Wtorek, 7 grudnia 2021 r.

Bilety na mecz wyjazdowy z Zagłębiem

W najbliższą sobotę, tj., 11 grudnia, o godzinie 17:30 - piłkarze krakowskiej Wisły rozegrają mecz ligowy w Lubinie, gdzie zmierzą się z tamtejszym Zagłębiem. Nasz klub rozpoczyna sprzedaż wejściówek dla fanów "Białej Gwiazdy" na tę potyczkę.

Koszt biletu wynosi 35 złotych. Sprzedaż prowadzona jest w dedykowanej kasie zastępczej Strefy Kibica Stadionu Miejskiego im. Henryka Reymana w Krakowie (kasa numer 10) od wtorku 7 grudnia do piątku 10 grudnia lub do wyczerpania puli wejściówek.

Do zakupu biletu nie jest wymagane posiadanie Karty Kibica, przy zapisie należy podać imię i nazwisko oraz numer PESEL. Jedna osoba może nabyć wyłącznie 3 bilety. Płatność gotówką.


Źródło: Wisła Kraków SA

 Redakcja

Tagi:Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


3    Komentarze:

~~~Badacz
Bilety
Brawa dla Tych którzy będą dopingować naszych zawodników w Lubinie !! Ale wg mnie wszystkim chętnym na wyjazd i Dopingowanie Naszym Gwiazdeczkom bilety powinni sprezentować Zawodnicy !!

65            -12
~~~La Sportiva
Guli nadal za sterem w Lubinie?
To dopiero PO, dostanie bilet na flixbus do Ziliny?

7            -14
~~~Janko Buszewski
Mam bardzo wielki szacunek dla tych
którzy zdecydują sie pojechac na ten mecz,bo mam swiadomość (zaliczyłem wiele,naprawdę wiele spotkań Wisły) ze prócz emocji tzw kibicowskich,dobrze jest, jesli idą z nimi w parze emocje sportowe.Oczywiscie pozytywne i naturalnie dające punkty naszej druzynie.Przy obecnym stanie drużyny i jej dyspozycji stricte piłkarskiej o owe pozytywy ,niezmiernie ciężko i trudno,Gramy żenująco słaby futbol,bez błysku,polotu,elementów zaskoczenia rywala,nieszablonowych zagrań czy jakiejs maestrii piłkarskiej.Zwyczajna rąbanka,wybijanka i kopanina.Poziom,czasem wręcz 2 ligowy.Dlatego chłopaki,które przemierzą te prawie 400 kilometrów za swoją ukochaną drużyną,zasługują na odrobinę choć piłkarskich emocji.Obawiam się,że tak Wisła jak i obecnie Zagłębie,nie są w stanie im tego zapewnic.Wygra pewnie ta drużyna, która będzie miec więcej szczęscia i zrobi mniej błędów od rywala.Jesli już jakiś team wykazac się ma jakimś kunsztem,to (przykro niezmiernie mi o tym mówić) może to być zespół z Lubina.Mozecie koledzy i koleżanki,nie zgadzac się ze mną,ale ja już zwyczajnie na ten moment,straciłem wiarę w ten zespół.Nie widzę w nim żadnego pozytywu.Ucieszyc mogą mnie tylko punkty,których potrzebujemy jak ryba wody.O stylu i mechanizmach tej drużyny,nie chcę się wypowiadac.Zwyczajnie ich nie ma.Kilkaset kilometrów w podróży,potem 2 godziny na mrozie,znów powrót do Krakowa, bez gwarancji na punkty,emocje,styl czy widowisko.Kochacie ten Klub ,jak kazdy z nas,ale czy ta druzyna kocha Was !?Szacun wyjazdowicze...!!

27            -1