Środa, 10 listopada 2021 r.

Mecz towarzyski ze Stalą bez transmisji

Zaplanowane na najbliższy piątek, 12 listopada, spotkanie towarzyskie piłkarzy Wisły Kraków ze Stalą Mielec - nie będzie transmitowane dla kibiców. Jak podała oficjalna strona naszego klubu - jest to spowodowane szkoleniowym charakterem rywalizacji.

Mecz rozpocznie się o godzinie 11:00 i rozegrany zostanie w Woli Chorzelowskiej.


Źródło: Wisła Kraków SA

 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


4    Komentarze:

~~~Slafkoo
Pytanie
Czy bedzie możliwość obejrzenia meczu na żywo? Mieszkam w okolicach i chętnie odwiedzę, z góry dzięki za odpowiedź

19            -8
~~~heban
może ktoś będzie w pobliżu z kamerką ;)
KS Kolorado Wola Cholerzowska Wola Cholerzowska 56b

16            -4
GrzegorzS
Bez sensu kibice Wisły czy Stali w większości nie zobaczą
ale każdy słownie każdy "szpieg" chcący poznać tajemnice sobie pojedzie, zobaczy i jak będzie chciał to nagra co będzie chciał. Byłem przejazdem do Rzeszowa i korzystałem z restauracji hotelowej trzy może dwa lata temu. Jeśli nic się nie zmieniło to zobaczyłem: stadonik dość przyjemny, mała trybunka na 300 osób, do koła z dwóch stron droga, z trzeciej brukowany chodnik do trybunki, z czwartej strony pole wszystko ogrodzone siatką. Z boku hotelik, dwa budynki klubowe jeden z szatniami, parking drugie boisko a raczej pole do treningów, małe zaplecze grilowe. W wiosce z przyległościami może do 100 numerów. Nie wiem jak to zabezpieczyć by nikt tego nie widział. Musieli by postawić wysoki parkan do koła. Inna sprawa jak zabezpieczyć przy ewentualnej chęci konfrontacji między jakimiś załóżmy wrogimi grupami kibiców?? Miejsce fajne z klimatem, ale dość problematyczne jak na sparing klubów ekstraklasowych. Jest owszem remiza, ale kościół za lasem w większej wiosce obok gdzie też jest klub z dość przyzwoitym boiskiem. Jak tam mają derby to muszą być ciekawe klimaty. Po co głupio tłumaczyć, że nie ma transmisji bo "względy szkoleniowe śmieszno". Już lepiej było stwierdzić, że klimatyczne (bez obrazy miejscowych) "zadupie" i problem z internetem.

13            -20
~~~Jarek
Stal Mielec
Wisła wykuwa formę w Woli , są w pełnym treningu Savic, Nikola , Żuków i Yeboah bo w kadrze Ghany nie zagra weekend w Etiopii.

9            -3