Sobota, 15 stycznia 2022 r.

Wiślacy już w Belek

Piłkarze krakowskiej Wisły są już w tureckim Belek, gdzie w najbliższych dniach przygotowywać się będą do rundy wiosennej rozgrywek Ekstraklasy oraz do rywalizacji w ćwierćfinale Pucharu Polski.

Przypomnijmy, że wiślacy zagrają w Turcji trzy mecze sparingowe. W najbliższy poniedziałek, 17 stycznia, z liderem szwajcarskiej ligi - FC Zürich, w przyszły piątek, 21 stycznia, z piątą drużyną ligi czeskiej - Baníkiem Ostrawa oraz na zakończenie obozu - we wtorek 25 stycznia - z najlepszą ekipą Azerbejdżanu - Qarabağiem Ağdam.

Pierwszy mecz ligowy rozegramy w niedzielę, 6 lutego, na wyjeździe z Rakowem Częstochowa.

Warto też dodać, że w Turcji do ligowej wiosny przygotowywać się będzie aż siedemnaście drużyn Ekstraklasy. Jedynie Legia wybrała się do Zjednoczonych Emiratów Arabskich.


 Redakcja

Tagi:
Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


4    Komentarze:

~~~Jano
Materiały wideo
Mam nadzieję, że biuro prasowe Wisły będzie wrzucać materiały wideo na oficjalny kanał Wisły na YouTube: www.youtube.com/wislakra kowsa , bo robi to nawet tak niszowy klub jak Raków Częstochowa.

34            -6
~~~Jarek
Wzmocnienia
Krakowska donosi. Enis w drodze, Słowacy zaakceptowali ok 500 tysięcy + bonusy. Czy wygryzie dochodzącego do formy Żukowa ? Nie sądzę ale za takie pieniądze to inwestycja na przyszłość oby z lepszym skutkiem niż Nikola. Co do skrzydłowego , podrzucili temat Pawłowskiego na wypożyczenie. Ten pomysł nie jest zły ale trzeba zainwestować w Starzyskiego od pierwszej minuty. Zostaje pozyskać stopera. W zimie trudno o dobre opcje.

14            -5
~~~Yyy
Do Jarek
Nie wierzę, że włodarze Wisły wydali na jednego piłkarza pół miliona euro (a nawet więcej, licząc bonusy), poniekąd ryzykując, bo każdy transfer to ryzyko. Więc widocznie muszą być pewni, że będzie jedną z gwiazd polskiej ligi, inaczej nie wyłożyliby tak potężnej sumy pieniędzy. Tak, wiem, że są pieniążki za Yeboaha, ale Wisła wciąż spłaca długi, wszystko drożeje, trzeba opłacić piłkarzy, i też kilku kolejnych jeszcze ściągnąć do klubu.

30            -2
~~~Nick
Temat
Ciekawe czy biuro prasowe Wisły przeprowadzi transmisję wideo z jutrzejszego sparingu na klubowym kanale na YouTube?.. dostali 30 tysięcy złotych na sprzęt multimedialny od Socios, a teraz jeszcze dodatkowe wsparcie finansowe od LVBet, który został sponsorem medialnym zgrupowania w Turcji, więc chyba będzie transmisja wideo?

2            -1