Środa, 10 listopada 2021 r.

Powrót kontuzjowanych

Korzystając z przerwy na mecze reprezentacyjne piłkarze krakowskiej Wisły wyjechali na krótkie zgrupowanie do Woli Chorzelowskiej. W jego ramach - jak już informowaliśmy - "Biała Gwiazda" zmierzy się towarzysko ze Stalą Mielec.

Na pewno ważną informacją jest ta, że z zespołem trenują już ostatnio nieobecni z powodów zdrowotnych Stefan Savić, Nikola Kuveljić oraz Przemysław Zdybowicz.

Z zespołem Wisły jest też Gieorgij Żukow, który znalazł się wprawdzie w szerokiej kadrze Kazachstanu na mecz eliminacji Mistrzostw Świata z Francją oraz towarzyski z Tadżykistanem, ale ostatecznie z powodu kontuzji został w Polsce.

Tym razem powołanie do drużyny narodowej nie dotarło z kolei do Yawa Yeboaha, którego kadra zagra w najbliższy czwartek oraz w niedzielę swoje decydujące mecze eliminacyjne do Mistrzostw Świata z Etiopią oraz z Republiką Południowej Afryki. 


 Redakcja

Tagi:
Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


7    Komentarze:

~~~sympatyk
...
a jak tam "kontuzja" Alana Urygi...?

68            -9
~~~Logistyk
Uryga
Co z Alanem, kontuzja czy covid?

57            -8
~~~Jarek
Kontuzje
Alan w kadrze na Jagiellonię bankowo

40            -6
~~~goal
Co z tym Urygą?
Poza Wisłą tryskał zdrowiem i skutecznością. U nas, jakby nie ten sam piłkarz, ani zdrowia, ani gry.

45            -10
~~~Rozpierdu cha2021
Alan
Jaki covid jak na derbach byl na stadionie w dresie i się cieszył na płycie boiska... nie siejcie propagandy. Ma jakis uraz i tyle... zresztą to już Gula mowił przed meczem w wywiadzie legii plus extra. Na razie Sadlok i Frydrych w formie więc niech Alan zdrowieje... bo Mehremić to już chyba odstrzelony skoro mamy jeszcze Serka. Kłopot bogactwa może wreszcie punkty by poszły za tym ... wygrać z 3 razy pod rząd i smiegniemy na 6miejace jak Radomiak pana Sławka ? oj przaśnie tej warszawce a i pan Slawek chyba smutny gdzie ta legia..... on równie dzielnie bronił wpadek sędziowskich na ich korzyść.

31            -4
~~~kibic 1968
napastnik!
Krzysztofa Piątka z Herthy może by się dało wypożyczyć do lata!?

17            -48
~~~WisłaNaZa wsze
Savic, Kuveljic
Chyba nie ma sensu dalsza ich gra w naszym klubie. Bez wątpienia to chłopacy, którzy umieją grać w piłkę ale u nas mało zaliczyli dobrych meczów. My potrzebujemy nowych piłkarzy, a oni nowych bodźców do rozwoju.

48            -13