Czwartek, 18 listopada 2021 r.

Pakiety biletowe na mecze z Radomiakiem i Bruk-Betem Termaliką

W bieżącym roku piłkarze krakowskiej Wisły rozegrają na własnym stadionie już tylko dwa mecze - z Radomiakiem Radom oraz Bruk-Betem Termaliką Nieciecza. Nasz klub przygotował specjalny pakiet biletów na te spotkania.

Można je nabywać od czwartku, 18 listopada, w kasach Strefy Kibica oraz na stronie bilety.wisla.krakow.pl.

Sprzedaż prowadzona jest w oparciu o wytyczne dotyczące organizacji meczów z udziałem 50 procent publiczności (ze sprzedaży wyłączone są sektory B11, B12, D11, D12, G2, G3, H11, a sektory E11 i E12 przeznaczone są dla grup szkolnych, tak jak w ubiegłych latach).

Cena pakietu na obydwa mecze rozpoczyna się od 34 złotych dla karnetu ulgowego oraz od 49 złotych dla karnetu normalnego.

UWAGA: osoby, które nabyły już wejściówki na mecz z Radomiakiem, będą mogły zakupić bilet na spotkanie z Bruk-Bet Termalicą z 50% zniżką. Można tego dokonać wyłącznie w kasie Strefy Kibica.

W przypadku decyzji administracyjnych może nastąpić zmiana miejsc wcześniej zakupionych biletów!


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


2    Komentarze:

~~~Tomasz
Turcy chcą kupić Yawa Yeaboaha.
Jakoś tak ten kierunek mi nie odpowiada. Tam nasz Szymek został zniszczony. Jakoś tak nie leży mi to bo odkąd interesuje się piłką to zawsze piłkarze polscy marudzili, że były kłopoty z wypłatami. Nie lepiej iść gdzieś do Francji? Czy oni wypłacania są? Czy dostaliśmy kase za Liska?ja tam sytuacja z młodym Beksa? Czy już ogarnięta zapłata za ekwiwalent? Ciekawe ile dostaniemy za Yawa. Marzę o 5 mln euro. To by nas postawiło na nogi i dało ogromny oddech

1            -9
~~~esaper
Kasa
O 5 milionach to możemy tylko śnić. Pewnie znowu skończy się na 0,5 do 1 mln. Sprawa Beksy jest zgłoszona .. . Włosi mają chęć do płacenia jak zwykle - czyli żadną. Z Liskiem sam bym chciał wiedzieć...

12            -1