Sobota, 12 lutego 2022 r.

Adam Majewski: - Wygraliśmy to spotkanie zasłużenie

- Przede wszystkim gratuluję zwycięstwa swojej drużynie. Po meczu można już to powiedzieć. Wczoraj udaliśmy się całą drużyną na pogrzeb taty Mateusza Matrasa, dlatego nie grał w pierwszym składzie i dlatego to zwycięstwo dedykujemy Mateuszowi i jego tacie - powiedział po wygranej w Krakowie trener zespołu Stali Mielec - Adam Majewski.

- Fajnie to wszystko wyszło i myślę, że wygraliśmy to spotkanie zasłużenie. Może nie było to wielkie widowisko, natomiast z przebiegu całego spotkania nie wiem czy Wisła Kraków stworzyła chociaż jedną sytuację. Wiedzieliśmy, że Wisła będzie grała pod dużą presją i kluczem do dzisiejszego zwycięstwa była z naszej strony wiara we własne umiejętności oraz pewność siebie. Myślę, że było to dziś widać i tak naprawdę jestem zadowolony z realizowania założeń taktycznych, z podejścia zawodników oraz z tego, że możemy to zwycięstwo zadedykować Mateuszowi, który był dziś z nami i pomógł nam również wygrać - dodał trener Stali.

- Wszyscy zawodnicy zagrali na równym, dobrym poziomie. Nie mamy w drużynie gwiazd, dlatego jeśli wszyscy są w odpowiedniej dyspozycji, pomimo naszych braków kadrowych, bo nie mamy nominalnego napastnika, to dziś udało się to zatuszować. Dalej musimy go szukać i będziemy to robić. Kluczem były trzy punkty, bo my również dążymy do tego, by spokojnie się utrzymać, a każde zwycięstwo i każde punkty przybliżają nas do tego - powiedział ponadto Majewski.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


6    Komentarze:

~~~stint
no pewnie że tak
co to za taktyka rozgrywanie spokojnie od bramkarza już tylemeisięcy sie uczą i nie mogą nauczyć nie ma szybkiego wprowadzenie piłki elementu zaskoczenia tylko sobie grają z tyłu i błędy i frustracja to jak budowanie zamku z piasku. Ewenement jakiś

19            -4
~~~BaCa
Nic wielkiego
Żaden sukces trenerze....z Wisłą teraz każdy wygrywa

40            -3
~~~Wqrwiony
czekam z utesknieniem
Z utesknieniem i wielka niecierpliwoscia czekam na wypowiedz naszego Blazna Guli.No,a pozniej na pochwalne posty Jego klakierow dotyczace cudownej taktyki w dzisiejszym meczu,jaka opracowal nasz "KABARETOWY SZTAB".

23            -5
~~~BaCa
Parodysta
A nasz parodysta co powiedział....że wszystko idzie w dobrym kierunku? Że jeden detal?

18            -3
~~~Lafar
A gdzie konferencja z trenerem Gulą?
Skoro nie ma, może czeka nas miła niespodzianka? Wierzyłem w tego pana ale z tej mąki chleba nie będzie.

17            -3
~~~Hurricane
Od guli to się kuli
A, nasz Gula to owie znowu o pierdu pierdu, detalach, że trawa buka zielona, a pozatym jakieś takie grząskie, że jupitery za mocno świeciły, o biometr i powietrze w Krakowie był niekorzystny. A prawda jest taka nie ma gry jest padała, człapanie bez ładu, pomysłu i składu.

14            -3