Środa, 8 września 2021 r.

Bilety na mecz wyjazdowy z Lechem

W piątek, 17 września, o godzinie 20:30 - piłkarze krakowskiej Wisły rozegrają mecz ligowy w Poznaniu z tamtejszym Lechem. Nasz klub rozpoczął sprzedaż wejściówek dla fanów "Białej Gwiazdy" na tę potyczkę.

Koszt biletu wynosi 35 złotych. Sprzedaż prowadzona jest w dedykowanej kasie zastępczej Strefy Kibica Stadionu Miejskiego im. Henryka Reymana w Krakowie (kasa numer 10) od środy 8 września od godziny 13:00 do czwartku 16 września do godziny 15:00 lub do wyczerpania puli wejściówek.

Do zakupu biletu nie jest wymagane posiadanie Karty Kibica, przy zapisie należy podać imię i nazwisko oraz numer PESEL. Jedna osoba może nabyć wyłącznie 3 wejściówki.

W pierwszy dniu sprzedaży zakupu mogą dokonać wyłącznie osoby, które wzięły udział w wyjazdowym meczu Górnik Łęczna - Wisła Kraków.


Źródło: Wisła Kraków SA

 Redakcja

Tagi:Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


2    Komentarze:

~~~F_ONE
Czy
Czy czasy specjali dawno minęły? Czy dojechać można tylko własnym sumptem?

9            -4
~~~Wyjazd
Zapisy
Były zorganizowane zapisy na wyjazd na autokar koszt 145 zeta. Nie wiem czy będa jeszcze jakieś terminy, ale jak by takich nie było to śmiało możesz w niedziele podejść pod byłą Restauracje u Wiślaków. Tam popytać a na pewno uda Ci się zapisać na jekies wolne miejsca.

11            0