Niedziela, 9 maja 2021 r.

Bramka Przemysława Zdybowicza dla Resovii

Wypożyczony na bieżącą rundę z Wisły Kraków do Resovii napastnik Przemysław Zdybowicz strzelił pierwszą bramkę w barwach tego I-ligowego klubu. Wiślak wpisał się na listę strzelców w spotkaniu przeciwko Widzewowi Łódź.

Resovia - Widzew Łódź 2-0 (1-0)

1-0 Maksymilian Hebel (32.)
2-0 Przemysław Zdybowicz (90.)

Zdybowicz grał w tym meczu od 69. minuty.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


8    Komentarze:

~~~Krzeszowi aczek
Przemek, do domu!
Pograł trochę w niższej lidze, tej bardziej fizycznej, to teraz niech uzupełnia zespół macierzysty. Skoro młody Buksa spada, żeby podbijać świat, to potrzebny będzie młodzieżowiec do linii ataku.

27            -16
~~~jacek czajczyk
powrot
super

18            -16
~~~Adaś
Temat
Wolę by taki Przemek Zdybowicz był w przyszłym sezonie naszym trzecim napastnikiem niż na siłę silić się ja wypożyczenie jakiegoś maga pokroju Żana. Na przyszły sezon atak to: Nowy Prawdziwy Magik :), Sobol, Zdybowicz, Chełmecki no i nie wiadomo jak bedzie z Fatosem.

19            -22
~~~?
hm
Już nie miał komu strzelać ?

4            -18
~~~Krzeszowi aczek
Tylko grzecznie mi tu...
Zdybowicz niech wraca- tylko żeby się nie prztykał z Plewka, bo jeden się ogrywał w rzeszowskiej Stali, a drugi w Resovii... Niech się ścigają w klasyfikacji kanadyjskiej, a nie w rzeszowskich animozjach.

4            -17
KyluAce
Niektórych chyba poniosło
Zdybowicz to może talent tylko póki co bezobjawowy. W jednej ze słabszych drużyn 1 ligi strzelił pierwszą bramkę. Właściwie nie było spotkań w których wyszedł w pierwszym składzie, głównie grywa ogony. Niektórym chyba przyda się trochę lodu jeśli chcemy tego chłopaka teraz u siebie żeby przesiedział większość sezonu. Bo skoro jako tako radzi sobie w 1 lidze to jak nagle miałby odpalić u nas tym bardziej że na ten moment mamy Browna/Fatosa/Sobola i Zdybowicz byłby kolejny. Wydaje się że będzie kolejne wypożyczenie chyba że odpali na sparingach tak jak to było z Starzyńskim.

13            -1
~~~SMOK
Adaś
A co może być z Fotosem? Przeżyje (na nasza szkodę) wygwizdany, wyśmiany i skrytykowany a potem wrodzi do nas po wypłaty.

0            -2
~~~Kris
Hahahaha
Napastnik strzelający 1 bramkę na runde ma być naszym wybawieniem ??

8            -1