Piątek, 17 grudnia 2021 r.

Wisła gra z Bruk-Betem Termaliką! Zapraszamy na relację tekstową live!

O godzinie 18:00 piłkarze krakowskiej Wisły rozpoczną mecz 19. kolejki ligowej sezonu 2021/2022, w którym zmierzą się z Bruk-Betem Termaliką Nieciecza. Dla wszystkich, którzy nie będą mogli oglądać tego spotkania, przeprowadzimy relację tekstową! Zapraszamy!

Wejście do relacji »


 KK

Tagi:Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


5    Komentarze:

~~~Kibic20
Dobrze że gramy 1 napastnikiem
Dziś jest szansa na wysokie zwycięstwo. Trener ma nosa do składu. A tym co go krytykują należałoby zablokować karnety!

13            -19
~~~Irasiad
Sadlok
W I skladzie. Szykuje się ciekawy mecz...

9            -13
Kosmaty
I połowa za nami i... TAKĄ WISŁĘ CHCĘ OGLĄDAĆ.
Totalna dominacja piłkarska, dużo zawziętości pozwalającej na przejmowanie piłki w środku pola, dwa gole strzelone... Jest kilka mankamentów (Kliment w doskonałej sytuacji strzał "na odwal", Skvarka błędna decyzja i podanie zamiast strzału w wręcz wymarzonej sytuacji, momentami brakuje trochę dokładności), ale ogólnie Wisła wygląda bardzo dobrze, poza golami miała kolejne świetne sytuacje (choćby wspomniane wyżej okazje Klimenta i Skvarki, ale też szansa Yeboaha). Z drugiej strony nieliczne akcje Niecieczy pod naszą bramką (choć 2 razy wielkie brawa dla Biegańskiego oraz po razie dla Yeboaha i chyba Savicia). Brawo.

13            -5
~~~Kibic
Szok
Szok już zaczynam się podniecanie przecież gramy z najsłabszą oprócz Wisły drużyną, nośmy już piłkarzy i trenera na rękach, to jest śmiech na sali

10            -16
~~~Kibic20
@Kibic20 z Berlina
Robisz to na złość, albo masz kolesiów, którzy nienawidzą "kibica 20"i prosili cie, żebyś taki Nick napisał? Wszystko mi jedno, jak cię sumienie nie gnębi i możesz spokojnie spać,to pisz tak dalej. Może nawet nie znasz naszego klubu!!

1            -3