Niedziela, 19 września 2021 r.

Oceny po meczu w Poznaniu

Otwarta gra z poznańskim Lechem, do tego na jego stadionie, nie wyszła "Białej Gwieździe" na dobre. Wiślacy dostali od "Kolejorza" solidne lanie, a dodatkowe - siłą rzeczy - otrzymali w notach od Was, bo tylko Dor Hugi zarobił "trójkę". Pozostali nasi piłkarze nie dostali nawet tego.

Występ Wisły w Poznaniu był meczem, z którego nasz zespół, a także trener - powinni wyciągnąć solidne wnioski. Na dziś jednak nie ma na nie za wiele czasu, bo już w środę czeka nas spotkanie w Pucharze Polski i miejmy nadzieję, że wtedy wystawione przez kibiców oceny będą znacznie lepsze.

Oto komplet wyników po meczu w Poznaniu:

Dor Hugi 3.14
Gieorgij Żukow 2.87
Aschraf El Mahdioui 2.66
Konrad Gruszkowski 2.48
Matěj Hanousek 2.43
Stefan Savić 2.25
Michal Frydrych 2.24
Felicio Brown Forbes 2.18
Mateusz Młyński 2.12
Yaw Yeboah 2.11
Patryk Plewka 1.95
Serafin Szota 1.87
Michal Škvarka 1.85
Paweł Kieszek 1.79
Jan Kliment 1.60
Pozostałe oceny:
Gra zespołu: Lech Poznań 6.98
Oceń atmosferę na trybunach 5.26
Praca sędziego: Tomasz Kwiatkowski 3.88
Praca trenera: Adrián Guľa 2.39
Gra Wisły w ofensywie 1.84
Gra zespołu: WISŁA KRAKÓW 1.80
Gra Wisły w defensywie 1.49


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


27    Komentarze:

~~~nołnejm
Ocena trenera
to jakieś nieporozumienie. Wśród zawodników zająłby aż 6 miejsce, za uporczywe stawianie na Klimenta na skrzydle, Plewkę bez formy gdy Żukow ma formę, zły dobór taktyki, posadzenie Hugiego na ławie, czekanie ze zmianami na niewiadomo na co.

54            -32
~~~Wqrwiony
dziwne oceny
"Praca trenera: Adrián Guľa 2.39" fajnie kibice oceniaja "wiel-blady" naszego trenera.To teraz gdy przegra np w Mielcu tylko 0:1 to dostanie okolo 7.5 - 8.00 pkt.To zaczyna robic sie smieszne.Dlaczego ponieslismy sromotna porazke?Bo TRENER bardzo zle dobral taktyke pod silnego przeciwnika,bo trener zamiast skrzydlowego wpuscil ulubionego"ziomala".bo trener nie potrafil szybko zareagowac i nie zmienil jeszcze w I pol -a juz napewno od 46 min- slabiutko grajacych :Plewki i Skvarka. I za takie razace bledy dostal od kibicow az ....2.39 pkt ? Hojni sa nasi kibice.Hojni lub ....maja problem z oczkami

49            -53
~~~Marian, 64
Oceny
Od kiedy to "2"jest dobra ocena? Chyba że w Niemczech, bo tam 2, to dobrze. Chcecie wszystkich do końca zdołować tymi ocenami? Karę ponieśli już na boisku razem z trenerem. Oby się tylko do środy zdążyli podnieść z tego bagna!!Tak, że może lepiej nie komentujcie już tych wystawionych ocen.

44            -32
~~~nołnejm
@Marian, 64
2 to za dobra ocena za to pośmiewisko przy Bułgarskiej. Jeśli średnia wyszła 2,39 to znaczy, że wielu dawało 3 lub więcej. Ja się pytam za co?

38            -29
sk04
Zaklinanie rzeczywistości
Jeżeli Trener jest sprawcą nieszczęścia w Poznaniu, to powinien być oceniony najniżej! Jeżeli tak się nie stało, to znaczy, że wielu z Nas oceniło go wyżej niż zawodników! Trudno jest się pogodzić z tym, że to Trener zawinił, bo przecież na boisku nie grał. A jednak to on dobrał zawodników, wyznaczył im rolę i określił taktykę na ten mecz! Trudno jest sobie samemu zaprzeczyć, że kolejny Trener Wisełki nie spełnia naszych oczekiwań! Być może stąd głosy, że potrzebuje czasu, że zespół nie jest zgrany i takie tam. Przypomnę, że Gula miał skompletowaną kadrę i czas na przygotowania. Tak nielubiany Hyballa nigdy nie pozwoliłby sobie na porażkę aż pięcioma bramkami, biorąc pod uwagę, że miał przeciwko sobie zawodników, w tym Kapitana! Czy aby nie jesteśmy zbyt tolerancyjni w ocenie Guli za to, jak gra Wisełka pod Jego batutą? Czy boimy się Go oceniać, bo jest inni niż pozostali trenerzy? Niby lepszy, spokojniejszy, z osiągnięciami. Czy jednak prawie, jak w reklamie, nie robi różnicy i czy My, Kibice, przy ocenie Guli jako Trenera Wisełki nie zaklinamy rzeczywistości?!

23            -30
~~~goal
Škvarka mówi, że to był wypadek przy pracy.
Więc, trzymam go za słowo.

40            -5
kibic z daleka
Ocena gry Amiki...
Szczerze mówiąc to ja myślę, ze Amice przebranej za Lecha daliśmy za niskie oceny. Niecałe 7? Dla mnie Amica/Lech zagarała mecz na 9. Ostatnią drużyną, która grała w ekstraklapie taki widowiskowy, porywający i ofensywny futbol była Wisła Macieja Skorży...

59            -11
~~~Tw Bolek
Sk04
Należy koniecznie dodać że Hybala miał dodatkowo zawodników przeciwko sobie.

23            -23
~~~Trzeźwy
Mahdioui i Gula powinni dostać 10
Jak to możliwe że Mahdioui i Gula mają tylko 2. Powinni dostać 10 bo za rok oboje będą pracować w Realu Madryt...

4            -46
~~~Mark
Ocena Plewki
Za wysoka powinno być ,,O

21            -26
~~~Szogun
taktyka trenera
Taktyką trenera było, żeby Kieszek się położył zamiast obronić strzał, który obroniłby 10-latek. A obrońcy później byli niewiele lepsi. Odpuszczenie przy trzeciej bramce to jakiś żart.

13            -15
~~~kanapkowy
..........
Płaczki znowu w akcji,jeszcze bardziej chlipcie mameje..

24            -14
~~~Haha
Tak
Gula i El Mahdioui zdecydowanie na 10

3            -18
~~~Diogenes2 2
Zabraklo pressu
Problem byl w podejsciu. Lech bardzo agresywny, siedzieli na nas przy kazdym wyprowadzeniu pilki. Z naszej strony tej agresji nie bylo. Kolejna sprawa, to brak zrozumienia u pilkarzy, ze mecze z cracovia, Legia, Amika, to sa INNE mecze. Ekstra 30% motywacji i agresji niezbedne. Nasz zespol potraktowal ten mecz jak kazdy inny o 3pkt, no i obudzili sie z kacem po 0:5.

17            -2
~~~Niezorien towany
Gdzie jest Hybala
Hmmm nie widzę oceny dla trenera Hybali... Nie wiecie ile miał?

5            -11
~~~Co
Do Trzeźwy - Potwierdzam
Tak, potwierdzam, za rok Mahdioui z Gula otwierają budkę z kebabem na stadionie Realu.

8            -10
~~~Kibic 20
Oceny
Te oceny, to taka trochę zabawa, która nikomu wiele nie daje. A teraz na trzeźwo. Niektórzy piszą, że Wisła nie była agresywna, a nie zastanowią się dlaczego. Początek meczu miała niezły i co zrobił sędzia? Od 8 min. zaczął naszych kartkować. 1 polowa-3,2 połowa też - 3 kartki, Lech w całym meczu 1 w drugiej połowie i druga na koniec meczu.To jak Wisła miała agresywnie grać? Wyleciałoby 2 lub 3 z boiska. Musieli uważać. Tu w ocenach, przede wszystkim sędzia na "1",bo niższej nie ma. Po tym wykartkowaniu pewność pilkarzy podupadła, weszła bojaźń, jak powiedział Skwarka, i skutki wiadome, nic nie wychodziło.

16            -6
~~~Rzeszowia k
Jedynki...
...należą się trenerowi oraz Skvarce. Trenerowi - za oderwanie od rzeczywistości na więcej niż 45 minut. Gdyby zareagował jeszcze w przerwie na kompletną porażkę swoich założeń taktyczno-personalnych, to może udałoby się uniknąć blamażu A Skvarce - za faktyczną nieobecność, mimo obecności formalnej.

9            -5
~~~Kibic 20
Temat Hybala
A właśnie w klubie Esbjerk przegrali jak Hyballa był trenerem też 5:0,a nawiasem mówiąc nowym klubem Hyballi jest 3-ligowy Turkgucu Munch.

11            -3
stary wiślak
~~~ TW Bolek! Skoro ruszyłeś Hyballę.
To wiedz,że z duńskiego Esbjerg wywalono go. Pracował tam od maja 2021,a od września podejmuje pracę w trzecioligowym klubie z Niemiec.

18            -4
~~~Sowa
@stary wislak
Przecież TW Bolek nie pyta nikogo. gdzie Hyballa trenuje tylko pisze o zawodnikach. Skąd u ciebie to się wzięło, gdyż większość wie co robi.

4            -4
stary wiślak
~~~Sowa!
Ale ruszył temat Hyballi,bo napisał o zawodnikach,którzy go rzekomo sabotowali. Zatem pełne prawo miałem przypomnieć,że Hyballę szybko wywalono z następnego klubu. Tam też był sabotaż zawodniczy?

5            -3
~~~Tw Bolek
Stary Wiślak
Wiemy że jesteś stary to może i możesz mieć problemy ze wzrokiem. Ja nikogo nie ruszałem, tematu też nie zaczynałem ,chciałem tylko dodać oczywistą oczywistość jak mawiał klasyk. To gdzie jest teraz i co robi mnie tyle obchodzi co i ty.

4            -3
stary wiślak
`~~~TW Bolek!
Stwierdzenie,że zawodnicy sabotowali Hyballę,jest ruszeniem tematu Hyballi,ale absolutnie nie jest "oczywistą oczywistością",bo nie ma na to niezbitych dowodów. Zatem ruszyłeś temat Hyballi,a ja ci odpisałem,że w następnym klubie szybko się na nim wyznano i zwolniono.

2            -3
~~~Sowa
@stary wiślak. Fatalne jest twoje myslenie
Można po tobie zobaczyć, że ty nie lubisz ludzi, i ich osmieszasz, robiłeś to tak samo kiedyś z naszym klubem. Ty bez tego nie możesz żyć. Dalej uważasz, że pieniądze z Socjos śmierdzą i są żadne ?

3            -3
stary wiślak
~~~~TW Bolek. Ruszyłeś temat,a to co napisałeś o sabotażu,nie jest oczywistością.
Bo nie ma na to żadnych dowodów. To są przypuszczenia i spekulacje,które ty nazywasz oczywistą oczywistością.Myślałem,ż e temat tego czlowieka już się zamknał,ale ty musiałeś napomknąć o sabotowaniu i jeszcze twierdzisz,że to oczywista oczywistość.masz konkretne dowody?

0            -1
stary wiślak
~~~Sowa! Czemu kłamiesz?
Nigdy nie napisałem,że pieniądze z Socjos śmierdzą!!!! !!! Jak powstawało to wyraziłem tylko sceptycyzm,wobec nadmiernych oczekiwań finansowych od tej organizacji. I tylko tyle. Owszem,użyłem wtedy słowa "gołodupcy",co mogło wielu obrazić. Niemniej kwoty jakie przekazuje klubowi Socjos nie są imponujące i tylko o to mi chodziło w tamtym czasie. Nigdy nie było moją intencją obrażanie kogoś,ani nic nie miałem przeciw tej inicjatywie. Przeinaczasz sens moich wypowiedzi. Za słowo "gołodupcy" kilkakrotnie przeprosiłem.Sam jestem gołodupiec i o to słowo bym się nie obraził.ale zawsze to kogoś mogło dotknąć. Nadal uważam,że pożyteczne socjos,to kropelka w morzu potrzeb,by przywrócić Wiśle blask z epoki Cupiała. Tylko co w tym jest niezgodnego z prawdą i co jest przeciw klubowi? Udowodnij mi co napisałem przeciw klubowi? Owszem wiele napisałem krytyki i słusznej wobec SKWK i bojkotu Bednarza. Potem też krytycznie pisałem o zarządzie Sarapaty-Dukata i innych. I co? Też słusznie. Zatem pisz prawdę,a jak stawiasz zarzuty,to je udowodnij,a nie kieruj się swoim wyczuciem i poczuciem.Wisła była i jest w moim sercu od dziecka,czyli od lat 60-tych ,ubiegłego wieku. Zatem nie obrażaj mnie niesłusznymi zarzutami,że pisałem coś przeciw klubowi w złej intencji. Poza słuszną krytyką nic.

1            -1