Poniedziałek, 17 maja 2021 r.

Yaw Yeboah w kadrze Ghany U-23

Yaw Yeboah otrzymał powołanie do reprezentacji Ghany do lat 23 na towarzyskie mecze - z olimpijską reprezentacją Japonii oraz z młodzieżową kadrą Korei Południowej.

Potyczka z Japonią zostanie rozegrana 5 czerwca w Fukuoce, a dwa spotkania z Koreą Południową - 12 i 15 czerwca w Seogwipo.


Źródło: 90minut.pl, Wisła Kraków SA

 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


12    Komentarze:

~~~Czechu
Dramat...
Ostatnie jego występy to DRAMAT. Zero jakiegokolwiek pomysłu, nawet nie umie biegać. Najlepiej jakby ktoś dał parę groszy za niego i do widzenia. Płakać raczej nikt nie będzie...

33            -71
~~~UcheJ 11
Dobry grajej
Zajechany przez Hyballe, chłop umie grać ale pod taktykę Hyballi się wypalił do cna... Następny sezon będzie dla niego kluczowy czy pójdzie do góry czy w dół zupelnie

54            -11
~~~student
nie pojmę
W większości meczy w rundzie nasz najgorszy gracz. Absolutnie niechlujne zagrania, często traci równowagę. nie rozumiałem dlaczego Hyballa pozwalał mu grać w każdym meczu od początku. Pierwsze mecze u nas miał niezłe, ale taktyka niemca, czyli laga do przodu i pressowanie, często z pominięciem drugiej linii mu nie słuzyła...

22            -24
~~~Bebetto
Idzie młodość i dobrze, ale ....
aby młodzi grali dobrze, musi grać kilku doświadczonych zawodników, aby im doradzali lub na meczu podpowiadali. Myślę, że ze starszych powinni zostać : Frydrych z olbrzymim doświadczeniem w obronie, niezmordowany Żukow, nieobliczalny Kuveljić, który dobrze wymiata, ale potrafi z daleka strzelić, Savić, który w ważnych meczach gra dobrze i Yeboah, który stracił swoje walory, po zajeżdżeniu, ale będzie mocnym i niebezpiecznym zawodnikiem. Nie będę wymieniał pozostałych starszych, ale klub powinien się z nimi pożegnać i pozyskać w ich miejsce lepszych. Wtedy będzie szansa, że nie bedziemy stać w miejscu i szorować doły. Młodzi juz wiele potrafią, wiec taki mix może być dobry.

26            -7
~~~Wacław IV
@Bebetto. Też o tych zawodnikach myslalem
Poza Frydrychem nie są starzy i wiele mogą pomóc klubowi wraz młodymi. Działania zarządu są bardzo dobre, ale kilku starszych zostało i nie powinni grać w naszym wspaniałym klubie.

16            -9
~~~goal
To takie trochę połączenie Sarkiego z Guerrierem.m.
Ktoś musi z nim dużo pracować indywidualnie. Ma papiery na lepszą grę.

37            -3
~~~Bebetto
Zapomniałem o Kubie Błaszczykowskim
Obecność Kuby na boisku jest niepodważalna, jako utytuowanego zawodnika reprezentacji, członka Zarządu i współwaściciela, który obok trenera ma największą wiedzę, a nadto autorytet w drużynie. Przepraszam, ale dla mnie to było oczywiste. Kuba, graj jak najdłużej bez kontuzji i oby zdrowie dopisywło. Poza sportem, będziesz wyjątkowym człowiekiem, bo masz wielkie serce !

33            -11
~~~Peperoni
Bebetto. Piękny post o Kubie.
Widać, że pejsów to irytuje. Mam nadzieję, że wiesz kto i o tym napiszesz ! Taka osoba będzie skończona - na zawsze. Tylko judasze tak działają. Ale karma wróci tym nieukom.

15            -5
Mario
Gratulacje Yaw
Jw

14            -2
~~~Misiol
"ma papiery", ta
To jest nasz kon trojanski. Brak jakichkolwiek przejawow myslenia na boisku. Kazda decyzja nietrafiona. Wolalbym kolejnego mlodziezowca w skladzie.

9            -32
~~~Kozma
Dwóch byłych zawodników blisko powrotu do Wiselki :) pzdr

0            -6
Mario
Kozma
Sobolewski i Uryga?

3            -2