Piątek, 24 września 2021 r.

Serafin Szota najlepszym wiślakiem w pucharowym meczu ze Stalą

Najlepszym piłkarzem krakowskiej Wisły, w spotkaniu 1/32 finału Pucharu Polski ze Stalą Mielec, był Waszym zdaniem Serafin Szota. Środkowy obrońca i strzelec jednej z bramek dla "Białej Gwiazdy" otrzymał średnią notę równą 6.63 punktów.

Poza zwycięzcą głosowania "szóstkę" uzbierał też Mateusz Młyński, a całkiem blisko niej byli też Matěj Hanousek, Mikołaj Biegański, a także Konrad Gruszkowski, których wynik zaczyna się od 5.9.

Najważniejsze jednak po meczu w Mielcu jest to, że wiślacy podbudowali swoje morale po bardzo złym meczu w Poznaniu, wreszcie - bo po wielu latach przerwy - zaliczyliśmy awans w Pucharze Polski, a to oznacza, że czekają nas jesienią dodatkowe emocje.

A oto komplet wyników

Serafin Szota 6.63
Mateusz Młyński 6.53
Matěj Hanousek 5.96
Mikołaj Biegański 5.94
Konrad Gruszkowski 5.91
Gieorgij Żukow 5.83
Yaw Yeboah 5.71
Aschraf El Mahdioui 5.32
Michal Škvarka 5.27
Dor Hugi 5.14
Jan Kliment 5.13
Maciej Sadlok 4.94
Stefan Savić 4.81
Pozostałe oceny:
Gra Wisły w ofensywie 5.96
Praca trenera: Adrián Guľa 5.89
Praca sędziego: Łukasz Szczech 5.79
Gra zespołu: WISŁA KRAKÓW 5.75
Gra Wisły w defensywie 4.78
Gra zespołu: Stal Mielec 3.90
Oceń atmosferę na trybunach 3.80


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


4    Komentarze:

~~~goal
Cieszy to, że ...
... czołówka, to niemal sami młodzi.

35            -4
~~~kuba
XD
Gruszkowski to chyba zawsze będzie pozytywne oceny dostawał, wystarczy tylko, że wyjdzie na boisko, w pierwszej połowie denerwował mnie swoją niedokładnością aż zacząłem mu liczyć celne podania w przód, naliczyłem celne może 3 i niecelnych z 15, jeśli chcemy grać krakowską piłkę, to ten gość nie nadaje się do gry pozycyjnej, może w obronie nie jest taki zły i jest wybiegany, ale jak tylko ma piłkę przy nodze to sraka w gaciach i walenie na oślep.

12            -50
~~~Diogenes2 2
Kliment?
Kliment gral kapitalnie, byl wszedzie, asystowal, rwal obrone rywali. Trzy razy spalil przy setkach, ale fajnie ze gra na lini spalonego, 3x nie wyjdzie, a potem 3x wyjdzie.

61            -8
~~~Bebetto
Trochę o młodzieży
Myślę, że w Wiśle powoli nadchodzi dobra polityka szkolenia młodzieży i wprowadzania do 1 drużyny. Oczywiście nie wszyscy razem mogą zagrać, gdyż zawodnicy z dużą rutyną są potrzebni i młodzi także od nich się uczą. W Liverpoolu gra nasz rodak 17 letni zawodnik, Matusz Musiałowski. Ostatnio przeciwko Chelsea strzelił dwie bramki. Dlaczego na Zachodzie młodzi zawodnicy rozwijają się szybciej ? Temat rzeka, ale koneserzy wiedzą.

12            -4