Wtorek, 20 lipca 2021 r.

Sprzedaż biletów na mecz z Zagłębiem Lubin

Wisła Kraków rozpoczęła sprzedaż biletów na pierwsze spotkanie ligowe piłkarzy "Białej Gwiazdy" w sezonie 2021/2022, w którym zmierzymy się z lubińskim Zagłębiem. Mecz zostanie rozegrany w poniedziałek, 26 lipca, o godzinie 18:00.

Wejściówki dostępne są w kasach "Strefy Kibica" oraz na stronie bilety.wisla.krakow.pl. Sprzedaż prowadzona jest w oparciu o wytyczne dotyczące organizacji meczów z udziałem 50% publiczności (ze sprzedaży wyłączone są sektory B11, B12, D11, D12, G2, G3, G4, H11, a sektory E11 i E12 przeznaczone są dla grup szkolnych, tak jak w ubiegłych latach).

Uwaga: ceny biletów w kasach "Strefy Kibica" w dniu meczu będą wyższe o 5 złotych.

Cennik biletów na domowe mecze "Białej Gwiazdy" w sezonie 2021/2022:


Źródło: Wisła Kraków SA

 Redakcja

Tagi:Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


13    Komentarze:

~~~MST__1906
Kupione!
Do zobaczenia w naszym domu na R22!

51            -4
~~~Wiślak
Karta Kibica - status
Witam, mam takie pytanie. Około miesiąc temu zamówiłem nową KK z dostawą do domu pocztą (poprzednia straciła ważność w 2019 roku, a więc jak sądzę nie była brana pod uwagę jeśli chodzi o automatyczne przedłużanie ważności do 31.08.2021). Logując się kilka dni temu do konta na stronie bilety.wisla.krakow.pl w pozycji Status karty widniała informacja : Nieaktywna. Dzisiaj ten status zniknął, ale jest puste pole. Czy ktoś się orientuje, czy na pewno nic nie trzeba działać w tej kwestii i karty są aktywowane z pozycji Klubu? Będę wdzięczny za info :)

14            -3
~~~wiślak90b r
sezon
już coraz bliżej.nowy sezon,nowe nadzieje i powrót najlepszych kibiców w polsce do ich domu. widzimy się panowie w poniedziałek!

39            -5
GrzegorzS
Ważność mojej karty wygasła w lutym
tego roku nic nie robiłem karnet przedłużyłem, bilet na Podbskidzie kupiłem na mecz przy pomocy automatycznie przedłużonej karty wszedłem bez problemu. Wydaje się więc, jeśli system puszcza to z automatu stara karta powinna być ważna. Możliwe, że z racji remontu strefy kibica z automatu wszystkie stare karty powinny być przedłużone nie do sierpnia, ale wręcz do otwarcia nowej strefy kibica, bo na dzień dzisiejszy nie ma warunków do wyrabiania nowych kart poza możliwością zamówienia karty w systemie. Realnie z tej możliwości na Wiśle korzysta może 60/% kibiców, reszta kupuje bilety i karnety w kasach a karty wyrabiała w strefie kibica.

10            -9
heri123
Bez Karty Kibica
Małe pytanko: bez Karty Kibica wejde z dzieckiem, prawda?

12            -6
~~~E
Karty kibica
link »

6            -2
~~~Ludojad
KK
KK ktore stracily waznosc w Q1 2021 zostaly automatycznie przedluzone do konca sierpnia - chyba byl taki komunikat

16            -2
~~~BartekWis lak
Zaszczepieni i niezaszczepieni
Witam, średnio orientuje się w aktualnej sytuacji pod względem liczby osób na imprezach, ale z ostatnich wieści jakie słyszałem na stadionie w teorii mogłoby być 50% kibiców niezaszczepionych i 50% zaszczepionych. Niezależnie czy popierany czy przeciwstawiamy się tym reżimom, klub mógłby sprawić że zaszczepieni nie zajmowaliby miejsc dla niezaszczepionych i byłaby szansa na większe zapełnienie stadionu. Zawsze to większy przychod z biletów. Chyba że coś w przepisach się zmieniło. Pozdrawiam wszystkich wiślaków i sam nie popieram dzielenia nas na lepszych i gorszych, lecz korzyść Wisełki najważniejsza:)

20            -11
~~~goal
Wreszcie startujemny z nowymi kibicowskimi nadziejami.
Bo miejsce kibica jest na stadionie.

27            -1
~~~Kris
Bilety
Ja tam nie wiem. Próbuję kupić bokety dla żony i dziecka i oczywiście dla siebie. Jeszcze w sobotę byłem na Podbeskidziu i wszystko hulało Dzisiaj nie mogę się zalogować, a przy próbie kupna bez logowania system Coś ode mnie system chce, tylko nie wiem co. I jest lipa

10            -3
~~~Tw Bolek
Bartek Wiślak
Kiedy czytam lub słucham takie wywody o dzieleniu na lepszych i gorszych to mnie śmiech ogarnia i wyobrażam sobie coraz to nowe przypadki które potwierdzają jaka to głupota. Np ktoś kto nie ma zdrowia czy predyspozycji do prowadzenia samochodu i nie posiada uprawnień mógłby nakazać innym żeby chodzili piechotą bo czemu mają być lepsi od niego a on czuć się pokrzywdzony ?

17            -8
~~~Robert
Mecz
Jazda po bilety pokażmy sile tego miasta

9            -1
~~~Kris
C. D. Bilety
Bilety kupione w punkcie pod stadionem. Uff. I teraz zastanawiam się kto i dlaczego dał mi minusy za poprzednia wypowiedź. Informatycy dali d.. Y, system zakupu biletów się wysypał. To raczej mało kontrowersyjna teza. Pozdro. JJBG

2            -1