Czwartek, 9 września 2021 r.

Bilety na mecz z Lechią dla osób zaszczepionych przeciwko COVID-19

Aby umożliwić udział w najbliższym domowym spotkaniu ligowym, w którym zagramy z Lechią Gdańsk, jak największej liczbie kibiców - Wisła Kraków uruchamia sprzedaż wejściówek dla osób zaszczepionych przeciwko COVID-19. Zakupić je będzie można zarówno w kasach Strefy Kibica, jak i online.

Do zakupu biletu stacjonarnego dopuszczone zostaną wyłącznie osoby zaszczepione przeciwko COVID-19, które dobrowolnie okażą zaświadczenie o wykonaniu szczepienia ochronnego (w przypadku szczepionek dwudawkowych konieczne jest przyjęcie obu dawek) mającego miejsce przynajmniej 14 dni wcześniej. Oświadczenia będą całkowicie anonimowe i posłużą wyłącznie w celu ustalenia liczby zaszczepionych uczestników zgodnie z wymogami rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 6 maja 2021 roku w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii i nie będą wiązane z jakimikolwiek danymi osobowymi.

Zakup wejściówek online » możliwy będzie po uprzednim dobrowolnym zaznaczeniu w systemie potwierdzającym dwudawkowe szczepienie.

Osoby, które nabyły abonamenty w sprzedaży zamkniętej (tj. do 13 lipca) prosimy o sprawdzenie swojego miejsca tutaj ».

Ponadto zaszczepionych karnetowiczów klub prosi o zalogowanie się na swoje konta i zaznaczenie odpowiedniego pola z informacją o odbyciu szczepienia, co dodatkowo umożliwi sprzedaż biletów dla osób niezaszczepionych w kasach. Karnetowicze - po zalogowaniu się na swoje konto - również mogą dobrowolnie oświadczyć odbycie szczepienia, co umożliwi zakup biletów w kasach osobom niezaszczepionym.

UWAGA! W kasach dostępne są również wejściówki dla osób, które nie są zaszczepione.


Źródło: Wisła Kraków SA

 Redakcja

Tagi:Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


23    Komentarze:

macio1906
Covid
Oczywiście nie można sprawdzić miejsca a co dopiero kliknąć że się zaszczepiłem żeby ktoś mógł sobie kupić bilet po co to piszą skoro nie działa

31            -7
~~~Zaszczepi ony
TEn link nie działa
Przecież ten link nie działa link » Słabe to...

25            -7
~~~COVID 19
Za chwilę będzie wysyp niezaszczepionych
Będą się ślinić i pisać teoretyczne mądrości. Albo się zaszczep, albo stój pod stadionem, albo siedź w fotelu i oglądaj w canal +.

40            -76
~~~tcb
No i dobrze
Jak są za Wisłą to niech piszą

23            -6
~~~Herti
@COVID 19
Tym razem nie damy ci tej satysfakcji,praktyczny króliku doświadczalny. Tylko po co prowokujesz to nie wiem. Baw się dobrze,poki możesz :D

59            -30
~~~ZKS
karty kibica
...a tak z innej beczki bo karty były automatycznie przedłużone przez system do końca sierpnia. Wie ktoś czy da się kartę przedłużyć online? Jest gdzieś to opisane bo na koncie nie widzę takiej możliwości choć w starej wersji strony była?

15            -2
~~~Tom123123
Do ~zks
Niestety karty kibica nie można przedłużyć online. Wczoraj byłem w strefie kibica i sprawdzałem. Plusem jest to, że nie musi być każdy osobiście. Przedłużałem dla kilku znajomych. Wystarczy pesel i 20zl

15            -2
~~~Janusz
Karnet
Kupujesz karnet za ponad 700 złotych i masz ustępować miejsce komuś kto przychodzi na jeden mecz w sezonie

13            -6
~~~Marian, 64
Temat race
Z innej beczki. Wie ktoś, jaką była kara za zapalenie rac na ostatnim meczu? Myślę, że co poniektórzy wyciągną wnioski na przyszłość. Mam też nadzieję, że się złożyli na karę.

23            -9
~~~Dawid
Ze co?
Przecież nie mozna od kogoś żądać jakiegoś paszportu, bo to niezgodne z prawem XD

28            -23
~~~Name
Dawid niestety zgodne z prawem
Nikt nie może Cię zmusić do zaszczepienia ale też nikt Cię nie zmusza do kupna biletu z tej puli. To jest opcja dobrowolna, chcesz okazać dowód szczepienia to kupujesz bilet z tej puli, nie chcesz to jest pula biletów dla niezaszczepionych. Choć ponoć rząd nam szykuje likwidację tej puli na jesieni, tzn jest pomysł, aby wejście na stadion czy do kina było możliwe tylko po okazaniu szczepienia. Tym razem już na zasadzie niby dobrowolności, tzn nikt Ci nie każe się szczepić, ale nikt nie każe Ci chodzić na mecze czy do kina. Zawsze możesz zostać w domu.

17            -12
~~~Zniesmacz ony
Cyrk
Tak, wiem jest pula dla niezaszczepionych (jeszcze). Lecz wszystko zmierza w kierunku zlikwidowania tej puli. Niedługo do lekarza, sklepu nie wpuszczą człowieka bez certyfikatu. Bo będzie przecież miał wybór zaszczepić się albo umrzeć z głodu lub innych chorób, jak już umrze to wpiszą mu przyczynę zgonu "covid-19". W ten sposób nabiją sobie statystykę zgonów covidowych (ciągle tak robią), bo każda interwencja, wyjazd do kogoś z tym wirusem to premia pieniężna. Premie dostają również lekarze za każdego namówionego pacjenta na szczepienie. Zresztą nie tylko lekarze ehhhh.....

25            -14
~~~FanatykOd 91Roku
Sztuczne problemy
Robicie Panie i Panowie z igły widły. Kto miał się zaszczepić już to zrobił, reszta to olała i tyle. Walczymy o frekwencję i tyle w temacie. Samo sprawdzanie tzw paszportów jest oczywiście nielegalne - ostatnia wykładnia Urząd Ochrony Danych Osobowych (UODO) tylko, że ani Wisła nie będzie się kopała z koniem czyli państwem, ani kibic nie będzie własnemu klubowi robił problemu czyli szedł z tym klubem do sądu - stadion i WISŁA to nie byle knajpa z żarciem. Paszporty są wydawane na rok więc za chwilę i tak wszyscy będziemy mieć ten sam problem - patrz runda wiosenna. Póki co RAZEM walczymy o frekwencję i nie róbmy sztucznych podziałów. Pozdro.

5            -3
~~~maniek unia
trochu z innej beczki
dlaczego na Unii w Tarnowie sa pozdrowienia dla Wisełki a na Reymonta cisza?

15            -2
~~~Kibic 20
@
Czekajcie, jak będzie więcej zachorowań, to będą tez obostrzenia, jak w innych krajach Europy czy świata. W Ameryce, jak ktoś zachoruje, musi ubezpieczenie zdrowotne o 100 dolarów miesięcznie więcej płacić, w Niemczech, jak ktoś zachoruje na Covid, nie dostanie za ten okres wynagrodzenia. To jest tylko kwestia czasu, kiedy to nastąpi. A na Intensywnych stacjach sami młodzi, wczoraj trafił 15-latek.Moim zdaniem, kto faktycznie zachoruje, niech dodatkowo płaci. Byłoby to sprawiedliwe, a nie leczenie naszym kosztem, z naszego funduszu.

8            -17
kibic z R22
do kibic 20
Jakim Waszym kosztem,z jakiego Waszego funduszu? Może oświecisz wszystkich ponieważ składki na ubezpieczenie zdrowotne płaci zdecydowana większość społeczeństwa i każda z tych osób ma prawo do opieki medycznej w ramach tegoż ubezpieczenia zgodnie z ewentualną zachodzącą potrzebą,bez względu na schorzenie z jakim się zwraca

10            -4
~~~Zajo
Obrzydzacie mnie
Cała ta pandemia jest absurdem i dziwię się że ludzie nie umieją wyciągać wniosków ze statystyk

8            -16
~~~West Bridgford
do ~~~Zajo
Zwłaszcza liczba zgonów. Ludzie przeczytali co napisałeś i umarli ze śmiechu!

14            -7
~~~Zajo
Zgony
statystyka zgonów jest bardzo mała w stosunku do działań jakie wdrażają państwa, twierdzę że obostrzenia które zostały wprowadzone paradoksalnie zwiększyły liczbę zgonów. Oficjalnie na covid zmarło w Polsce 75000 osób na skali półtorej roku nie robi to na mnie wrażenia. Na świecie statystycznie umiera na ową chorobę 1 na 42 osoby zarejestrowane a wiemy że większość przypadków nawet nie jest rejestrowana. Myślę również że najlepszą szczepionką jest przejście choroby i nabycie naturalnej odporności, ten wirus nie jest czymś co wywołuje we mnie strach. Natomiast strach wywołuje we mnie faszystowskie podejście ludzi którzy twierdzą że można dzielić ludzi na lepszych (zaszczepionych) i gorszych (nie zaszczepionych) uważam że każdy ma prawo do decydowania o swoim losie.

9            -8
~~~Kathi z Bremen
Do Kibic 20
Nie w calych Niemczech ale w jednym miescie jak nie jestes zaszczepiony a zachorujesz to 14 dni nie masz placone. Ale mozna sie spodziewac ze zrobia w calych Niemczech

3            -2
~~~Herti
@Kibic 20
O,widzę że miłośnik faszyzmu z Wiednia powrócił się produkować na forum. Ty powinieneś żyć w latach 30 w Niemczech.Podnoszenie składek ,sami młodzi na intensywnej. Przestań już bredzić bo pojęcia nie masz o czym piszesz pseudolekarzu,wracaj lepiej do kielni.

2            -5
~~~Kibic 20
@Do Herti
Jak to znów się pokazałem, piszę bardzo często komentarze, bo mam na to czas. A ty tak czytasz, że tych niektórych nie widzisz, tylko te na temat covid. Może ty siedzisz przy tej lopacie, i nie masz czasu czytać. Wszystko jedno. Wiesz, łopata nigdy nie pracowałem, bo jak pisałem w szpitalu raczej nie ma łopat. A gdyby nawet, to bym po prostu napisał, że tak było, bo jak wiesz, żadna praca nie hańbi!! Chyba, że Ty masz z tym problem! Uwierz, szacuje więcej ludzi, którzy ciężko pracują, obojętnie gdzie, niż tych za biurkiem.

5            -5
~~~Kibic 20
@Herti
Wstydzić się wypowiedzi powinieneś ty sam. Może wypadałoby trochę z kulturą się wypowiadać. Nie chcę czytać, takich jak ty, bo myślę, że po wielu latach niesienia ludziom chorym pomocy, też mi się szacunek należy. Ze bylem lekarzem, ty to wymyśliłeś, byłem pielęgniarzem. Bez względu na pochodzenie, wszystkich traktowałem tak samo, przede wszystkim z szacunkiem, bo ten się każdemu należy. Może kiedyś w życiu to ztozumiesz, oby nie za późno.

5            -5