Środa, 4 sierpnia 2021 r.

Bilety na mecz jubileuszowy dla osób zaszczepionych

W związku z dużym zainteresowaniem zakupem biletów na jubileuszowy mecz Wisły Kraków z włoskim SSC Napoli - nasz klub udostępnił pulę wejściówek dla osób zaszczepionych przeciwko COVID-19.

Oto komunikat klubu w tej sprawie:

W związku z obostrzeniami kibice udający się na stadion zostaną rozlokowani z zachowaniem wszelkich środków ostrożności w oparciu o wytyczne dotyczące meczów z udziałem 50 procent publiczności. Z uwagi na duże zainteresowanie i ograniczoną liczbę miejsc Wisła Kraków umożliwi zakup wejściówek dla zaszczepionych przeciwko COVID-19.

Do zakupu biletu stacjonarnego dopuszczone zostaną wyłącznie osoby zaszczepione przeciwko COVID-19, które dobrowolnie okażą zaświadczenie o wykonaniu szczepienia ochronnego (w przypadku szczepionek dwudawkowych konieczne jest przyjęcie obu dawek) mającego miejsce przynajmniej 14 dni wcześniej. Oświadczenia będą całkowicie anonimowe i posłużą wyłącznie w celu ustalenia liczby zaszczepionych uczestników zgodnie z wymogami rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 6 maja 2021 roku w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii i nie będą wiązane z jakimikolwiek danymi osobowymi.

Zachęcamy do wcześniejszego przybycia na stadion, gdzie nie zabraknie licznych atrakcji i uroczystości związanych z jubileuszem 115-lecia Wisły Kraków.


Źródło: Wisła Kraków SA

 Redakcja

Tagi:Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »

Nikt nie komentował jeszcze tej informacji. Może Ty to zrobisz?