Czwartek, 30 września 2021 r.

Sytuacja kadrowa Wisły przed meczem z Piastem

W spotkaniu 10. kolejki ligowej sezonu 2021/2022, w którym zmierzymy się na wyjeździe z Piastem Gliwice, trener zespołu Wisły Kraków - Adrián Guľa - nie będzie mógł skorzystać z czterech zawodników.

Z powodu kontuzji wykluczony jest bowiem występ Jakuba Błaszczykowskiego, Nikoli Kuveljicia, Patryka Plewki i Alana Urygi

- Patryk już zaczął biegać. Niestety nie udało się go przygotować na jutrzejszy mecz, ale wierzę, że po przerwie na kadrę już będzie na sto procent pracować z drużyną. Optymistyczne jest to, że Alan Uryga pracuje już nie tylko indywidualnie, ale też z całą drużyną. Dziś już był w treningu z piłką. To już jest fajna sprawa. Wierzę, że Alan będzie mógł zagrać w sparingu, który rozegramy w czasie przerwy na kadrę - mówił o aktualnej sytuacji kadrowej trener Guľa.


 Redakcja

Tagi:
Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


2    Komentarze:

GrzegorzS
Uryga juz trenuje z piłką i możliwe, że dostanie minuty
w sparingu w Gorlicach za tydzień, co było by świetną informacją, ale realnie wzmocnić Wisłę będzie mógł dopiero wiosną po zimowych przygotowaniach do sezonu. Bo trudno uwierzyć, że uda mu się dojść do formy jeszcze tej jesieni. Co oczywiście nie wyklucza w udziału już tej jesieni w meczach ligowych, ale trzeba do tego podchodzić ostrożnie, bo zasada że dochodzenie do formy trwa dwa razy dłużej niż dochodzenie do zdrowia.

26            -8
~~~Darioo
braki
Nie wiem czy wystawianie Plewki to dobry pomysł, jego staty są kiepskie, a nawet to co mówią ze potrafi zapobiec podaniu itd się nie potwierdza, poza tym brakuje mu szybkości. Zdecydowanie bardziej brakuje stopera wysokiej formie, bo mimo ze Fryrych zostal zawodnikiem miesiaca, to w obronie niestetey nie jest juz wesolo. Ciekawe czy Adi jest tak slaby czy faktycznie jakis konflikt?

10            -9