Sobota, 3 lipca 2021 r.

Transmisja meczu: Tatran Liptovský Mikuláš - Wisła Kraków

O godzinie 17:00 piłkarze Wisły Kraków rozpoczną swoje drugie spotkanie sparingowe, w trakcie letniego okresu przygotowawczego do sezonu 2021/2022. Tym razem będzie to potyczka wyjazdowa, a naszym w niej rywalem będzie beniaminek słowackiej Fortuna liga - MFK Tatran Liptovský Mikuláš. Transmisję z tego meczu oglądać będzie można na oficjalnym profilu klubowym w serwisie Youtube.

Wiślacy spotkanie z Tatranem rozpoczną w składzie: Mateusz Lis - Konrad Gruszkowski, Serafin Szota, Michal Frydrych, Dawid Szot - Yaw Yeboah, Aschraf El Mahdioui, Nikola Kuveljić, Stefan Savić, Piotr Starzyński - Jan Kliment.

Oto nasza ławka rezerwowych: Mikołaj Biegański, Krystian Wachowiak, Dor Hugi, Gieorgij Żukow, Mateusz Młyński, Daniel Hoyo-Kowalski, Chuca, Hubert Sobol, Patryk Warczak, Paweł Koncewicz-Żyłka i Przemysław Zdybowicz.


 Redakcja

Tagi:Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


8    Komentarze:

~~~Złoty
A młody?
Co z Chełmeckim? Kłopoty zdrowotne czy z podpisaniem przedłużenia umowy?

4            -9
~~~Jobs
Pytanko
Słyszałem ze po I połowie 2-0. Kto strzelił wiecie?

4            -3
~~~Kibic
Sparing
Ale jazda Tatran gra a Wisła prowadzi niezły hit

4            -5
~~~Ja
Do jobs
Starzyński i samobojcza

5            -1
~~~abcdefgh
Gole
Starzyński i samoboj

6            -3
~~~Złoty
?
Oczywiście minusy można dawać, ale rzeczowej odpowiedzi próżno oczekiwać, pytanie wydawało mi się zasadne, młody chłopak który wyróżniał się w drużynie juniorów, chyba zasługuje na nagrodę w postaci sprawdzianu wśród zawodników pierwszej drużyny, takie podejście motywuje też pozostałych.

6            -2
~~~Kibic20
Do zloty
Minusy dostałeś za to co napisałeś, Chelmecki ma kontrakt do końca czerwca 2022 r. Po drugie, nie trenował z 1 drużyna, jak na razie,to jak miał grać?

5            -2
KibicEmigran t
Pochawała za transmisje
Zdecydowanie chciałbym pochwalić za przygotowaną transmisję meczową, biorąc pod uwagę, że nie jest to transmisja robiona przez profesjonalną telewizję to wszystko było naprawdę super, powtórki wtedy kiedy trzeba, stonowany trafny komentarz, oczywiście jest też dużo miejsca na dopracowanie szczegółów(np. więcej wizualizacji graficznych, składy itp) a super się ogląda, przypomina mi czasy kiedy oglądałem mecze w lokalnych telewizjach jak TVP Gdańsk lub na Poloni 1. Propsy za oraganizację!

13            -1