Niedziela, 9 maja 2021 r.

Statystyki meczu: Wisła - Lech

Zapraszamy do zapoznania się z kompletem statystyk po meczu 29. kolejki ligowej, w którym zmierzyliśmy się z Lechem Poznań, przegrywając 1-2.

Wisła Kraków - Lech Poznań

Bramki: 1-2 (0-1)
Posiadanie (w %): 36-64 (33-67)
Strzały: 6-15 (2-6)
Strzały celne: 1-4 (0-2)
Strzały niecelne: 4-7
Strzały zablokowane: 1-4 
Strzały z pola karnego: 1-7 
Strzały z pola karnego, celne: 0-3
Średni dystans strzałów od bramki (w metrach): 24.7-17.9
Faule: 18-14
Żółte kartki: 1-4
Czerwone kartki: 0-0 
Spalone: 0-3
Rzuty rożne: 2-8
Podania: 341-651
Podania dokładne (w %): 74-86 
Instat index: 223-265
Gole oczekiwane: 0.17-1.92
Dystans (w km): 119.98-116.76
Sprinty: 98-106
Sprint dystans (w km): 1.68-1.85
Szybki bieg dystans (w km): 8.71-7.95

Gole oczekiwane:

0.06 - Jakub Błaszczykowski
0.03 - Piotr Starzyński
0.03 - Aleksander Buksa
0.02 - Michal Frydrych
0.02 - Gieorgij Żukow
0.01 - Felicio Brown Forbes

Statystyki przebiegniętych kilometrów:

12.28 - Piotr Starzyński
11.39 - Gieorgij Żukow
11.32 - Serafin Szota
11.25 - Stefan Savić
11.16 - Michal Frydrych
10.98 - Konrad Gruszkowski
10.48 - Souleymane Koné
10.21 - Yaw Yeboah
9.65 - Žan Medved
9.17 - Felicio Brown Forbes
5.27 - Mateusz Lis
2.74 - Jakub Błaszczykowski
2.15 - Rafał Boguski
0.97 - Aleksander Buksa
0.90 - Dawid Szot

Najszybsi w meczu (km/h):

32,68 - Konrad Gruszkowski
32,17 - Žan Medved
31,98 - Yaw Yeboah
31,78 - Gieorgij Żukow
31,76 - Rafał Boguski
31,40 - Felicio Brown Forbes
30,64 - Stefan Savić
30,50 - Piotr Starzyński
30,27 - Jakub Błaszczykowski

Najwięcej sprintów (pow. 25,2 km/h):

18 - Yaw Yeboah
12 - Konrad Gruszkowski
11 - Žan Medved
10 - Felicio Brown Forbes
10 - Gieorgij Żukow

InStat index* sklasyfikowanych piłkarzy Wisły Kraków:

271 - Jakub Błaszczykowski
252 - Souleymane Koné
251 - Serafin Szota
243 - Michal Frydrych
232 - Žan Medved
224 - Yaw Yeboah
215 - Stefan Savić
207 - Mateusz Lis
203 - Piotr Starzyński
201 - Konrad Gruszkowski
191 - Gieorgij Żukow
183 - Felicio Brown Forbes

* - InStat index to algorytm, który wszystkie statystyczne osiągnięcia zawodnika w danym meczu przelicza na wartość liczbową.

Statystyki indywidualne:

1 - Michal Frydrych, Piotr Starzyński, Gieorgij Żukow, Felicio Brown Forbes, Jakub Błaszczykowski, Aleksander Buksa - najwięcej strzałów;
1 - Jakub Błaszczykowski - najwięcej celnych strzałów;
4 - Stefan Savić - najczęściej faulowany;
4 - Yaw Yeboah - najwięcej fauli;
50 - Serafin Szota - najwięcej podań;
42 - Serafin Szota - najwięcej dokładnych podań;
33 - Serafin Szota - najwięcej przyjętych podań;
23 - Gieorgij Żukow - najwięcej pojedynków;
13 - Michal Frydrych - najwięcej wygranych pojedynków;
5 - Yaw Yeboah - najwięcej dryblingów;
4 - Yaw Yeboah - najwięcej udanych dryblingów;
13 - Gieorgij Żukow - najwięcej odbiorów;
6 - Gieorgij Żukow - najwięcej udanych odbiorów;
16 - Konrad Gruszkowski - najwięcej strat;
13 - Michal Frydrych - odzyskane piłki.


Źródło: Ekstraklasa, InStat

 Redakcja

Tagi:Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


12    Komentarze:

~~~filon
Gole oczekiwane
0,17 goli oczekiwanych na mecz ....

24            -1
~~~Marck
Biegacze
Można biegać maratony, tylko istotą jest gra w piłkę. Musi być jakaś równowaga. Macie wybiegany mecz i zero gry i brak taktyki. Ktoś już dawno powiedział, że lepiej mądrze stać niż głupio biegać. I co ten wspaniały Waszym zdaniem Pan trener na to. To ma być zespół pilkarski a nie sztafeta biegaczy 10 x 12 km. Dlatego już od półtora miesiąca jestem przeciwko takim metodom budowania drużyny, gdzie nie ma drużyny tylko 10 biegaczy, biegających bez jakiegokolwiek sensu. Amen.

17            -12
~~~wojtek213 7
Hyballa
Jak wiemy po wczorajszym zachowaniu Kuby Hyballa odchodzi. Widzę tu wielu zwolenników Brosza, ale co on osiągnął przez 5 lat w dużo bardziej stabilnym finansowo Górniku? Zajął najwyżej 4 miejsce w sezonie a krótkie okresy efektownej gry konsekwentnie były przeplatane zjazdami formy tak było w Górniku i tak było w Piaście gdy był tam trenerem. Fornalik to jest trener w pokrój którego powinien celować taki klub jak Wisła, trener który wyciąga mistrza z niczego. Weźmiemy Brosza i będziemy średniakami. Fornalika teraz nie weźmiemy, ale możemy wycelować we wschodzące gwiazdy czyli Piotr Tworek wynik ponad stan z Wartą w tym sezonie (kontrakt w Warcie do końca tego sezonu z opcją przedłużenia) czy Wiślak Dariusz Marzec który teraz doprowadził Arkę do finału pucharu Polski a w zeszłym sezonie wprowadził Stal do ekstraklasy, generalnie wejdźcie na transfermarkt i zobaczcie jego średnią punktów na mecz w każdym klubie jakim był wyciąga ponad 2 punkty (też kontrakt do końca tego sezonu z opcją przedłużenia). Reasumując potrzebujemy wypatrzeć perełkę trenerską pokroju Papszuna z Rakowa i oni wpisują się w ten schemat a są dopiero na początku karuzeli. A jeśli chcecie Brosza który kręci się po ekstraklasie od ponad 10 lat to już Brzęczek wydaje się lepszą opcją, bo widzimy co się stało z Wisłą Płock po jego odejściu.

28            -8
hobiz
Trener ?
A może ściągnąć na miejsce PH , aktualnego jeszcze / byłego niedługo trenera Górnika Z - Marcina Brosz ???

7            -20
Tss
Śmieszne są te wasze propozycje trenerów
Dobra może nie śmieszne, ale bezużyteczne. Przecież na stówe nowym trenerem będzie Brzęczek. Kolejny sezon będzie przeciętny, może wywalczymy miejsce w pierwszej 8 ale nic pozato. Nie będzie kwasu w drużynie bo Brzęczek to taki trener kolega, do tego Kuba będzie sam decydował kiedy zagra i ile. Myślę, że będzie to najbezpieczniejsza opcja. Trener na lata. Zobaczycie.

14            -21
~~~Bebetto
Trener i zawodnicy
Po ostatnim meczu jestem bardzo zdegustowany grą, trenerem i zachowaniem Kuby. Czy ktoś z zarządu miał wiedzę o umiejętnościach i zachowaniu Petera Hyballi ściągając go do Wisły ? Wygląda na to, że zadziałano bez rozeznania. Czy po kilku pierwszych meczach nie było wiadomo, że może być konflikt na linii trener - zawodnicy ? Czy do zarządu nie docierały sygnały o odnoszeniu się trenera do zawodników i innych trenerów ? Czy coś zrobiono w tym kierunku, bo odnoszę wrażenie, że działanie włodarzy to prowizorka. Nie rozumiem piłkarzy. Zatrudnia ich znany klub w Polsce i nie tylko, za co pobierają wynagrodzenie, a osiągają fatalne wyniki, grają słabo i ledwie się utrzymaliśmy. Rozumiem, że nie myślą o znanym klubie ale o sobie. Oni kiedyś odejdą a klub zostanie w takim upokorzeniu, bo naszych zawodników stać na więcej. Niektóre kluby maja słabszych zawodników, ale miejsce w tabeli wyżej i widać u nich zaangażowanie, co bardzo brakuje i jest widoczne w naszym klubie. Czy zawodnicy nie wiedzą kto ich żywi ? Czy zawodnicy już zupełnie zignorowali kibiców ? Wreszcie zachowanie Kuby. Miałem i mam do niego olbrzymi szacunek za dokonania sportowe, oraz uratowanie Wisły, oraz za to, że po każdym wejściu na boisko dzieje się wiele dobrego, ale sam meczu nie wygra ! Z trenerem PH wcale nie musi się lubieć, ale od takiego zawodnika należy wymagać większej ogłady lub dyplomacji. Sciskając się z Kmiecikiem i Boguskim po zdobytym golu, tego nie zauważyłem i wcale na szyję PH nie musiał się rzucać. Właśnie zachowania i ogłady mi brakło, a inni zawodnicy i działacze to widzieli, widać też to było w TV, to nie był dobry przykład motywacji zawodników a wizja tego poszła w eter. Nie skreślam Kuby, jako człowieka, zawodnika i działacza, ale rysa zostaje. Nie ukrywam, że jako starego kibica sytuacja i wydarzenia w klubie bardzo mnie niepokoją i nie ma żadnych symptomów, aby było lepiej, a kasy brakowało i będzie brakować, bo uznanych sponsorów brak. Drogi Zarządzie, jak długo każecie nam kibicom czekać na lepsze czasy pod względem finansów, przyzwoitej gry piłkarzy, solidnego trenera i weteranom i idolom klubu honorowego miejsca na loży ( bo tak jest w innych klubach ) ? Jeżeli nie uporządkujemy tych spraw, to będzie tak jak jest i nie ruszymy w żadnym kierunku do przodu, będziemy się staczać, a być może niektórzy kibice powiedzą, że mamy nowych grabaży zasłużonego klubu i tak zostaniemy na długie lata. Jako kibic o ponad 65 letnim stażu z tym sie nie zgadzam. Rozumiem problemy, ale nie mogę patrzeć spokojnie na powolna agonię klubu. Dzisiaj się uratowaliśmy przed spadkiem i było wiele szczęścia. Za rok tak może już nie być !

25            -6
~~~Marck
Do Bebeto
Jeśli Ty człowieku nie widziałeś wczoraj zaangażowania to oglądaliśmy różne mecze. Brak było zgrania, taktyki i umiejętności. Na co w znacznym stopniu ma wpływ trener i atmosfera w drużynie, a właściwie jej brak.

2            -9
~~~Peperoni
~~~Marck
Niczego takiego nie widziałem. Podobne zdanie mają media, które piszą, że to był naslabszy mecz Wisły. To raczej Ty oglądałeś inny mecz.. Bałem się, że jak Forbes otrzyma dobrą piłkę to jeszcze niespodziewana bramkę strzeli. Każdy widzi to co chce widzieć. Ja zgadzam się z mediami.

6            -1
~~~Johnny Walker
Cała drużyna zagrała slabo
poza kilkoma zawodnikami. Na niezłym poziomie, ale bez specjalnego wyróżnienia zagrali Lis - wybronił bramkę nogami, na pewno Kone, może Frydrych, Gruszkowski, na pewno Żukow oraz Kuba. Pozostali przeszli obok meczu i nic dobrego o niech nie można napisać. A więc w sześciu trudno jest wygrać. Dobrze że liga się kończy, bo Wisły nie da się oglądać i nie będę szukał podtekstów. Ktoś im płaci a nasi aktorzy grają znany sobie od kilku meczu spektakl olewając kibiców ! Czy za taką grę mamy jeszcze podziękować ?

9            -1
~~~Marck
Bebetto
Zgadzam się Wisła zagrała bardzo słabo ale dużo biegała, tylko z tego biegania nic nie wynikało, dlatego napisałem com napisał. W pozostałym zakresie pełna zgoda. Może niezbyt precyzyjnie się wyraziłem.

3            -2
~~~Bebetto
Marck. Szanowny kolego
Zobacz wyżej na statystyki, chociaż one nie grają, ale są pomocne. Podczas meczu eksperci i po meczu także nie oszczędzali Wisełki. Jako kibic wolałbym tego nie słyszeć, albo gdzieś to poczytać. To był jeden z najsłabszych meczy naszego klubu. Część zawodników, owszem biegała, ale bezproduktywnie i nic z tego nie wynikało, a napastnicy byli odcięci od podań, więc też nie wiele mogli zrobić. Nie przepadam za Lechem, ale był lepszy i lepiej zorganizowany. Nie wnikam w szczegóły, dlaczego tak graliśmy, gdyż to jest sprawa drugorzędna, ale zawodnicy powinni coś zrobić dla kibiców po nieudanym sezonie. Boli mnie to, że tego nie zrobili, mimo że kibice ciężko zapracowane pieniądze przekazują klubowi, a nadto biorą wynagrodzenie za grę ! Gdybyś był szefem firmy i w niej pracownicy olewali nie kierownika, ale uznana firmę, to płaciłbyś za co ? Takie pieniądze są wyrzucane w błoto. Wolę mniej znane nazwiska, ale grające z zaangazowaniem dla klubu, a potem dla siebie. Niestety jest odwrotnie i Wisła nie ma dla nich znaczenia ! Nie interesuje mnie PH, oni grają dla klubu i kibiców !

6            0
~~~Marck
Bebetto
Zgadzam się ale nie można winić wyłącznie zawodników. W dużej mierze to wina trenera i zarządu. Po prostu źle się w ostatnim czasie dzieje w klubie. Myślimy podobnie, jako że ja także przez wiele lat miałem do czynienia z zarządzaniem dużymi zespołami ludzkimi. Chemia musi być po każdej stronie, bez niej nic się dobrego nie stworzy. Pozdrawiam

4            -1