Środa, 10 listopada 2021 r.

Wisła All in! Games Kraków mistrzem Polski w CS:GO

E-sportowa drużyna krakowskiej Wisły sięgnęła po historyczny, bo swój pierwszy triumf w mistrzostwach Polski w CS:GO. W decydującej rozgrywce ekipa "Białej Gwiazdy" pokonała 2-1 obrońców tytułu, którą był team HONORIS.

Dzięki tej wygranej jeszcze w tym roku to właśnie Wisła All in! Games przystąpi do gry w ESL Pro League Conference, a na początku 2022 pojawi się na Intel Extreme Masters Katowice.

Wiślacy za swój sukces zgarniają także całkiem pokaźną nagrodę pieniężną, bo wynoszącą 50 tysięcy złotych.


Źródło: Cybersport

 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


3    Komentarze:

~~~UcheJ11
Wisła All In
Jestem szczęśliwy, super się ich oglądało! Wielka Wisła!

26            0
GrzegorzS
Gratulacje
Brawo teraz większe wyzwanie trzeba utrzymać ten tytuł w kolejnych rozgrywkach.

24            0
~~~Poepye
MP
Każdy z nas chyba grał w Counter-Strike, kultową i medialną grę, dlatego tym bardziej się cieszę, że nasza ekipa zdobyła tytuł Mistrza Polski właśnie w tej grze i w to starciu z zespołem Honoris, w składzie którym znajduje się słynny Neo, niegdyś gracz numer 1 na świecie. Oglądałem meczyk na Twitchu i Honoris miało tytuł Mistrza Polski już w garści.. wówczas Wisła w fenomenalny sposób odrobiła straty, doprowadziła do remisu i o wszystkim zadecydowała ostatnia mapa na Inferno - gdzie Wisła była zdecydowanie lepszą drużyną. I teraz Wisła Kraków wystąpi na światowych Mistrzostwach w Katowicach (pełna hala w Spodku), bo taki bilet daje zdobycie tytułu Mistrza w krajowych rozgrywkach.

21            -1