Wtorek, 8 czerwca 2021 r.

Wisła przedstawiła asystentów trenera Adriána Guľi

Wisła Kraków potwierdziła oficjalnie nowy sztab szkoleniowy, o którym podczas swojej pierwszej konferencji prasowej mówił nowy trener naszych piłkarzy - Adrián Guľa. W Wiśle Kraków wraz z nim pracować będą trener przygotowania motorycznego - Martin Kojnok, analityk - Ladislav Kubalík oraz jako asystent - Marián Zimen.

Z Kojnokiem trener Guľa współpracuje od 2018 roku, kiedy to obydwaj panowie spotkali się w kadrze młodzieżowej Słowacji, by później pracować też wspólnie w Viktorii Pilzno.

Z Kubalíkiem nowy szkoleniowiec wiślaków zna się od roku 2013, gdy obydwaj zatrudnieni byli w MŠK Žilina, a współpracę kontynuowali również w Pilźnie.

Od 2013 roku nierozłącznie z Guľą pracuje natomiast jako asystent - Zimen, bo od tego czasu obydwaj trenerzy szkolili MŠK Žilinę, kadrę młodzieżową Słowacji, a także Viktorię Pilzno.


Źródło: Wisła Kraków SA

 Redakcja

Tagi:Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


14    Komentarze:

~~~sympatyk
...
a Pan ikona Kmiecik za co ma odpowiadać? Karnet i z wnukami mecz z trybun obserwować...

115            -120
~~~piotr
wisła
ma racie trener sprawdzonych ludzi zachwanych z którymi pracował

59            -8
~~~Janek
No i ok
Dobrze, że to nie Polska myśl szkoleniowa ta od Strejlała.

46            -12
~~~wiślak90b r
p.Kmiecik
sympatyk weź się od..pierdól od p.Kmiecika!! p.Kmiecik w sztabie służy doświadczeniem swoim itd,jego pomoc zawsze się przyda.

36            -47
stary wiślak
~~~sympatyk!
Uważasz,że szydera,to najlepsza forma wyrażenia zdania o K. Kmieciku? Tak! To jest ikona. To wielokrotny reprezentant Polski i jeden z najlepszych napastników w historii klubu. I może ci się nie podobać,że nadal pracuje w klubie,ale nie musisz być w tym sarkastyczny i złośliwy. Pracuje jako trener od lat w klubie i nie było takich komentarzy. Skąd się teraz biorą?

49            -32
~~~GURULI76
No i git
Ciekaw jestem przygotowania motorycznego jestem dobrej mysli, po pierwszej rundzie zobaczymy gdzie bedziemy w tabeli bo napewno wiosna powinnismy grac zdecydowanie lepiej.

19            -3
~~~Tom
Ikony
Dajcie już spokój z tymi ikonami...w profesjonalnych klubach ikony siedzą na trybunach w loży honorowej

56            -24
~~~Student
Przykre
Przykre, że niemiecki trener sprawił, że istotna grupa kibiców odwróciła się od Kmiecika, zywwej legendy klubu. Co komu przeszkadza, że jest w klubie. Czy brychczy w legii komuś wadził? Każdy go szanował. Podobała Wam się gra Wisły pod hyballa? Były może 3 dobre mecze, generalnie potem gra się nie kleiła w ogóle i każdy nas szybko rozczytal. No ale jak trener na tylko 1 rozwiązanie taktyczne to tak wyglądało. Dajcie spokój kmiecikowi. Nikt z hyballa długo nie wytrzymał a trenował już parę klubów. Osobowość toksyczna jak sa pinto.

42            -27
~~~Kibic20
Pan Kmiecik
A ja się cieszę, że klub ma takiego Pana Kmiecika, jest bardzo doświadczony, nie wtrąca się trenerom do pracy, a służy swoim doświadczeniem. Piłkarze go bardzo szanują, to też coś znaczy. Nic wam nie daje do myślenia, że tylko Hyballa z wszystkich trenerów miał coś przeciwko jemu? Hyballa nie chciał, żeby Pan Kmiecik widział, jak traktuje i wyzywa piłkarzy. Z czasem to nie było normalne. Oni już się na meczu bali, jak nie tak kopną jak Hyballa sobie wyobraża, to w następnych meczach będą odstawieni. Tak, panowie, szacunku do naszego Pana Kmiecika, oby jak najdłużej został, dopóki zarząd i trenerzy go chcą.

37            -31
~~~Onomatope jus
Pan Kmiecik
Dużą sympatię zyskałem dla Pana Kmiecika za...żółtą kartkę w meczu z Piastem. Jakoś tak dobrze mi z tym, że starszy pan, a jednak potrafił powiedzieć co myśli. Ponadto (to oczywiste, ale jednak) był z drużyną i zareagował, gdy stała jej się krzywda.

12            -3
~~~Arni
To dopiero sensacja.
Nowy trener Wisły przedstawił nowy skład asystentów i pominął Legendę Pana Kmiecika. Zachodzi pytanie czy kolejna Legenda Pan Błaszczykowski też po strzeleniu gola pobiegnie do Pana Kmiecika i pominie trenera? A może coś się zmieniło w postępowaniu Pana Błaszczykowskiego. Ktoś porównał Brychczego do Kmiecika owszem szanowano Brychczego w Legii ale nikt na siłę nie dawał mu pozycji asystenta tak jak to było w Wiśle w przypadku Kmiecika. Szanuję decyzję trenera Wisły.

7            -12
~~~Babcia Wolańska
@Arni
Proszę Cię, Chłopcze, wróć na komisariat i patrz, czy Kasia z Czarkiem nie dywagują. Pan Błaszczykowski i każdy strzelec bramki może podbiegać i wykonywać cieszynkę, jak mu się podoba. Myślę, że będzie dobrze i cały ten JAD jest niepotrzebny. Homo homini lupus est. DOBRANOC.

4            -7
~~~Arni
Proszę
Cię szanowna Babciu mam propozycję dla Pani na dalsze życie. Dobrze by było gdyby Babcia wzięła różaniec i modliła się o zdrowie. Pozdrawiam serdecznie.

0            -4
stary wiślak
Smutna jest ta nagonka na K. Kmiecika i to ze strony części kibiców.
Pracuje długie lata ,jako trener w Wiśle i nigdy nikomu nie wadził,aż pojawił się jeden trener zagraniczny,który zatruł atmosferę. Ale skąd się bierze takie poparcie dla niego i niechęć do Kmiecika,nie pojmuję. Myślałem,ze mamy nowe otwarcie i temat się zamknie. A tu przy każdej okazji wraca.Ludzie! Opamiętajcie się! Patrzmy do przodu i nie dzielmy się.

4            -4