Poniedziałek, 10 stycznia 2022 r.

Spotkanie z MFK Tatranem z transmisją

Jak poinformował nasz klub na łamach mediów społecznościowych zaplanowane na środę - 12 stycznia - spotkanie sparingowe piłkarzy Wisły Kraków ze słowacką drużyną MFK Tatran Liptovský Mikuláš transmitowane będzie w Internecie.

Mecz planowo rozpocząć się ma o godzinie 12:00.

Transmisję przeprowadzić ma CFsport.


 Redakcja

Tagi:




Zobacz także:



Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


6    Komentarze:

~~~Jan Kowalski
Transmisj
Transmisja odbędzie się na kanale Wisły; www.youtube.com/wislakra kowsa , mam nadzieje, że klub nie będzie robił reklamę zewnętrznemu profilowi na YouTube, bo trzeba walczyć o subskrupcje na profilu Wisły. CFSport ma reklamę za samo ich wymienienie w social media, natomiast relacja wideo powinna odbyć się na portalu Wisły: www.youtube.com/wislakra kowsa. Kiedyś CFSport prowadziło transmisje że sparingu Wisły, ale transmisja odbyła się właśnie na profilu Wisły. Oby tym razem było tak samo. Dzięki relacjom ze sparingów profile klubowe uzyskują najlepsze liczby jeżeli chodzi o pozyskiwanie nowych subskrybentów. Kanał Wisły ma niecałe 36 tys subsprypcji, czyli dosyć mało, a w porównaniu z Legią czy Lechem to przepaść.. lata świetlne.

40            -6
~~~Nick
Temat
Trochę śmieszne, że klub nie potrafi przeprowadzić relacji ze sparingu na własnym kanale na YouTube. Tym bardziej po pokaźnej dotacji od Wisły Socios o wartości 30 tysięcy złotych na sprzęt multimedialny.

41            -15
~~~kibic 1968
socios
Czy my Socios mamy jeszcze jakiś wpływ na kontraktowanie piłkarzy? Może pokażemy jak inni kupują i sprzedają !

7            -24
~~~z za oceanu
Transmisja YT.
Jeszcze trzeba umieć zrealizować taka transmisję. No chyba że bez komentarza ( te ostatnie w realizacji WK - to nie amatorka tylko grzech. I to śmiertelny). Jeśli tylko obraz i dźwięk to ok. Jeśli komentarz - niech ich ręka boska ( Bosaka?) broni.

7            -6
~~~Diogenes2 2
Musialbym miec niezle nabite do lba
zeby po takiej rundzie ogladac jeszcze sparingi z outsiderami slowackiej ligi (beniaminek, ktory radzi sobie tak jak my w lidze). I co wygramy 2-0, bedzie klepanie po pleckach, ze "fajnie wygladamy", ze podajemy w dziada 700x na mecz? ; ) A po pierwszych 6 kolejkach Dawidek bedzie dzwonil po calej lidze za trenerem?

18            -37
~~~Yyy
Dopisek
I jak się właśnie okazało, wszystkie sparingu Legii będą transmitowane w.. TVP Sport. Rywale to jakieś noł nejmy. Nie wiem jak oni to robią.. ale tak się powinno budować reklamę klubu.

6            -1