Niedziela, 19 grudnia 2021 r.

Aschraf El Mahdioui najlepszym wiślakiem w meczu z Bruk-Betem Termaliką

Najlepszym zawodnikiem krakowskiej Wisły, w spotkaniu ligowym z Bruk-Betem Termaliką Nieciecza, był Waszym zdaniem Aschraf El Mahdioui. Strzelec pierwszego gola dla "Białej Gwiazdy" w tym meczu otrzymał średnią notę równą 7.70 punktów.

Od dość dawna "marzyło się" nam, aby najlepszymi zawodnikami Wisły w Waszych głosowaniach nie byli... nasi bramkarze. Choć oczywiście nie jest tak, że im nie kibicujemy! Absolutnie! Za dużo było jednak tej jesieni spotkań, po których to nasi golkiperzy ratować musieli nam skórę. I choć to - zwłaszcza w osobie Mikołaja Biegańskiego - im się wielokrotnie udawało - za co ogromnie dziękujemy, to zwyczajnie za mało dawali drużynie piłkarze "z pola"! Tak aby mogli punktowo dorównywać bramkarzom. Po meczu z ekipą z Niecieczy było już jednak inaczej. Oczywiście wspomniany Biegański robił co tylko mógł i znów ratował nas w co najmniej kilku sytuacjach, ale jednak tym razem - tytuł "piłkarza meczu" zgarnia Holender. Zresztą po takiej bramce, którą zdobył, trudno aby było inaczej. Warto jednak również nadmienić, że wraz z Patrykiem Plewką przebiegli w rywalizacji z Bruk-Betem Termaliką po ponad 13 kilometrów - co jest naszym klubowym rekordem w bieżącym sezonie!

Nie sposób też nie podkreślić wysokiego trzeciego miejsca, na którym uplasował się ten, który zdrowy - bo miał też w tej rundzie kłopoty z kontuzją - dał trochę jakości w ofensywie i w piątek dwie asysty, a więc Stefan Savić.

I chyba w całym ostatnim w tym roku zestawieniu najsmutniej wyglądają oceny naszych dwóch napastników, którzy solidarnie uplasowali się na samym dole pomeczowego rankingu.

A oto komplet ocen:

Aschraf El Mahdioui 7.70
Mikołaj Biegański 6.53
Stefan Savić 6.28
Konrad Gruszkowski 6.09
Yaw Yeboah 5.91
Michal Škvarka 5.84
Maciej Sadlok 5.73
Patryk Plewka 5.56
Matěj Hanousek 5.44
Serafin Szota 5.42
Piotr Starzyński 4.97
Dor Hugi 4.83
Jan Kliment 4.18
Felicio Brown Forbes 3.79
Pozostałe oceny:
Gra zespołu: WISŁA KRAKÓW 6.16
Gra Wisły w ofensywie 6.13
Praca trenera: Adrián Guľa 5.88
Gra Wisły w defensywie 5.46
Praca sędziego: Piotr Lasyk 5.41
Oceń atmosferę na trybunach 5.35
Gra zespołu: Bruk-Bet Termalica 3.08


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


7    Komentarze:

~~~Janko Buszewski
No i bardzo słusznie
bo był najlepszy ba placu.Pomijając gola "stadiony świata ",ciekawie rozgrywał. To w ogóle bardzo dobry piłkarz, ale wciąż powtarzam,ze nie mając z kim zagrać fajnego,ofensywnego pasa,gra zazwyczaj do boku na uwolnienie.Z kim on może wymienić jakieś wyprzedzające, prostopadle podanie? My mamy (w mojej subiektywnej ocenie i nie każdy musi się z nią zgadzac) 3,4 piłkarzy do dobrego i technicznego grania.2,3 czasem może coś popróbować a reszta ....gra rąbankę na żywca.Jak sobie przypomnę jak taki np Melikson potrafił zagrać na ścianę, odegrać klepę i wyjść na pozycję na pełnym speedzie, to mnie łza w oku staje.Jak sobie przypomnę Carlitosa i to jak w momencie byl tam,gdzie miała spaść piłka,tak samo.Ech....szkoda słów. Przecież to było tak całkiem niedawno.Teraz to my mamy drużynkę a nie zespół a ligową młóckę musimy nazywać graniem.

100            -10
~~~jun12
Plewka
Plewka zdecydowanie zbyt wysoko jego statystyki w tym meczu: Wygrane pojedynki: aż 2 (tyle samo miał Mikołaj Biegański, najgorszy % wygranych pojedynków na boisku) Udane dryblingi: 0; (najgorszy % na boisku) Odzyskane piłki: 2; (nawet Kliment miał więcej) Stracone piłki: 5; Podania kluczowe: 0; (jako jedyny wśrod pomocników bez próby kluczowego podania)

39            -35
~~~Janko Buszewski
Mocno liczę na to
że z Aschrafem na treningu mocno popracuje Piotrek Starzyński. Są takie zajęcia,gdzie wykonuje się je w parach i można wtedy sporo skorzystać, pracując ze starszym i bardziej doświadczonym kolega.Piotrek to chlopak który myśli na boisku,sporo widzi i kalkuluje z wyprzedzeniem i to są jego mocne przyszłościowe atuty.W mojej ocenie,najlepiej rokujący z niemałej w końcu grupy młodych Polaków w naszym klubie. Nie można zmarnować takiego talentu,bo może nam on dać kiedys ,sporo sportowych emocji a w perspektywie niezły zarobek.

57            -9
~~~Kiko
Pan Kapitan Sadlok
Dlaczego Sadlok tak nisko?! Może nie widoczny, ale robił całą czarna robote!!

52            -25
~~~fabio
Zanim Starzyński
Odpali oby się nie spalił bo u Guli jakoś nie może się doczekać choćby 15 minut co mecz.A papiery na granie ma.

15            -9
~~~dzikus
Savić
Cieszy mnie dobyr występ Savicia. Widać, że ten chłopak ma olbrzymi potencjał, a pojawiały się informacje, że w zimie miałby byc odpalony. Według mnie trzeba na niego postawić, bo nie bez powodu przed przyjsciem do nas byl jednym z najlepszych zawodnikow w lidze slowenskiej. Uważam, że środek pola z Saviciem na 10, Skvarką na 8 i Aschrafem na 6 moglby naprawde dobrze funkcjonować.

6            -4
WislakZWiedn ia
do fabio
Co do tych twoich 15 minut u Guli, minuty Starzynskiego od 1 kolejki : 1. - 45min, 2. - 54min, 3. - 17min, 5. - 24min, 11. - 87min, 12. - 74min, 13. - 53min, 15. - 20min, 16. - 45min, 19. - 15 min. PP: z Tychami 45min, z Widzewem 58. Faktycznie nie dostaje szans..

11            -3