Piątek, 7 maja 2021 r.

Trzech wiślaków powołanych do młodzieżowej reprezentacji Polski

Trener młodzieżowej reprezentacji Polski Maciej Stolarczyk ogłosił listę zawodników powołanych na zgrupowanie selekcyjne w Warce, które odbędzie się w dniach od 17 do 20 maja. Wśród wybrańców Stolarczyka znalazło się trzech piłkarzy krakowskiej Wisły.

Powołanie otrzymali bramkarz - Kamil Broda, obrońca - Dawid Szot oraz pomocnik - Piotr Starzyński.


Źródło: PZPN

 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


7    Komentarze:

~~~gapa
Trener Stolarczyk
gdyby Zarząd wytrzymał ciśnienie,mielibyśmy trenera na długi czas-dobrego trenera.

13            -61
~~~UcheJ11
Hyballa
Jak by nie Hyballa to nie było tych powołań... Dla czego? Starzyńskiego wymyślił Hyballa, Broda jak by nie zmiana Brody do składu za naszego super bramkarz numer dwa nie było by powołania...

62            -16
~~~Konkord88
Stolarczyk - Pan Trener
Ja zwolnienia Stolarczyka żałuję chyba najbardziej w ostatniej dekadzie. Miewaliśmy fenomenalne spotkania, a personalnie chyba najsłabszy skład, z obroną typu - Boguski,Wasilewski,Janicki,Grabowski (Lech 0-4), dużą ilością kontuzji, masą pecha... ale fakt, faktem było to raczej konieczne po porażkach z Arką i Rakowem. Zbyt duży kryzys mentalny nastąpił i byłoby to ciężko odwrócić jeszcze jesienią, a transfery w zimie mogły wtedy nic nie dać. Mam nadzieję, że za kilka lat wróci, bo to była moja ulubiona Wisła, od czasów wczesnego Skorży. 5-2 z Lechem, 5-2 z Lechią, 4-0 z Legią. Piękne mecze... ile takich zagraliśmy od jego odejścia-?

33            -9
~~~ZeN
powołania
Oj coś wielkie talenty z Pogoni się ostatnio nie popisały to Pan Selekcjoner przypomniał sobie o Wiśle. A Plewka jak był jednym z najlepszych środkowych pomocników przy poprzednich powołaniach to Pan Maciej go nie zauważył

29            -11
~~~SMOK
Talent Stolarczyk
Zapomniał powołać największy polski talent - młodego Buksę hahahahahahahahahahahaha

31            -5
~~~Kibic20
Mlodziez
Byłem zbulwersowany, że ostatnio nikogo z Wisły nie powołał. Przegrali z Austria. Teraz doszedł do wniosku, że może dobrze byłoby mieć paru zawodników z Wisły.

25            -3
pitt12386
Stolar ..
szkoda ze pominął Gruszkowskiego moim zdaniem zasłużył bardziej na powołanie niż Szot

37            -6