Piątek, 17 września 2021 r.

Paweł Kieszek: - Na pewno mogłem zachować się lepiej

- Wynik mówi sam za siebie, mówi wszystko. Nie zaczęliśmy dobrze tego meczu. Lech nas zdominował. Nie mogliśmy wyjść z piłką, długie podania też nie funkcjonowały zbyt dobrze - mówił po dotkliwej porażce z Lechem, bramkarz zespołu Wisły Kraków, Paweł Kieszek.

- Szkoda, że po tym pierwszym golu, w który też byłem zamieszany, nie było lepszej reakcji zespołu. W meczu z Lechią była ona fantastyczna. Lech jest jednak dużo lepszym zespołem i nam na to nie pozwolił. Straciliśmy dwa gole i ten mecz się skończył. Niby w przerwie odcięliśmy się od pierwszej połowy i mieliśmy zacząć drugą inaczej, ale było to samo - dodał bramkarz.

- A jak ten pierwszy gol wyglądał z mojej perspektywy? Na pewno mogłem zachować się lepiej, ale piłka leciała, jak leciała. Ja ją widziałem lecącą w lewy róg, ale dostała dziwnej rotacji. Niestety przy takich golach winny jest bramkarz - przyznał.

- Za szybko straciliśmy po przerwie gola. Była mowa, że wychodzimy agresywniej, gramy swoją piłę, było 0-2, ale mieliśmy się od tego odciąć. Niestety to nie funkcjonowało. Oczywiście teraz trzeba się od tego jak najszybciej odciąć, bo za kilka dni mamy mecz w pucharze. Lech pokazał wielką klasę, a my niestety musimy patrzeć na siebie, bo nie wyglądało to dziś najlepiej - zakończył Kieszek.


Źródło: Canal+ Sport

Foto: Wisła Kraków SA

 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


6    Komentarze:

~~~TTT
Limit bramek
Panie Kieszek limit bramek wyczerpales na najblizsze 5 meczy.

54            -7
~~~Ona
Zawalił
Ale w killu sytuacjach urarowal

37            -17
Piotrek Dopingujący
Okulary
Nie jesteś winowajcą tak wysokiej porażki, ale skoro twierdzisz że piłka przy pierwszym golu leciała w Twój lewy róg to naprawdę mocno ci się coś odkleiło

43            -6
sk04
Oby bez traumy!
Jak najszybciej zapomnieć mecz z Amicą! Bardzo słaba postawa Naszego bramkarza w tym meczu, to zapewne wypadek przy pracy. Jak dla mnie w PP przeciwko Stali pomiędzy słupkami w Wisełce powinien stanąć ... Biegański.

24            -5
~~~Jarek
Bramkarz
Do momentu zawalonego gola nie obronił żadnej setki tylko strzały na notę zza szesnastki , kto wie czy wyniku tej puszczonej szmaty do przerwy nie mogło być 0-0. Kieszek Wisły nie zbawi niech lepiej broni i ogrywa się Biegański bo on w trzech meczach liczę też z Napoli nie zaliczył tak spektularnej wpadki.

23            -22
~~~GURULI
Kieszek przestam p[...].......c!!!
Przyznaj sie w ostatnich 2 meczach zarypales bramki a dzisaj nie wiem daler prezent rzuciles sie na kreta zamiast w lewa strone cos ty odpie....l w tej akcji !!!

23            -4