Poniedziałek, 11 października 2021 r.

W Tychach jednak w środę

Spotkanie 1/16 finału Pucharu Polski, w którym krakowska Wisła zmierzy się w Tychach z tamtejszym GKS-em, nie odbędzie się - jak pierwotnie podawała telewizja Polsat - we wtorek 26 października. Nowy termin tej potyczki to wg doniesień "Gazety Krakowskiej" - 3 listopada.

Z pucharowym meczem Wisły w Tychach powstało małe zamieszanie, bo też pierwotnie posiadająca prawa do transmisji spotkań Pucharu Polski telewizja Polsat wskazała jako termin tej potyczki właśnie 26 października i godzinę 20:30. Problem jednak w tym, że w tym czasie stadion GKS-u jest zajęty na mecz kadry kobiet.

Na razie nie wiadomo o której godzinie wiślacy zagrają 3 listopada z czołową drużyną I ligi. Nie wiemy też, czy mecz będzie transmitowany.


Źródło: Gazeta Krakowska

 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


8    Komentarze:

~~~MST__1906
Brawa dla organizatorów
PP w Tychach, kilka dni później derby. Ktoś zaje*iście użył rozumu z wyznaczaniem terminu.

51            -4
~~~Darshin
Adrian Gula
To może być kluczowy tydzień dla trenera bo jeżeli mu się powinie noga w PP i potem w derbach to nastroje bardzo spadną i ludzie będą oczekiwać głów, co nie zmienia faktu że powinien spokojnie przepracować cały sezon, niech buduje już co zaczął, zmiana na tym etapie kompletnie nic by nie dała, powodzenia!

31            -14
Niewierny Tomasz
@~~~MST__1906
Kolego to są zawodowcy. Muszą być przyzwyczajeni do grania co trzy dni. Cały Świat tak gra.

47            -5
kibic z daleka
W takim razie derby w niedzielę wieczorem...
Niedziela o 20, najwcześniej o 18. Nie ma innej opcji. Bardzo dobry termin, będzie pełny stadion.

27            -7
~~~MST__1906
do Niewierny Tomasz
Naturalnie, od piłkarzy należy wymagać możliwości grania co 3-4 dni. Nie w tym rzecz. Takie terminy można ustalić bardziej z głową, a tu ewidentnie ktoś nie przemyślał sprawy. Na derby każdy piłkarz musi być gotów na 100%, a w Tychach odpukać kilka kontuzji i będziemy mieli problem.

16            -6
~~~Rzeszowia k
A propos...
Czy ktoś wie, dlaczego na oficjalnej stronie Wisły Kraków, w zakładce "ROZGRYWKI", w dziale "PUCHAR POLSKI", nadal figuruje tylko zeszłoroczne spotkanie z KSZO Ostrowiec? Przecież Wisła zaczęła już nowy cykl PP i to ten nowy cykl powinien być widoczny na oficjalnej stronie. Natomiast odnośnie przełożenia spotkania pucharowego tuż przed mecz derbowy - zapisuję to po stronie teorii spiskowej pt. "warszafka kontra Wisła Kraków".

9            -9
~~~k
do Rzeszowia
Nie inaczej, albo spisek. Albo to ma być memento dla naszych gwiazd, legend i zwykłych piłkarzy. Zdejmą ze strony jak coś osiągniemy w PP ?

5            -3
~~~Rzeszowia czek1
Jednak zmienili...
Na oficjalnej stronie klubu nastąpiła zmiana w zakładce: rozgrywki / Puchar Polski - pojawił się wynik z tegorocznego meczu w Mielcu. Co do "Rzeszowia" - nie wiedzieć czemu w nicku "Rzeszowiak" pojawia się spacja na przedostatnim miejscu, przez co wyświetla się "Rzeszowia k". Skoro tak, to teraz spróbuję innego nicku, Rzeszowiaczek1 ;-)

1            -1