Piątek, 14 maja 2021 r.

Sytuacja kadrowa Wisły przed meczem z Piastem

W spotkaniu 30. kolejki ligowej sezonu 2020/2021, w którym zmierzymy się w Gliwicach z tamtejszym Piastem, trener zespołu Wisły Kraków - Kazimierz Kmiecik - nie będzie mógł skorzystać z siedmiu zawodników.

Z powodu kontuzji wykluczony jest bowiem występ: Adiego Mehremicia, Patryka Plewki, Uroša Radakovicia, Nikoli Kuveljicia, Macieja Sadloka i Kacpra Dudy, a także Vullneta Bashy, który poddał się dziś zabiegowi artroskopii.


 Redakcja

Tagi:
Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


5    Komentarze:

~~~nołnejm
Basha
To ma chyba wykupione stałe miejsce pod szpitalami

79            -13
~~~z za oceanu
~~~nołnejm & Basha
Po ostatnim meczu 3/4 drużyny powinna tam być - ale nie ma tylu specjalistów z dziedziny zbliżonej do tego "zespołu". Ten uczciwie przynajmniej kontuzjowany w trakcie gry. Reszta gra okazjonalnie i bezobjawowo.

23            -5
~~~Misioł
sezon się kończy, a gość po półrocznej nieobecności
dwa dni przed ostatnim meczem poddaje się w końcu zabiegowi. czego nie rozumiesz?

50            -5
~~~Kibic20
Basha
Basha o ile wiem, nie ma wykształcenia lekarskiego. Jak chcieli go wyleczyć bez zabiegu, to czemu nie, ale niestety się nie udało. Chociaż wiem, że był też na konsultacji w Szwajcarii. Niestety medycyna też czasem płata figle.

18            -10
~~~Arni
Panie trenerze Kmiecik
A dlaczegóż to nie ma w wyjściowym składzie Pana chlebodawcy i legendy Pana Jakuba Błaszczykowskiego czyżby go Pan pominol a może zapomniał a może nie może grać przez 90 minut na pełnych obrotach? Ja na Pana miejscu bym się obawiał bo jeśli Pan dostanie lanie od Piasta to może Pan zostać wywalony przez legendę Błaszczykowskiego. Dopiero będzie wstyd.

3            -10