Wtorek, 1 czerwca 2021 r.

Felicio Brown Forbes opuścił zgrupowanie kadry Kostaryki

Felicio Brown Forbes nie weźmie udziału w turnieju finałowym Ligi Narodów CONCACAF, który odbędzie się w amerykańskim Denver. Napastnik Wisły miał kontakt z kolegą ze swojej drużyny narodowej - Kendallem Wastonem, który uzyskał pozytywny wynik na obecność koronawirusa.

Z tego powodu obydwaj zawodnicy nie wylecieli z resztą zespołu do USA.

W półfinale wspomnianego turnieju Kostaryka zmierzy się 4 czerwca z Meksykiem. Finał lub mecz o trzecie miejsce zostanie rozegrany trzy dni później i w zależności od wyników półfinałów zmierzy się z Hondurasem lub USA. Ponadto 10 czerwca Kostarykę czeka kolejne spotkanie - tym razem towarzyskie - z kadrą USA.


Źródło: 90minut.pl

 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


10    Komentarze:

~~~Rany
Felek#
Ło k...a!!

18            -4
~~~Babcia Wolańska
Brownie
Brownie nie zachwyca. Na boisku bardzo ociężały i sztywny. Nie jestem jego zwolenniczką. Nie jest to napastnik, który jest filarem do budowania ofensywy.

38            -28
~~~MST
c19
Tylko tylko ja mam już dość tej koronapsychozy?

53            -75
Maxi
Wybitnym piłkarzem to on nie jest .
Mam mieszane co do niego przemyślenia bo byli gorsi od niego . Problemem jest to że on nie strzela goli z tak zwanych setek dużo ich zmarnował i szczerze to my musimy sprowadzić jakiegoś napastnika bo z Felicio to my daleko nie zajdziemy .

39            -6
~~~Kilih
Skończmy ta szopkę
Skończmy ta covidowa szopkę raz na zawsze.

45            -86
~~~goal
Najważniejsze, że testy nic nie wykazały.
A to, że nie zagra. No cóż, przynajmniej nie wróci z kontuzją.

40            -6
GrzegorzS
Szkoda, bo to było by dobre miejsce dla promocji
i podbicia wartości tego zawodnika. Szkoda też, że nie zagra bo z tytułu uczestnictwa w tym turnieju Wisła dostała by konkretne bardzo konkretne pieniądze. Każdy zaś mecz na poziomie reprezentacji udział w turnieju podnosi poziom sportowy każdego zawodnika. Więc darujcie sobie dzieci zadowolenie, że nie ma kontuzji, ze odpocznie, że ...... Naprawdę szkoda bo zamiast mieć urlop trenował i przygotowywał się do turnieju na który nie pojedzie. To nie jest dobra wiadomość.

35            -5
~~~szczebele k
Wychodzimy na prostą to i czas na wyższe transfery z klubu.
Wisła musi mieć dwóch napastników Forbes to taki walczak na ostatnie 30 minut lub wtedy gdy podstawowy nie może zagrać. W poprzednim sezonie mieliśmy rezerwowego i kilka ćwierci napastnika . Znając życie to nikt za niego przyjdzie oprócz kolejnego Medveda , a potem Grzegorz będzie się dziwić walką o utrzymanie. Moim zdaniem każdy by chciał, żeby Wisła zajęła pewne miejsce w środku tabeli , ale żeby to osiągnąć trzeba mieć rezerwowych. Jak sprzedać to za wyższą kwotę niż Savicevicia by można myśleć o następcy by nie myśleć czy taki Kliment zagra 34 kolejki, bo inaczej padaka.

14            -1
~~~markos
Klimemt
A Kliment, podobno już w krakowie.

14            -6
~~~Kiko
Były piłkarz Wisły Kraków królem strzelców! Daniel Sikorski rozgrywa świetny sezon na Cyprze.
Wyśmiewany u nas wcześniej (w sumie trochę słusznie) teraz tych patałachów wciągnąłby nosem! No, ale dla nas aktualnie za wysokie progi.

5            -6