonalistami i są w pracy ! A oni na to ? Wiadomo ! Olać trenera , może go zwolnią . Dziwię się zarządowi i jednemu z grających właścicieli . Jak go zwolnią , to trudno będzie mówić o profesjonalizmie w tym klubie. Koszmar , a ja jeszcze do tego dokładam z mojej emerytury .

85            -17
~~~mex
Nawet jakby wszyscy zawodnicy zostali kontuzjowani, a na ławce miał tylko Kubę
to i tak go wpuści w 85 minucie

42            -39
~~~nołnejm
@mex
No i jak tak mu się podoba to niech tak zrobi, może nawet na 5 sekund. Trener jest szefem piłkarzy i nikomu nic do tego. On odpowiada za wyniki i z tego jest rozliczany. A piłkarze niech będą rozliczani z gry. To jest zdrowa sytuacja, a nie... a zresztą, po co ja to jeszcze piszę... znowu topimy się w bagienku.

38            -11
~~~Hyballa
Słaby trener
Nie wiem co większość widzi w tym gościu. Chyba tylko nazwisko i pochodzenie. Gdyby nazywał się Hybalewski już byłyby zwalniany. Fakty są takie a nie inne, że nie potrafi wygrać od siedmiu spotkań, w tym 5 przegrał. Ma dużo lepszych piłkarzy niż mieli poprzedni trenerzy, którzy zmuszeni byli opierać obrone na Janickim i Klemenzie.

23            -29
~~~Art
Tu nie ma żadnej mysli
Jeśli już gramy o nic a zawodnicy, którzy za chwilę odejdą nic nie grają...az się prosi nagrodzić juniorów za CLJ. Chelmecki, Szywacz, Żyłka, Chmiel w pierwszej kolejności. Zamiast kolejnych wygłupów Mavutora, Medveda, Kone...

7            -15
~~~Art
Jeśli trener miałby szersza perspektywe...
Już probowby innych, młodych chłopaków,. Przypominam, że Plewka i inny, lepszy Buksa zostali wystawieni przez poprzednikow

12            -1